Login:
Heslo:
 
Reklama: Wifi Analyzer Užitečná aplikace pro Androida
Navigace: Holešovská výzva > Napsali jste nám > Nazdar PARAZITE !!!

Nazdar PARAZITE !!!

JA OSOBNĚ PARAZITUJI OD ROKU 1987.

JO , JO , ZA KOMUNISTU , TO BYLY ČASY , TO SE KURŇA PARAZITOVALO.

PARAZITOVAT JSEM ZAČAL NA POVOLENÍ NÁRODNÍHO VÝBORU V ROCE 1987 , NEJDŘÍVE JAKO VEDLEJŠÍ ČINNOST VEDLE HLAVNÍHO ZAMĚSTNÁNÍ.

JAK JSEM TO OZNÁMIL MISTROVI V PRÁCI SE SLOVY „ ŠÉFE ODE DNES NEDĚLÁM FUŠKY , ALE OFICIALNĚ !!!PARAZITUJI !!! , TAK JSEM DOSTAL OKAMŽITOU VÝPOVĚĎ A BYL JSEM DONUCEN ZAČÍT PARAZITOVAT NAPLNO.

DO ROKU 1989 BYLO PARAZITOVANÍ NÁDHERNÉ , KOUPIL JSEM 2 ZEŠITY, DO JEDNOHO JSEM LEPIL PARAGONY CO JSEM KOUPIL , DO DRUHÉHO CO JSEM PRODAL. JMENOVALO SE TO KNIHA PŘIJMU A KNIHA VYDAJU.

KAŽDÝ MĚSÍC SE ZAČAL NA NOVÉ STRÁNCE , LEPILO SE TOLIK DOKLADU , KOLIK TAM VLEZLO A VŠECHNY SE SEČETLY. PŘIČETLO SE TO K SOUČTU Z PŘEDEŠLÉ STRÁNKY , VÝSLEDEK SE PŘEPSAL NA DALŠÍ STRÁNKU A TAK SE POKRAČOVALO. V LEDNU JSEM ZAŠEL NA NÁRODNÍ VÝBOR , NA FINANČNÍ ODBOR , KDE PRO OSTRAVU 2 SEDĚLY 3 BABY. ( TENKRÁT BYLY OSTRAVY JEN 4 , ALE OBYVATEL MĚLY VÍCE NEŽ DNES) ,

A TY BABY TO DO ZÍTRA ZKONTROLOVALY , ZAPEČETILY, OŠTEMPLOVALY A VYMĚRILY MI 15 % Z ROZDÍLU MEZI PŘÍJMEM A VÝDAJEM.

DODNES NECHÁPU , JAKTOŽE TO BYLO DOST , STAČILO TO PRO DOKTORY I ŠPITÁLY, PRO DŮCHODCE, I NA DANĚ I NA PLAT TYCH UŘEDNIKU. A STAT NIC NIKOMU NEDLUŽIL.

PŘIŠLA REVOLUCE , Z NÁRODNÍHO VÝBORU SE STAL OBECNÍ UŘAD, FINANČNÍ UŘAD , SOCIALNÍ SPRÁVA , ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ,ČOI , A JA NEVÍM KOLIK JEŠTĚ NOVÝCH UŘADŮ.

NO VČIL PARAZITUJU TAK TAK ŽE DÝCHAM , POTŘEBUJU UČETNÍ A DAŇOVÉHO PORADCE , BO JSEM TAK ZBLBNUL , ŽE TY ZEŠITY UŽ NEUMÍM SPOČÍTAT , POTOM AJI JAKESI REVIZORY ABY REVIDOVALI REVIZNÍ ZPRÁVY REVIZORU , KTEŘÍ PRO MNE PRACUJÍ. POTŘEBUJU SPRÁVCE PC , KTERÝ MI JE K HOVNU , TEDY NE TEN SPRÁVCE , ALE TEN PC , BEZ TOHO SPRÁVCE BYCH BYL UPLNĚ V PRDELI , BO BYCH TEN SVŮJ PC ANI NEZAPNUL.

A TAK POMALU PARIZITUJU AŽ DODNES , JE TO ALE NUDA , TEDA UŽ TO VYPADÁ ŽE TO BUDE NUDA %.

UŽ ABY TEN SNÍCH ROZTÁL , CHODIT Z HOLOU PRDELÍ MI NEVADÍ , ALE !!!! KURVA NESMÍ SNĚŽIT !!!!!!!!!

 

 
© www.holesovskavyzvasp.cz - vytvořte si také své webové stránky zdarma