Login:
Heslo:
 
Reklama: Wifi Analyzer Užitečná aplikace pro Androida
Navigace: Holešovská výzva > Ke stažení

Ke stažení

Fialova vláda, pokud jí v tom nezabráníme, tuto zemi zničí.
Žádáme všechny, kterým záleží na naší vlasti aby v souladu s článkem 23 Listiny  základních práv a svobod začali proti ní aktivně vystupovat.
Odpor musí trvat tak dlouho, dokud premiér i se svými ministry neodstoupí.
Každý si může zvolit svůj způsob.
 Holešovská výzva navrhuje tyto stupně odporu:
Nejmírnější bude ten, když své přání po demisi vlády vyjádříme nošením bílé stužky na oblečení popř. svislou bílou čárou na batůžku, oblečení, obličeji, autě, okně bytu atd. 
Další formou odporu se může stát odstranění vlajek Ukrajiny jako výraz nesouhlasu s upřednostňováním cizích zájmů před zájmy ČR a jejích obyvatel.
   Nejvíce vadí modrožlutá vlajka na Národním muzeu, vyjadřuje naši podřízenost  a blokuje energii národa. Pokud má dojít v ČR ke změně k lepšímu, musí z tak významného místa pro náš národ zmizet.
Vlajky cizího státu se vyvěšují na dobytém území.
Odstranění  vlajky není trestným činem.   . 
Třetí úrovní odporu může být toto:
Začněme zasahovat do OSOBNÍHO života politiků, do života jejich rodin. Otravovat a znepříjemňovat jim jejich OSOBNÍ život, jako to dělají oni nám.
Jít k nim domů, tlouct na jejich okna, jejich dveře.
   
Čtvrtou úrovní odporu bude shromažďování před úřadem vlády vždy ve středu  od 15 hodin. V tento den má obvykle vláda  zasedání.
Pátou možností je obsazení budovy úřadu vlády, popřípadě i některých důležitých ministerstev.                                                               Slávek Popelka
 
příspěvek na tuto akci lze poslat na účet
 2900747571/2010
 

               

 

 

 

   

 

       Prohlášení vlasteneckých sil

 

            Vláda České republiky upadla do područí cizí, nám nepřátelské moci, která chce zlikvidovat naši ekonomiku, ožebračit obyvatelstvo a vtáhnout nás do války s Ruskem.

Na základě aktivace článku 23. listiny základních práv a svobod a s přihlédnutím ke skutečnosti, že u nás od protiústavního rozdělení Československa vládne nezákonný režim, byla vlasteneckými silami ustavena vláda odborníků , která zajistí cenově dostupné suroviny a odvrátí blížící se hospodářský kolaps.

Kdo novou vládu podporujete, vyjádřete to viditelným nošením bílé stužky na oblečení. (Lze i namalovat svislou bílou čáru na obličej)

Celonárodní shromáždění Bílých stužek bude začátkem příštího roku v Praze.

www.holesovskavyzvasp.cz 

                                     

 

Mgr.Jaroslav (Slávek) Popelka

 

Soubory ke stažení

OznačeníVelikostDatum
cs_fr2.gif15,1 kB14.11.2022 08:28
Prohlášení vlasteneckých sil.docx138,5 kB14.11.2022 08:12
 
© www.holesovskavyzvasp.cz - vytvořte si také své webové stránky zdarma