Login:
Heslo:
 
Navigace: Holešovská výzva > Aktuální dění

Aktuální dění

 

17.3. 2017

Někteří z našich politiků mají v úmyslu udělat z naší země další spolkovou zemi Německa. Týká se to především ministra Hermana, poradce premiéra Sobotky  V. Špidly a zřejmě i samotného Sobotky.

Existují už mapy zachycující toto nové uspořádání. Bylo by to naplnění tisíciletého úsilí Němců o ovládnutí prostoru české kotliny....už jim k tomu moc neschází....

Tomu se říká vlastizrada a ta je trestána smrtí....

                                                                                                                                              Slávek Popelka

15.3.2017

 


 14.3. 2017

http://czechfreepress.cz/cfp-doporucuje/demonstrace-18-3-brno-25-3-2017-praha.html

 

13.3. 2017

Z vašich příspěvků

To je tedy vrchol !!!

Sluníčko. První česká islámská písnička pro děti. Ne, není to vtip...PANEBOŽE, lidi vzchopte se k něčemu !!!!!!!!!!!!! PRO naše děti a vnoučata!!!! Vrchol drzosti přiblblých vlastizrádců. Už aby byly volby. 

Jestli byl někdo z vás ještě dosud na vážkách, tak se podívejte, co se již nyní šíří po ČR - minutové video pro děti, které propaguje české občanské sdružení PROislám, jehož cílem je vzdělávat a připravit další generace muslimů na život v českém jazyce. Myslela jsem, že mne již nic nepřekvapí, ale po zhlédnutí jsem v šoku a jde mi mráz po zádech. Začíná to fakt děsit. Kdo to zastaví? To není sranda. Žádejme referendum o přijetí těchto lidí !!!!!!! Jinak dopadneme jako s restitucemi.

 

https://www.youtube.com/watch. 

11.3. 2017

Naši politici se hodně nadřeli, aby z nás  udělali rozvojovou zemi

https://www.youtube.com/watch?v=S2VPFI97Xls

 

10.3. 2017

Neznámý básník....

Zamiloval jsem se

Do Narodni banky
Pisu ji list
Tresouci se rukou
Jen zadne kanky!
Mila banko
Smim Ti rikat Manko?
Tot jmeno nad ktere neni
Zrcadli se v nem 
Tve hospodareni.
Jsi jako hrda, nezavisla zena
Ktera touzi byti polozena
Jsi zlaty poklad
Vzor pro jine banky
Je to hra nervu
Videt te, ze nejedes uz ani na rezervu
Ve tvych sejfech

Jsou uz jenom zlate stranky

 

 

9.3. 2017

http://euportal.parlamentnilisty.cz/Articles/16878-takhle-radil-cikansky-gang-chteli-byste-je-potkat-na-ulici-no-podivejte-se-na-reportaz-tv-nova-a-jaka-komedie-se-odehravala-u-soudu-.aspx

Napsali jste nám

Dnes jsem po dlouhé době byl střílet na střelnici a poté jsem si jel koupit náboje do pistole. Ale nedostal jsem je. Když jsem přijel k jedinému krámu se zbraněmi, který ve městě zbyl, tak měl zavřeno. Zazvonil jsem na majitele, ten za chvíli vyšel ven a řekl mi že skončil. Zeptal jsem se ho proč a on mi řekl, že kvůli panu Babišovi, přece si nebudu kupovat pokladnu na elektronickou evidenci tržeb. Tak jsem jel domů s nepořízenou, řekl jsem si že náboje si koupím v Praze, což pro mě není problém, ale pro ostatní lidi, zvláště pro místní myslivce, kteří jsou často už důchodci, to problém být může. Cestou domů jsem ale přemýšlel nad tím, že ještě před několika lety byly v našem městečku tři obchody se zbraněmi a střelivem. Postupně dva skončily, proč to nevím a nyní po zavedení EET skončil i ten poslední. A především, nejde samozřejmě jen o obchodníky se zbraněmi, končí řada drobných živnostníků po celé republice a na venkově a v malých městech nejvíce. Úpadek českého venkova, který začal po roce 1989 se stále zhoršuje. Po krachu většiny JZD přišli lidé o práci, postupně zkrachovali venkovské prodejny a lidé musí jezdit nakupovat do supermarketů ve městech. Co mají dělat důchodci, z nichž mnozí nemají auto, to nikoho nezajímá. Teď po zavedení EET a zákazu kouření v restauracích zkrachují i venkovské hospody. A tím desetitisíce a možná i statisíce drobných živnostníků a jejich zaměstnanců přijdou o práci. Když v 90. letech byl vytunelován a postupně zničen český průmysl a zemědělství, lidé kteří ztratili práci se většinou uchytili jako drobní živnostníci a jejich zaměstnanci. Dnes když Babiš a Sobotka likvidují drobné živnostníky tak už lidem nezbývá nic jiného než pracovat jako zaměstnanci pracovních agentur v továrnách a skladech vlastněných Němci či Japonci za 13-15.000 Kč hrubého. Vláda se chlubí relativně nízkou nezaměstnaností, ale že Češi dnes dělají práce, které před deseti lety dělali především Ukrajinci, Rumuni, Vietnamci a Mongolové a to za stejně nízké mzdy jako oni, to se z oficiálních statistik nedozvíme. Dělnické mzdy už jsou nižší než v Číně a pokles životní úrovně českých občanů, zejména na venkově a v menších městech nadále pokračuje.

                                                                                                                                                N. Naxera

8.3. 2017

Až lidé pochopí, jakou mají moc, vše na světě se změní....

www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/VIDEO-Migranty-sem-cpat-nebudou-Slusni-lide-z-Brna-se-postavili-proti-mestu-je-to-tam-huste-478473

 

7.3.2017

http://protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/2996-temne-duneni-v-hlubinach-co-se-deje-uvnitr-nasi-zeme-italska-supersopka-neni-jedina-proc-tolik-spicich-vulkanu-procita-zemetreseni-a-reky-lavy-zvykneme-si-na-nepredvidatelnost.htm

6.3. 2017

Kdo jsou vlastenci

www.vlasteneckenoviny.cz/?p=171688 

www.prvopodstata.com/

5.3. 2017

Světu vládne malá skupina lidí, která se považuje za nadřazenou ostatním. Rozhodli se uskutečnit níže uvedený plán.

 

Podstata Kalergiho plánu

Kalergi prohlásil, že je třeba zrušit právo na sebeurčení národů, a postupně eliminovat národy za použití etnických separatistických hnutí nebo jinorodé masové imigrace.

Aby elity mohly ovládnout Evropu, předpokládal přetvoření homogenních národů v křížený lid. Těmto křížencům připisoval charakteristické vlastnosti jako je například krutost a nevěrnost. Tento nový křížený lid měl být vytvořen, aby mu mohla být elita nadřazena.

Nejprve měla být odstraněna demokracie, čili moc lidu, a poté lid sám pomocí křížení. Bílí měli být nahrazeni kříženou rasou, snadno ovladatelnou.

Revoluční v jeho Plánu je to, že nekáže genocidu jako nástroj získání moci, ale že předpokládá vytvoření „podlidí“, kteří vzhledem ke svým negativním vlastnostem jako neschopnost a nestabilita budou tolerovat a přijímat „vznešenou rasu“, elitu.

 Komentář: Jediný způsob, jak tyto zmetky zbavit moci je odebrat jim   právo tisknout peníze ( nadále je budou moci emitovat jen národní banky) a zabavit jim jejich gigantické majetky.                                                                                                                                                                     Slávek Popelka

4.3. 2017

 

Studio REPORT 3.3.2017

 
- Čeští policisté budou demonstrovat za kolegu, který prozradil zločiny uprchlíků
- Syrská armáda a domobranci provádějí zátah v západních čtvrtích Palmýry
- Islámský stát padl. Bagdádí přiznal porážku, napsal dopis na rozloučenou
- Adam B. Bartoš (ND) - Demonstrace 25.2.2017
- Nový předseda Evropského parlamentu: Do Evropy může přijít až 20 milionů afrických migrantů
- Němci se bouří, útočí na migranty. Policie eviduje tisíce napadení
- Evropská komise vypracovala Pět scénářů budoucího vývoje EU
- Martin Konvička ke zbavení imunity Marine Le Pen
- EU Parlament zbavil Marine Le Pen imunity
- Viktor Orbán - Visegrád si přeje reformu EU, vadí mu problém kvality potravin
- Trump hodlá prudce navýšit vojenský rozpočet!
 

https://www.youtube.com/watch?v=_7bEc0DRKMY&feature=youtu.be 

3.3. 2017

USA: Demontaz Baracka Husseina Obamy - 8

 

Cikáni brutálně mlátili lidi. A u soudu napadli kameramana TV Prima. Podívejte se sami...

http://euportal.parlamentnilisty.cz/Articles/16867-cikani-brutalne-mlatili-lidi-a-u-soudu-napadli-kameramana-tv-prima-podivejte-se-sami-.aspx

2.3. 2017

Občanská válka ve Francii

http://tadesco.cz/francie-ve-20-mestech-v-obcanske-valce-policisti-dostali-povoleni-strilet-do-agresivnich-cernochu-pokus-o-multikulti-ve-francii-prave-skoncil-polovina-francouzske-armady-v-ulicich-video-2/

 

1.3. 2017

Stojí za poslech i nyní

ww.youtube.com/watch?v=9DZM-wpr47Y

28.2. 2017

Dopis na rozloučenou...

(J.Janota byl odsouzen ke 12  letům za to, že vystřelil na exekutory. Uvádí, že ho ze spánku po noční směně vyrušil hluk. Myslel si, že do bytu vnikli lupiči a proto vystřelil skrze zavřené dveře legálně  drženou zbraní. Nikomu se nic nestalo.....)

Když vám vezmou právo rozhodovat o svém životě, potom už vám toho mnoho nezbývá. Ani naděje. Zbývá vám jen to poslední právo a poslední svoboda. Svoboda rozhodnout o své vlastní smrti.

A tuto poslední svobodu už si nesmíte nechat nikým vzít. Je třeba myslet na heslo všech revolucionářů a bojovníků proti diktátorům. Svobodu nebo smrt. Když vás někdo záměrně a bůhví z jakých malicherných příčin připraví o vaši svobodu, zbývá už jenom smrt. Je lépe čestně a svobodně zemřít, než existovat jako otrok. Nejhorším druhém otroctví je totiž otroctví dobrovolné.
Už Tomáš Masaryk napsal koncem 19.století svou práci o fenoménu sebevraždy v moderní době. Sebevražda je konečné řešení bez možnosti opravných prostředků. Vždycky jsem ji považoval osobně za selhání a zbabělost. Ale někdy je člověk zatlačen do kouta a nemá jiný čestný únik z beznadějné situace.
A přesně v takové situaci jsem se ocitnul. Ne vlastní vinou. Proto jsem se rozhodl pro definitivní odchod z tohoto světa. Než se nechat zavřít na 12 let do vězení a nechat se šikanovat, beztrestně urážet či ponižovat od sadistických vězňů či dokonce dozorců, tak je lépe definitivně odejít. Ale jako svobodný člověk. Policie, státní zástupce a soudy si udělají čárku a hodí to za hlavu. Mrzí mne takový konec. Překonat silný pud sebezáchovy je opravdu těžké. Ale musím jej překonat. Žádná jiná možnost mi zkrátka nezbyla. Líbilo se mi tady, ale asi jsem se měl narodit v nějakém právním státě. Možná příště. Toto je můj definitivně poslední blog. Sbohem a Amen."

                                                                                                                                                     Jaroslav Janota

Komentář: Tak to už je hodně za čárou. Justiční mafie to přehnala. Takový trest se nedává ani vrahům. Když např. dva cikáni znásilnili a téměř k smrti utýrali 12 -letého chlapce byl trest 6 let.... Holešovská výzva uvažuje o svolání  shromáždění k budově soudu , který tento skandální rozsudek vydal.  Pravděpodobný termín bude 21. březen v 15.00  ..........                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           Slávek Popelka

27.2. 2017

Napsali jste:

Česká národní banka dosáhla svého inflačního cíle vytištěním neuvěřitelných víc jak 1,16 bilionu korun. Růst ekonomiky byl tzv. "zajištěn" neopodstatněným množstvím nekrytých peněz, které se ocitly z větší části v rukou zahraničních spekulantů. Konec konců, ČNB plní pouze cíle Evropské centrální banky, jak je to v jejím statutu. A cíle ECB nemají nic společného ani s potřebami ekonomiky provozované na území ČR, ani se zájmy obyvatel České republiky. Inflace tu je. Zda se plně rozvine v inflaci dvojcifernou, či dokonce nabude mnohem hrozivějších rozměrů ještě letos nebo v roce 2018, to už není tak podstatné. Jedno je jisté. Nepoučeni minulostí zůstáváme v zajetí ekonomických bludů a znovu podporujeme stále stejné strukturální chyby. A ta zásadní důsledek těchto monstrózních chyb, tedy monstrum inflace, už klepe na dveře.

 Bohužel  čest a odvahu bránit zemi, která je živí, nemají ani bývalý guvernér ČNB Miroslav Singer, ani dnešní guvernér Jiří Rusnok. Jméno Josefa Tošovského se stane jednou v českých dějinách synonymem bankovního zrádce. 

26.2. 2017

http://prvnizpravy.parlamentnilisty.cz/zpravy/zpravy/v-usa-obvinili-sorose-a-obamu-z-organizace-prevratu-v-kyjeve/

 

V USA obvinili Sorose a Obamu z organizace převratu v Kyjevě

-------

 V Německu policie zastřelila muže, který bránil svoji šestiletou dceru před znásilněním muslimem.

  

25.2. 2017

Tak se jim to povedlo....

http://aeronet.cz/news/tak-se-jim-to-povedlo-cesti-politici-po-28-letech-dovedli-republiku-zu-grunt-a-od-dubna-bude-zarazena-mezi-rozvojove-zeme-spolu-s-vietnamem-albanii-a-bangladesi/

 21.2. 2017

http://protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/2975-radioaktivni-spad-nad-evropou-byl-nameren-i-v-cr-proc-asi-urady-i-media-zaryte-mlci-stopy-po-jaderne-havarii-proc-priletel-americky-nuklearni-cmuchal-vime-alespon-ze-nic-nevime.htm

Co nám vzkazuje Trump:

Buďte důslední. Každého imáma, který u vás v Evropě káže násilí, okamžitě 

zavřete – a nebo ho pošlete k nám na Gvuantanamo. Každého ilegálního 
imigranta, který nedoloží, že je ve své zemi politicky pronásledován, 
pošlete štandopéde zpátky. Každého ilegála, který se sebeméně proviní proti 
pořádku hostitelské země zavřete do sběrného tábora a až jich bude na plné 
letadlo, tak je naložte a vyložte v poušti. Na Sicílii zbudujte velké 
záchytné tábory a nikoho nepouštějte dál do Evropy. Až je to tam omrzí, oni 
se ještě rádi vrátí zpátky. Do Evropy vypusťte jen stoprocentně prověřené 
osoby. Nemáš pas, ale máš drahý mobil ? – tak šup zpátky do Afriky. 
Nedokážeš do dvou let složit zkoušku z lokálního jazyka? Neumíš si najít 
práci? Šup zpátky. Spáchal tvůj syn a nebo vnuk teroristický čin a nebo se o 


něj pokusil? Marš domů, s celou rodinou. Měl sis jej lépe vychovat. Nejste 
ochotni odložit svoje šátky a přijmout naši evropskou kulturu? Nelíbí se vám 


u nás? Chcete si vytvořit ty vaše „no go“ zóny? Klidně, vytvořte si je, ale 
u vás doma, na poušti v Libyi. Nechcete se asimilovat, ale chcete si podržet 


vaši kulturu, vaše náboženství a vaše zákony? Šariju? Klidně, ale u vás 
doma. Evropa není a nemůže být pro každého!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!" " " " " " 

 

20.2. 2017

 

Studio REPORT 20.2.2017

Publikováno 20. 2. 2017
 
- Putin podepsal dekret, který uznává dokumenty obavytelů Doněcké a Luhanské oblasti 
- V sále bylo ticho, nikdo nedupal a ani se nevysmíval. Tato slova pronesl Lavrov na mnichovské konferenci 
- Vyvrcholení uprchlické krize 
– Francie na pokraji občanské války, polovina armády je v ulicích měst 
- Donald Trump řádil na tiskovce jako utržený ze řetězu a rázně utnul všechny spekulace o nepřátelství k Rusku. Americká média jsou v šoku, Trump omlouval Putina i ruskou špionážní loď u amerického pobřeží! 
- Adriana, Která přes internet útočila na islamisty, vzal soudce do vazby 
- Martin Kavka: Slovence hrozí šest let za zneužití Koránu, není jí lepší rovnou ukamenovat? 
Adriana Meleková – exluzivně na Svobodném vysílači – 20. 2. 2017 v 19.00
Budou 20.2.2017 od 16:00 hod. hořet v celé České republice stovky či možná tisíce Koránů? 
V ČR shořel na podporu Adriany první Korán – Zapálila ho exmuslimka Marta Albahri 
- Reakce na čin Adriany na internetu
- Vyjádření matky Adriany.
 

https://youtu.be/2pT7ZaIloIk

 

 

19.2. 2017

Napsali jste

 

Josef Mrázek: Intervence ČNB se blíží k vyvrcholení ... - Parlamentní listy

www.parlamentnilisty.cz › Aréna › Názory a petice

 

A ještě pro zajímavost:" 


naše podhodnocená Kč vůči EUR, jak zaznělo v TV  24. , dne 7.12., bude ČNB udržovaná do poloviny roku 2017 a poté se ustálí na hodnotě 27,-Kč za EUR. 

Zajímalo by mně, co bude banka dělat s tou zásobou 970 miliard EUR, které nakoupila v době od roku 2013 dosud. 


Mám takové neblahé tušení, že to použije k přechodu z české koruny na EUR. Konečně se hajzlíkům podaří vyhnat občanům z bank veškeré úspory
přepočtem 27 Kč za 1 EUR. Přitom kdo byl v zahraničí tak si mohl porovnat, že 1.-EUR má hodnotu tak cca 5 - 10.- Kč ( dá se srovnat podle cen

 

18.2. 2017

http://radimvalencik.pise.cz/4270-dnes-muj-rozhovor-v-plistech-o-zemanovi-a-trumpovi.html

17.2. 2017

Zatýkání politiků už brzy začne

http://tadesco.cz/po-zatykani-politiku-v-usa-maji-zacit-i-v-evrope-madamme-merkelova-asi-utece-do-paraquaje-a-nasledne-do-argentiny/
 

16.2. 2017

Jak říkal Josef Švejk:

Autor: J. Pražák Datum: 16.2.2017 10:21

"To už je tak v přirozenosti lidský, že se člověk mejlí až do svý smrti. Jako ten pán, co našel v noci vzteklýho psa polozmrzlýho a vzal ho s sebou domů a strčil ženě do postele. Jakmile se pes vohřál a vokřál, pokousal celou rodinu a toho nejmladšího v kolíbce roztrhal a sežral."

Problém soužití s muslimy se pokusili definovat i:

Ashin Wirathu, buddhistický mnich, seděl před zástupy tisíců přívrženců a řečnil o muslimské menšině v zemi. „Můžeš být naplněn přátelstvím a láskou, ale nedá se spát vedle vzteklého psa,“ řekl mnich s poukazem na muslimy.

Abu Imran: "My muslimové nemáme pro vás nevěřící a váš životní styl ani špetku úcty. Naše náboženství je nadřazené tomu vašemu. Pokud se vám to nelíbí, můžete se z Belgie odstěhovat,“ "Vaše vlastní zákony vám nedovolí klást nám odpor, zatímco naše zákony nám nebrání v tom, abychom vás ovládli"

Tak jak se zachovat?

 

 http://neviditelnypes.lidovky.cz/diskuse.aspx?iddiskuse=A170214_215421_p_zahranici_wag&razeni=back

 

---------------

 

Kvítkov, Modlany, Drahkov: české vesnice prodané Arabům

 V důsledku členství České republiky v EU byla v roce 2011 zrušena 
všechna omezení pro nabývání nemovitostí v ČR cizinci. A to se týká i cizinců ze třetích zemí mimo EU.


http://czechfreepress.cz/kauzy/kvitkov-modlany-drahkov-ceske-vesnice-prodane-arabum.htm

Za peníze český člověk prodá i vlastní matku. Změnit by to mohla už jen revoluce vlastenců, pokud se ještě nějací vůbec najdou.

----------

Kolik let asi dostanou ti zmetci co to zavinili až to tady praskne?  

Zločin ČNB se blíží k vyvrcholení

Josef Mrázek

http://www.novarepublika.cz/2017/02/zlocin-cnb-se-blizi-k-vyvrcholeni.html

15.2. 2017

http://radimvalencik.pise.cz/4260-zaoralek-skvela-ilustrace-upadku-soucasne-moci.html

14.2. 2017

Vyhoďte zubní pastu

V prestižních lékařských časopisech se objevila zpráva, že fluorid přidávaný do zubních past je neurotoxickým jedem. Způsobuje závažné poškození mozku. Je to další z řady odhalení způsobů, jak světové "elity" usilují o snížení počtu obyvatel Země a jejich manipulaci a ovládání.

Velmi nebezpečný je také chlór přidávaný do vody po celém světě. V reakci s tuky způsobuje ucpávání cév. Vodu je nutno nechat 24 hodin stát ve skleněné nádobě do které přidáme kousek stříbra a křemen. Voda je pak nejen zbavena chloru ale i výrazně prospěšnější pro člověka...                      Slávek Popelka

 

 Milióny Ukrajinců jsou připraveni vyrazit na západ a do střední Evropy

http://protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/2954-migrantska-invaze-brzy-take-u-nas-miliony-ukrajincu-jsou-pripraveny-vyrazit-na-zapad-brusel-i-ceska-vlada-o-tom-vedi-miliardy-oligarchum-i-znasich-dani-kyjevska-mafie-uz-bali-kufry-zit-brno-vitejte.htm

13.2. 2017

Na závěr vysílání je písnička, kterou ČT zakázala vysílat

youtu.be/Uu1DwVRYVck

https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/rumunsko-protestuje-trinacty-den-v-ulicich-se-rozzarila-vlajka-27954 

12.2. 2017

 http://prerovskenoviny.eu/vase-clanky/sobotkovi-a-hermanovi-hrozi-dozivotni-trest-odneti-svobody

 

https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/ve-francii-opet-vypukly-nasilne-protesty-proti-brutalite-pol/r~19b31b8af0a011e6bc17002590604f2e/

Ve Francii opět vypukly násilné protesty proti brutalitě policie. Dav podpaluje auta i kontejnery

 

10.2. 2017

Brno se chystá na příjem migrantů...

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Toto-proslo-o-jediny-hlas-na-brnenskem-magistratu-Pripravy-na-prijimani-uprchliku-arabstina-na-uradech-neziskovky-v-akci-474801

Kdo je skutečným vládcem ČT?

 

Letitá záhada, komu ČT skutečně patří, kdo je jejím skutečným pánem, kdo jí dává onen jednotný hlas, který nás tak dráždí, je vyřešena. Tím pánem, ČT ovládajícím, je Knihovna Václava Havla, která má od roku 2012 pobočku v New Yorku, nesoucí český název Nadace Knihovny Václava Havla, anglický pak Vaclav Havel Library Foundation.

To tajemství prasklo ve středu večer v 18 hod. 28 min., kdy si právě ona newyorská nadace Knihovny Václava Havla v pořadu ČT 24 – a tedy na půdě jí zřejmě podřízené České televize – uspořádala svůjvlastní program, touto nadací prý už rok připravovaný, a v onen středeční večer konečně zrealizovaný. Šlo o její interview s někdejším dlouholetým americkým ministrem zahraničí, 93letým Henry Kissingerem. Interview moderoval zahraniční zpravodaj ČT Martin Řezníček, kterého si nadace jako námezdní sílu pro daný úkol od ČT vypůjčila, a který by byl nejspíš v rozpacích, kdyby měl teď pravdivě odpovědět, pro koho v oněch 15 minutách, kdy rozhovor s Kissingerem vedl, pracoval? Zda pro ČT, či pro nadaci.

Možná by řekl, źe to cítil pro obě stejně, protože v jeho očích (a vlastně i ve skutečnosti), obě názorově jedno jsou, ale možná by i dodal, že jako mocnější a ČT fakticky nadřízenou vnímal tu nadaci. Protože kdyby nadřízenou vůči ČT nebyla, nemohla by si na půdě ČT uspořádat svůj vlastní a jen pro ni specifický program, nemohla by jeho (Řezníčkovými) ústy klást Kissingerovi otázky specifické jen pro ni, pro nadaci, a nikoliv pro ČT. Ta by se totiž v době zvýšeného mezinárodního napětí, kdy mír na zeměkouli stojí na špičce jehly, ptala s ohledem na své posluchače určitě na jiné věci, než na které se Kissingera ptal rukou nadace pevně vedený zpravodaj Řezníček.

Ostatně posuďte sami. První otázka zněla:“

Kdy jste se poprvé viděl s Václavem Havlem a jak na toto setkání vzpomínáte?“

Otázka druhá:

Kým pro vás Havel byl? Byl to politik, disident, spisovatel, čím byste ho nazval?

Otázka třetí:

A co vaše myšlenky? Vy jste konzervativec, on byl spíš liberál. To samozřejmě neznamená, že byste se navzájem nemohli o

Soubory ke stažení

OznačeníVelikostDatum
4.4.2013.docx15,2 kB04.04.2013 12:30
 
© www.holesovskavyzvasp.cz - vytvořte si také své webové stránky