Login:
Heslo:
 
Navigace: Holešovská výzva > Ke stažení

Ke stažení

 

  •  

 

Vážení spoluobčané, 

 v zemi, která je nám domovem, už více jak dvě desetiletí vládne protiústavní, nezákonný režim. Ten dokázal nejen promrhat státní majetek, zdevastovat ekonomiku, zatížit nás nesplatitelnými dluhy, ale i rozvrátit téměř všechny sféry našeho života.
Nezákonným se stal porušením nejvyššího, pro všechny občany naší země závazného zákona - Ústavy.
Naši politici vedeni egoistickými zájmy rozdělili společný stát Čechů a Slováků navzdory vůli převážné části obyvatel a v rozporu s Ústavou. Cituji ústavní zákon 327/1991 sb. ze dne 18.7. 1991:
 
 

 

"O návrhu na rozdělení ČSFR lze rozhodnout pouze referendem."

 

Z porušení tohoto i několika dalších zákonů dodnes vyplývají velmi závažné důsledky. Počínaje dnem rozdělení společného státu Čechů, Moravanů , Slezanů a Slováků jsou vlády i všechny další státní instituce a úřady v ČR i na Slovensku  nelegitimní. Nezákonné a neplatné jsou tedy i veškerá jejich rozhodnutí, uzavřené smlouvy, opatření, přijaté zákony....atd.
 
Obnovit v této zemi legitimitu státní moci lze jediným způsobem - nechat proběhnout referendum, které nám bylo upřeno.
 
Den obnovy zákonnosti byl stanoven na  středu 21. června 2017. V tento den v17.00 se poprvé sejdeme na centrálních náměstích  krajských a větších měst..  
 
Veřejně prohlásíme nynější státní moc za nezákonnou.   ( v Praze na Václavském náměstí u koně, v Brně na náměstí Svobody, v Ostravě na Masarykově náměstí, v Plzni na náměst Republiky, v Českých Budějovicich na náměstí Přemysla Otakara II, v Olomouci na Horním náměstí.... atd) 
Systém parlamentní demokracie v naší zemi selhal. Politické strany jsou ovládány gaunery chtivými peněz a moci. Ti za dvacet pět let  dokázali promrhat a rozkrást státní majetek ve výši několika bilionů a ještě udělat obrovské dluhy. Nastal čas volat je k zodpovědnosti, a také nahradit tento destruktivní systém přímou demokracií, kde o všem důležitém budou rozhodovat občané pomocí referend. V první fázi, dokud se poměry nestabilizují, bude nutno propojit systém přímé demokracie s prezidentským. To znamená, že veškeré rozhodující pravomoci, včetně jmenování ministrů a řízení vlády, převezme přímo volený a referendem odvolatelný prezident. Pokud se lidé tak rozhodnou, nový prezident dostane mandát uvést tuto zemi do pořádku, volat k zodpovědnosti tuneláře, zloděje, lichváře, kmotry i další parazity, přijmout opatření zabraňující nelegální migraci a islamizaci země, obnovit normální poměry, kdy slova jako čest, morálka, služba vlasti nebudou jen prázdnými slovy, ale běžným vybavením nových představitelů státu....
 
V Ustavě stojí -  lid je zdrojem veškeré moci. Nevzdávejme se tohoto práva .
 

Přijďme si ve středu 21. června v 17.00 na náměstí svých měst  převzít to, co nám patří - rozhodování o našich osudech a řízení této země.                        Slávek Popelka

www.opona2009.zacit.cz

www.holešovskávýzvasp.cz

 

-------------------------

 Pokud se chcete podílet na přípravě Dne obnovy zákonnosti, napište na e-mail: Slavek.Popelka@seznam.cz

     Počítáme s distribucí letáků v  množství cca 300 000 kusů a vybavením a provozem několika ozvučených aut (pokud nám to finanční situace dovolí)

 

                                                                                                                                                                                           

   Slávek Popelka

    

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Soubory ke stažení

OznačeníVelikostDatum
LetOZ3.doc38,5 kB11.05.2017 21:58
LetOZ3.pdf362,3 kB11.05.2017 21:58
 
© www.holesovskavyzvasp.cz - vytvořte si také své webové stránky