Login:
Heslo:
 
Navigace: Holešovská výzva > Aktuální dění

Aktuální dění

18.2. 2017

http://radimvalencik.pise.cz/4270-dnes-muj-rozhovor-v-plistech-o-zemanovi-a-trumpovi.html

17.2. 2017

Zatýkání politiků už brzy začne

http://tadesco.cz/po-zatykani-politiku-v-usa-maji-zacit-i-v-evrope-madamme-merkelova-asi-utece-do-paraquaje-a-nasledne-do-argentiny/
 

16.2. 2017

Jak říkal Josef Švejk:

Autor: J. Pražák Datum: 16.2.2017 10:21

"To už je tak v přirozenosti lidský, že se člověk mejlí až do svý smrti. Jako ten pán, co našel v noci vzteklýho psa polozmrzlýho a vzal ho s sebou domů a strčil ženě do postele. Jakmile se pes vohřál a vokřál, pokousal celou rodinu a toho nejmladšího v kolíbce roztrhal a sežral."

Problém soužití s muslimy se pokusili definovat i:

Ashin Wirathu, buddhistický mnich, seděl před zástupy tisíců přívrženců a řečnil o muslimské menšině v zemi. „Můžeš být naplněn přátelstvím a láskou, ale nedá se spát vedle vzteklého psa,“ řekl mnich s poukazem na muslimy.

Abu Imran: "My muslimové nemáme pro vás nevěřící a váš životní styl ani špetku úcty. Naše náboženství je nadřazené tomu vašemu. Pokud se vám to nelíbí, můžete se z Belgie odstěhovat,“ "Vaše vlastní zákony vám nedovolí klást nám odpor, zatímco naše zákony nám nebrání v tom, abychom vás ovládli"

Tak jak se zachovat?

 

 http://neviditelnypes.lidovky.cz/diskuse.aspx?iddiskuse=A170214_215421_p_zahranici_wag&razeni=back

 

---------------

 

Kvítkov, Modlany, Drahkov: české vesnice prodané Arabům

 V důsledku členství České republiky v EU byla v roce 2011 zrušena 
všechna omezení pro nabývání nemovitostí v ČR cizinci. A to se týká i cizinců ze třetích zemí mimo EU.


http://czechfreepress.cz/kauzy/kvitkov-modlany-drahkov-ceske-vesnice-prodane-arabum.htm

Za peníze český člověk prodá i vlastní matku. Změnit by to mohla už jen revoluce vlastenců, pokud se ještě nějací vůbec najdou.

----------

Kolik let asi dostanou ti zmetci co to zavinili až to tady praskne?  

Zločin ČNB se blíží k vyvrcholení

Josef Mrázek

http://www.novarepublika.cz/2017/02/zlocin-cnb-se-blizi-k-vyvrcholeni.html

15.2. 2017

http://radimvalencik.pise.cz/4260-zaoralek-skvela-ilustrace-upadku-soucasne-moci.html

14.2. 2017

Vyhoďte zubní pastu

V prestižních lékařských časopisech se objevila zpráva, že fluorid přidávaný do zubních past je neurotoxickým jedem. Způsobuje závažné poškození mozku. Je to další z řady odhalení způsobů, jak světové "elity" usilují o snížení počtu obyvatel Země a jejich manipulaci a ovládání.

Velmi nebezpečný je také chlór přidávaný do vody po celém světě. V reakci s tuky způsobuje ucpávání cév. Vodu je nutno nechat 24 hodin stát ve skleněné nádobě do které přidáme kousek stříbra a křemen. Voda je pak nejen zbavena chloru ale i výrazně prospěšnější pro člověka...                      Slávek Popelka

 

 Milióny Ukrajinců jsou připraveni vyrazit na západ a do střední Evropy

http://protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/2954-migrantska-invaze-brzy-take-u-nas-miliony-ukrajincu-jsou-pripraveny-vyrazit-na-zapad-brusel-i-ceska-vlada-o-tom-vedi-miliardy-oligarchum-i-znasich-dani-kyjevska-mafie-uz-bali-kufry-zit-brno-vitejte.htm

13.2. 2017

Na závěr vysílání je písnička, kterou ČT zakázala vysílat

youtu.be/Uu1DwVRYVck

https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/rumunsko-protestuje-trinacty-den-v-ulicich-se-rozzarila-vlajka-27954 

12.2. 2017

 http://prerovskenoviny.eu/vase-clanky/sobotkovi-a-hermanovi-hrozi-dozivotni-trest-odneti-svobody

 

https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/ve-francii-opet-vypukly-nasilne-protesty-proti-brutalite-pol/r~19b31b8af0a011e6bc17002590604f2e/

Ve Francii opět vypukly násilné protesty proti brutalitě policie. Dav podpaluje auta i kontejnery

 

10.2. 2017

Brno se chystá na příjem migrantů...

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Toto-proslo-o-jediny-hlas-na-brnenskem-magistratu-Pripravy-na-prijimani-uprchliku-arabstina-na-uradech-neziskovky-v-akci-474801

Kdo je skutečným vládcem ČT?

 

Letitá záhada, komu ČT skutečně patří, kdo je jejím skutečným pánem, kdo jí dává onen jednotný hlas, který nás tak dráždí, je vyřešena. Tím pánem, ČT ovládajícím, je Knihovna Václava Havla, která má od roku 2012 pobočku v New Yorku, nesoucí český název Nadace Knihovny Václava Havla, anglický pak Vaclav Havel Library Foundation.

To tajemství prasklo ve středu večer v 18 hod. 28 min., kdy si právě ona newyorská nadace Knihovny Václava Havla v pořadu ČT 24 – a tedy na půdě jí zřejmě podřízené České televize – uspořádala svůjvlastní program, touto nadací prý už rok připravovaný, a v onen středeční večer konečně zrealizovaný. Šlo o její interview s někdejším dlouholetým americkým ministrem zahraničí, 93letým Henry Kissingerem. Interview moderoval zahraniční zpravodaj ČT Martin Řezníček, kterého si nadace jako námezdní sílu pro daný úkol od ČT vypůjčila, a který by byl nejspíš v rozpacích, kdyby měl teď pravdivě odpovědět, pro koho v oněch 15 minutách, kdy rozhovor s Kissingerem vedl, pracoval? Zda pro ČT, či pro nadaci.

Možná by řekl, źe to cítil pro obě stejně, protože v jeho očích (a vlastně i ve skutečnosti), obě názorově jedno jsou, ale možná by i dodal, že jako mocnější a ČT fakticky nadřízenou vnímal tu nadaci. Protože kdyby nadřízenou vůči ČT nebyla, nemohla by si na půdě ČT uspořádat svůj vlastní a jen pro ni specifický program, nemohla by jeho (Řezníčkovými) ústy klást Kissingerovi otázky specifické jen pro ni, pro nadaci, a nikoliv pro ČT. Ta by se totiž v době zvýšeného mezinárodního napětí, kdy mír na zeměkouli stojí na špičce jehly, ptala s ohledem na své posluchače určitě na jiné věci, než na které se Kissingera ptal rukou nadace pevně vedený zpravodaj Řezníček.

Ostatně posuďte sami. První otázka zněla:“

Kdy jste se poprvé viděl s Václavem Havlem a jak na toto setkání vzpomínáte?“

Otázka druhá:

Kým pro vás Havel byl? Byl to politik, disident, spisovatel, čím byste ho nazval?

Otázka třetí:

A co vaše myšlenky? Vy jste konzervativec, on byl spíš liberál. To samozřejmě neznamená, že byste se navzájem nemohli obdivovat, ale jak jste spolu vycházeli co se týče těchto politických otázek?

Otázka čtvrtá:

Proč myslíte, že Havel byl vášnivějším obhájcem NATO než vy a že tak změnil svůj původní názor?

Podobné otázky – a všechny Havlem přeplněné – pršely na šedivou hlavu politického matadora dál a dál – a toho to tak nesmírně bavilo, že stále častěji vytahoval ruku z rukávu, aby se podíval, jak běží čas. Až konečně po patnácti minutách (interview mělo podle domluvy nadace s Kissingerem trvat půl hodiny), naznačil Řezníčkovi, že už toho bylo tak akorát dost, a zvedl se z křesla.

Interview, z kterého jsme se dověděli to, co jsme už shora naznačili.

Že za prvé zde máme zcela jasné a viditelné spojení ČT s Knihovnou Václava Havla i s její newyorskou pobočkou.

Že za druhé hraje ČT v tomto spojení roli partnera podřízeného.

Že za třetí není možná newyorská pobočka knihovny pobočkou, ale centrálou, a skutečnou pobočkou je naopak to, co je v Praze. Třebaže reprezentováno takovými veličinami jako jsou M. C. Putna, M. Palouš, Michael Žantovský, Dagmar Havlová, Karel Schwarzenberg, Michal Horáček, Jáchym Topol, Zdeněk Bakala a další.

 

9.2. 2017

8.2.2017

Evropa je v náboženské válce

www.vlasteneckenoviny.cz/?p=180230    

7.2. 2017

Vychytralí zmetci nás okrádají .. Např. roční plat šéfa ČEZU Romana byl  667 milionů korun.

---------------

O jednom novinářském selhání 

Hušák ruinoval Sazku i svým platem 5,6 milionu měsíčně, a já jsem byl srab.

Proč? Vysvětlím. 

Před lety jsem měl v redakci malér právě kvůli Aleši Hušákovi, tehdejšímu generálnímu řediteli loterijní společnosti Sazka (jeho úřadování skončilo v roce 2011 bankrotem firmy a já si na ten malér vzpomněl).

V roce 1997 jsem málem skončil na dlažbě: dostal jsem se k dokumentům, dokazujícím, že je Sazka v dluzích, ožebračuje český sport, ale přitom si žije nad poměry.

Já se o tom rozhodl psát, a kdyby se tím někdo v té době vážně zabýval, Sazka by bankrotem docela jistě neskončila. Jenže já si nechal „zavřít hubu“! 

O co šlo?

Vypracoval jsem tehdy zprávu s konkrétními čísly o tom, jak ze Sazky klesají příjmy ČSTV a jeho svazů, přičemž management Sazky pobírá statisícové, až milionové odměny (stejně tak, jako její představenstvo), výjezdní zasedání se konají v mexickém Acapulku nebo v Jižní Africe, všichni jezdí novými volvy a podobně.

Po této úvodní informaci jsem měl připravena ještě dvě pokračování.

Hušáka tento článek rozlítil natolik, že zavolal šéfredaktorovi a druhý den v 10 hodin jsem stál v pozoru před šéfredaktorovou kanceláří s tím, že „si o tom ve třech promluvíme“. K tomu ale nedošlo.

Po deseti minutách čekání vyšel z místnosti nějaký „Hušákův člověk“, podal mi ruku, a pravil: "Už je to vyřízené, pan šéfredaktor Vám všechno řekne." 

Vstoupil jsem do kanceláře a celé jednání proběhlo během chvilky. 

"Podívej se," pravil šéf, "Sazka nám navýšila roční objem inzerce z 12 na 18 milionů, takže si ta svá pokračování strč do prdele, jinak máš hodinového padáka. Nějaké námitky?!" 

Byl jsem jako opařený.

Pracoval jsem v tehdy největším a nejčtenějším deníku v zemi, a měl svou prominentní pozici investigativního sporťáka.

Přinášel jsem zajímavé kauzy, přispíval ke zvyšování nákladu a užíval si tu prestiž. Je samozřejmé, že jsem o tuto pozici nechtěl přijít.

Dnes se omlouvám celému českému sportu za svou zbabělost: měl jsem se vzepřít a nechat se vyhodit, protože tehdy by mne vzali v každé jiné redakci (zvláště s mými kontakty a materiály, které jsem měl v rukávě – a nejen o Sazce).

Jenomže v ten den jsem si uvědomil jinou věc: že ani v demokracii hlavou zeď neprorazím! 

Do roku 1989 to chodilo tak, že šéfredaktoři všech důležitých médií se každé úterý dostavili na tiskový odbor ÚV KSČ a dostali instrukce, co se „může a nemůže“. Diktát strany byl zavazující a jeho plnění bezvýhradné.

 

Po roce 1990 se to změnilo: diktát strany nahradil diktát inzerce, a výsledek je do jisté míry stejný. Kdo zadává a platí inzerci, ten si může do značné míry diktovat, co a o čem se bude v novinách psát.

 Rozdíl je jen v tom, že je tu víc stran a víc firem spojených s těmito partajemi.

K tomu existují specializované reklamní agentury, které „perou“ přes inzerci peníze pro politické partaje.

Tyto agentury inzerci platí a tím pádem si také diktují. Z toho všeho vychází, že i dnešní svoboda médií je iluzorní, protože každé médium má někoho, kdo mu diktuje. 

Nehodlám moralizovat na téma Aleše Hušáka. Byl šikovný a dělal jen to, co mu akcionáři dovolili. A ti dovolili mu hodně, protože jim za všechno dobře zaplatil. 

Na valné hromadě ČSTV v Nymburce jsem se dověděl, že Sazka se od roku 1997 nikdy nedostala z řetězce dluhů, a nakonec jí zlomila vaz polyfunkční megalomanská aréna ve Vysočanech, jejíž výstavbu Sazka financovala. Neměla na to, ale pokračovala v tom. 

Tuto halu si přál stát a realizací pověřil tehdejšího náměstka ministryně školství, mládeže a tělovýchovy Ladislava Malého jako vládního zmocněnce, a tehdejšího šéfa hokejového svazu Karla Guta.

Stát se zachoval jako naivní debil a nechal je konat tak, jak konali.

Existují např. i doklady o tom, jak se likvidovala výběrová řízení (kdyby nechali halu postavit prvnímu vítězi výběrového řízení – americké firmě Stadivarios, která postavila polovinu hal pro NHL a NBA a zajistila jejich rentabilitu – tak by dnes bylo všechno v klidu!), protože ti, co je vyhrávali, nechtěli nic "pustit.

Do vězení se dostávají lidé za pár krádeží nad 5.000 korun, ale ti, co inkasují úplatky v řádech desítek milionů, dostávají státní vyznamenání, vstupují do síní slávy a jsou celebritami, ti jsou bezúhonní! 

Halu tedy nakonec financovala Sazka (i když na to neměla).

První rozpočet v roce 2001 činil 2,75 miliardy korun, v roce 2004 už to bylo 8,5 mld. Kč, a výsledně souhrnné náklady překročily hranici 9 mld. 

Od samého počátku bylo zcela jasné, že náklady na výstavbu haly jsou nevratné, ale Aleš Hušák se choval jako grand!

Po dostavbě haly v roce 2004 rozdal managementu a představenstvu zhruba miliardu korun na platech a odměnách (šlo celkem o 15 lidí z managementu firmy, 10 lidí z představenstva a 11 lidí z dozorčí rady), a ti všichni si začali žít jako lordi. 

A utrácelo se dál: v letech 2006 až 2010 bylo utraceno přes 41 milionů za pronájem soukromých letadel, za výlety na olympiády se v letech 2004 - 2010 utratilo asi 70 milionů, na firemní ošacení padlo v letech 2008 - 2010 přes 10 milionů. Do budovy Sazky na Žižkově, zejména do prostor užívaných Alešem Hušákem, byla pořízena umělecká díla v hodnotě téměř 33 milionů. 

Aleš Hušák měl v letech 2007 až 2010 průměrný měsíční příjem 5.638.635 Kč, přičemž součet jeho čisté roční mzdy s odměnami v letech 2007 až 2011 činil 274.787.259 Kč. Měl zajímavé osobní benefity, např. osobního kuchaře, bezlimitní částky na pohoštění, pohonné hmoty, a další požitky pro členy své rodiny. 

Přitom malé sportovní svazy, jejichž roční rozpočet by spasily dva až tři miliony, dostávaly částky v řádech statisíců, případně vůbec nic.

Ředitel Hušák jezdil v Bentley za šest milionů, elita Sazky v Audi A8 4.2 (6 aut) za téměř 13 milionů, k dispozici byl i Hummer za 1,5 milionu, členům představenstva sloužilo 15 aut Volvo, model XC 90. 

Mnoho špičkových sportovců se nedočkalo příspěvků na svou činnost, přestože právě k tomu účelu byla Sazka ze zákona zřízena.

Tito sportovci si hradili účast na závodech na úrovni mistrovství světa, Evropy či Světového poháru ze svého anebo z prostředků svých osobních sponzorů.

Sport finančně skomíral, ale v Sazce to jen fičelo a Aleš Hušák seděl za stolem z palisandru (z Číny) za 1,5 milionu.

 Sazka si koupila zámek s klášterem a pozemky v Rabštejně nad Střelou za 63.145.481 Kč, vilu s pozemkem v Nouzově za 13.365.935 Kč, moravské vinařství Kolby za 44.794.163 Kč. 

Sazka, jako firma, už byla na odpis, ale nakoupila u Trutnova pozemky za 383.613.330 Kč pro projekt Arkadia (což mělo být gigantické casino a centrum hazardních her, něco jako evropské Las Vegas).

Další centrum hazardu mělo vzniknout v blízkosti Rudné u Prahy. 

Sazka nakonec skončila v roce 2011 v bankrotu s pohledávkami, které desetinásobně přesáhly její základní jmění. 

K tomu všemu došlo především v důsledku toho, že si Aleš Hušák dokázal zařídit naprostou volnost pro své rozhodování prostřednictvím zkorumpovaných „statutárů“, a byl přímo zamilován do svých nikým neomezovaných rozhodnutí.

Důsledek? 

Všichni ti, co chodili sázet Sportku, se těšili na výhru a současně byli přesvědčeni, že podporují český sport. Ve skutečnosti však podporovali Aleše Hušáka, jeho zkorumpovaný management, představenstvo, a dozorčí orgány.

 Byl to jeden z velkých podvodů a já se stydím se za to, že jsem v samém jeho počátku, v roce 1997, byl zbabělcem.

    Už nebudu...                                                                                      P. Skramlík                                              

 

5.2. 2017

 http://aeronet.cz/news/video-multikul... 

http://aeronet.cz/news/video-multikulti-snehurka-pro-deti-na-ct-podle-noticek-poradce-premiera-sobotky-unikle-emaily-opravdu-dokazuji-ze-ct-toci-pohadky-pro-deti-podle-tezi-poradcu-premiera-a-zajmu-nwo/

 

 

4.2.2017

Největší genocida v historii

https://www.youtube.com/watch?v=BUJIm6pgLBE

http://pravyprostor.cz/co-nam-donald-trump-pres-ocean-vzkazuje/ 

 

3.2. 2017

http://prvnizpravy.parlamentnilisty.cz/zpravy/zpravy/sz-v-berline-uz-vedi-ze-kyjev-vyvolava-konflikt-na-vychodni-ukrajine/

2.2. 2017

Napsali jste:

Hackerský útok na MZ ČR – provokace na objednávku?

Oldřich Lukáš – ekonom, ekolog, spisovatel

Tak nám někdo zaútočil na emaily Ministerstva zahraničních pletich! Ministr Zaorálek okamžitě poznal, že ho provedl zahraniční stát. Ihned také zareagovalo Ministerstvo pro výrobu pravdy, které rozpoznalo hybridní hrozbu. A zatímco policie šetření pořádně ještě ani nezahájila, ČT bleskově zjistila, že se jedná o stejnou techniku útoku, s jakou byly zmanipulovány volby prezidenta USA, a že za útokem stojí Rusko. Velmi pozoruhodný souběh náhod! Určitě tato okolnost stojí za krátké zamyšlení.

Koho by tak asi zajímala činnost zaměstnanců Černínského paláce, kteří vesměs nic užitečného nedělají? Co by tak asi mohli útočníci zjistit? Že je ČR rozkradená díky velké pirátské privatizaci a církevním restitucím? Že majetek milionů občanů rvou exekutorské hyeny? Že u nás řádí justiční mafie jak zlatokopové na Klondiku? Že jsme zemí de facto bez armády? Že náš prezident mluví pravdu o kavárenských povalečích a rozumí si s prezidenty USA, Ruska i Číny? No, panečku, to určitě stojí za pořádný IT útok! Problém je v tom, že by musel být veden úplně jinam než na Černínský palác, jenže - proč, když stačí poptat se u občanů?

Útok naštěstí neprolomil žádnou významnější ochrannou bariéru, nic tajného neuniklo. Že by ti geniální ruští hackeři, kteří se prý vlámali i do databází CIA, nedokázali překonat zastaralou ochranu informací o tom, kdo a s kým intrikuje proti vlastnímu lidu? A jak by asi mohli využít zjištění, že je ministerstvo údajně ovládáno chazary, zednáři a zkorumpovanými vlastizrádci napojenými na světovou osu zla? Vždyť to – snad kromě pana ministra – tuší v této zemi každý!

Stále jasněji se v pozadí této kauzy rýsují indicie, že jde o pouhý mateník, který má zastřít něco mnohem nebezpečnějšího – přípravu na zmanipulování blížících se voleb těmi, kdo nám vládnou. Však se také okamžitě ozvaly zpravodajské služby s požadavkem umístit na internet černé skříňky umožňující dokonalé šmírování a blokování kohokoliv. Politická „elita“ si již uvědomuje, že se voličům její nekonečné vlastizrádné podvody začínají zajídat, že ani nejprolhanější médiím v Evropě – ČR a ČT, jejichž sledovanost dramaticky klesá, se už nedaří vymývat lidem mozky jako dřív, neboť národ se probouzí z bezvědomí, začíná nezávisle myslet a pomocí internetu šíří pravdu nebezpečnou každé zkorumpované moci. Že se tedy může stát něco nemyslitelného – národ se spojí, i nevoliči se zvednou, aby ve volbách vyčistili Augiášův chlív zvaný Politika.

Pokud se tak stane, naši morálně nemocní mocní budou mít už jedinou šanci, jak se u koryt udržet i nadále – zmanipulovat volby. Proto již dnes musí najít slabá místa systému, která by umožnila pomocí „viru“ výsledky voleb v několika vteřinách „upravit“ a všechny stopy zahladit. Takový „průzkum“ však potřebuje nějaké mediální krytí. A ruský útok je zástěrkou dokonalou. Utopie? Asi sotva, když si tato politická squadra v panické hrůze z toho, že by se musela živit poctivou prací, dovolila uzákonit dodatky k volebním zákonům, kterými zkomplikovaly neparlamentním stranám účast ve volbách a de facto znemožnily i jejich samotnou existenci. A také umožnily pozastavit činnost jakémukoliv „nebezpečnému“ subjektu.

 

 

 SETKÁNÍ  NELHOSTEJNÝCH občanů . SRAZ je v sobotu 4.ledna

ve 14 hod. na Zelném rynku před Moravským muzeem (Brno)

Je to neoficielní setkání svobodných občanů, kteří se chtějí dobrovolně dát dohromady a něco dobrého ,

pozitivního udělat ve stávajícím marasmu současné politiky, Nehodláme zakládat stranu a politikařit nýbrž hned

vstoupit do dění. Více na www.jirkaklub.cz

 

 

Politický humor

1.2.2017

syoutu.be/OH6d7dBbV-s

 

 

Šéf zpravodajců: Francie je kvůli migrantům „na pokraji občanské války“

Nejvýše postavený velitel francouzské bezpečnosti Patrick Calvar tvrdí, že napětí mezi krajní pravicí a muslimským světem tlačí Francii na pokraj občanské války. Podle Calvara existují důkazy o tom, že radikální pravice už shromažďuje zbraně.

„Ještě jeden nebo dva útoky a válka vypukne“, tvrdí šéf bezpečnosti
Vedoucí Generálního ředitelství pro vnitřní bezpečnost (DGSI) varuje, že se krajní pravice v zemi chystá na masové útoky proti muslimům a přistěhovalcům. Ti, kteří přísahali věrnost Islámskému státu a provedli v Paříži smrtící útoky, byli v mnoha případech držiteli francouzských pasů.

Krajní politici proto volají po zásahu proti přistěhovalcům, jejichž prostřednictvím se dostávají do země i nebezpeční radikálové, kteří znají zdejší prostředí. Calvar však varuje, že nejen politici chystají kroky proti přistěhovalcům.

 

31.1.2017

youtu.be/ifScpB0_jYg

30.1. 2017

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SVĚT SE MĚNÍ.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Putin vedl s Trumpem srdečný rozhovor. To někteří politici nerozdýchají…

Tón besedy ruského prezidenta Vladimira Putina s americkým prezidentem Donaldem Trumpem byl srdečný na rozdíl od „věcného“ rozhovoru Donalda Trumpa s německou kancléřskou Angelou Merkelovou a „napjatého“ s francouzským prezidentem Francoisem Hollandem, míní senátor Alexej Puškov.

Putin a Trump posoudili v průběhu sobotního telefonního rozhovoru celou řadu otázek včetně situace v Sýrii a na Ukrajině. Zdůraznili mimo jiné závažnost spojení úsilí v boji s mezinárodním terorismem.

Lídři zdůraznili, že je třeba obnovit hospodářské styky mezi obchodnickými kruhy obou zemí.

Bezprostředně před tím se uskutečnil Trumpův rozhovor s Merkelovou a po rozhovoru s ruským státníkem se spojil telefonicky s Hollandem.

„V USA zdůrazňují, že tón rozhovoru Putina s Trumpem byl srdečný na rozdíl od „věcného“ rozhovoru s Merkelovou a „napjatého“ s Hollandem,“ napsal Puškov ve svém mikrologu na Twitteru.

 

29.1. 2017

Trump: možná tento týden nepřežiji...

https://youtu.be/AQ3_yoRIxL4

 

26.1. 2017

https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/427619-madarsko-se-boji-vycvici-tisice-armadnich-zalozniku-a-zacne-vyrabet-zbrane.html

 

Jiří Vopelka, Jesenec

Čt, 26. ledna 2017, 20:35:38  |  
Souhlasím  | 
Nesouhlasím  | 
+21 / 0

Jaképak Maďarsko se bojí?!! Jen mají rozum a právě , že se nebojí něco proti hrozbě islamizace podniknout. Pěkně zavádějící titulek. Tajbl.

Jaroslav Lukáš, Praha

Čt, 26. ledna 2017, 20:34:55  |  
Souhlasím  | 
Nesouhlasím  | 
+22 / 0

Česko by mělo vyzbrojit lidi v pohraničí aby vydrželi než dorazíme my ze středu na pomoc.

Pavel Špacír, Kostice

Čt, 26. ledna 2017, 20:39:27  |  
Souhlasím  | 
Nesouhlasím  | 
+27 / 0

Vycvičí sve lidi k obraně své vlasti.
Budou vyrábět své vlastní zbraně.

 

25.1. 2017

Masivní rasistická kampaň na Twitteru zaměřena na oplodňování bílých žen

 

http://www.zvedavec.org/komentare/2016/03/6798-masivni-rasisticka-kampan-na-twitteru-zamerena-na-oplodnovani-bilych-zen.htm 

 

24. 1. 2017

Projev nového prezidenta USA po složení slibu

4youtu.be/zsIk9ciKWx4

23.1. 2017

 http://cntv.ubunturadio.cz/

22.1. 2017

Tento dopis bude zaslán nově zvolenému prezidentu USA  v anglickém překladu

Vážený pane presidente,

 

my, občané České republiky Vám chceme srdečně blahopřát k Vašemu vítězství v presidentských volbách v USA. Dozvěděli jsme se, že několik českých politiků, zejména bývalí ministři zahraničí Alexandr Vondra a Karel Schwarzenberg, Vám před několika dny zaslali dopis, ve kterém pomlouvají ruského presidenta Vladimíra Putina a varují před zrušením protiruských sankcí. Není obvyklé, aby se občané jedné země takto obraceli k hlavě jiného státu, ale na taktovouto hanebnost musíme reagovat, aby to nevypadalo, že tito váleční štváči mluví jménem českého národa. Nejen že takov ý dopis považujeme za diplomaticky krajně nevhodný, ale v současné vyostřené mezinárodní situaci znamená takový dopis podněcování války. Chtěli jsme Vám proto napsat, že tento dopis několika opozičních politiků nevyjadřuje názory českého presidenta a vlády a už vůbec ne české veřejnosti. Velká většina české veřejnosti si přeje mír a je zcela zřejmé, že světový mír závisí zejména na tom, jaké budou vztahy mezi USA a Ruskem. Proto zásadně nesouhlasíme s názory válečných štváčů Schwarzenberga, Vondry i dalších a říkáme, že mluví jen sami za sebe, nikoliv za Českou republiku. Podotýkáme, že se jedná o vlastizrádce, kteří jsou odpovědni z a závažné porušování lidských práv v České republice v uplynulých desetiletích, stejně jako za poškozování českých národních zájmů v cizině. Tito politici, nebo politické strany, které reprez

Soubory ke stažení

OznačeníVelikostDatum
4.4.2013.docx15,2 kB04.04.2013 12:30
 
© www.holesovskavyzvasp.cz - vytvořte si také své webové stránky