Login:
Heslo:
 
Reklama: Wifi Analyzer Užitečná aplikace pro Androida
Navigace: Holešovská výzva > Napsali jste nám > Od Socializmu k ekonomickému Komunismu

Od Socializmu k ekonomickému Komunismu

Sdílejte  -Autor Riši
 

Jak je to dávno, když padla železná opona a vydali jsme se vstříc svobodě a demokracii?
Podle mého názoru to není tak dávno abychom zapoměli co bylo před tzv."sametovou revolucí".
Proč tak zvanou ? Jednoduše proto, že se dnes již odtajnily zákulisní dohody tajných služeb kdy Sovětská KGB předala državu tehdejší ČSSR do rukou Americké "administrativy včetně know-how politické moci a ovládání klíčových pozic (to je důležitá a opomíjená taktika jak ovládat země prostřednictvím několika desítek lidí na klíčových postech). Ale to již měla Americká strana svůj plán na takzvaný " Nový Světový Řád" a všichni Američtí prezidenti , majitelé korporací a osobnosti zapojené do tohoto plánu ,používají tuto značku ve svých projevech čímž determinují tento plán od konspirativních teorií směrem k realitě ke které se nepokrytě hlásí.
Nezasvěcené odkáži k dokumentárním videím na Youtube např. Tapin - Konečná hra - plán zotročení světa
Mé tvrzení opírám o pohled do minulosti a souhrn globálních dějin nedávné minulosti s porovnáním s informacemi, které byly jako předpověď deklarovány lidmi na začátku devadesátých let, označenými za pomatence a autory již zmiňovaných konspirativních teorií.
A ejhle jak přesně se tato "proroctví" shodují s již zmíňenou nedávnou minulostí a plynule přecházejí
v současnost ! Z důvodu aby si lidé nevšímali této globální koncentrace moci jsou zahlcováni drtivým množstvím informací, které převyšuje míru schopnosti filtrace běžným jedincem, který je zároveň vystaven boji o přežití v kloloběhu nedostatečně ohodnocené práce a drahých potravin, enegií a všech nákladů spojených s existenciálními položkami života rodiny. Mimo jiné tento poměr výdělky a ceny všech věcí řídí zase již zmíněné korporace a např. Světová banka za realizace prostřednictvím MMF neboli Mezinárodní Mněnový Fond což je korporace, která je tak mocná, že klidně vydírá vlády a
jednotlivé úředníky a téměř vždy si prosadí své plány. Česká republika má mnohamiliardové závazky vůči MMF jinými slovy jsme též vazalové tohoto nástroje mocenského vlivu na naši zem, naši politiku,
naši ekonomiku. Zde je jako důkaz -odkaz na jejich oficiální stránku :http://www.bilderbergmeetings.org/index.html
čímž se stává toto uskupení skutečným a již není jen nějakou konspirační teorií, ale naprosto podloženou skutečností spiknutí.
Proč později v článku přecházím od americké globalizace a neoliberalizmu 
k čínskému komunismu nechám na úsudku čtenáře, který si jistě udělá názor.

Horentní snaha politiků přivést do ČR investory nastala až po období likvidace našich firem a naší polistopadové FUNGUJÍCÍ !! ekonomiky. Opět již stručněji zabrousím do minulosti k faktům. Po listopadu 1989 jsme byla naše země natolik zdravou ekonomikou a průmyslově vyspělou zemí v evropě i celosvětově, že jsme byli konkurenci i zavedeným kapitalistickým zvyklostem hrozbou.
Proto bylo rozhodnuto o likvidaci naší ekonomiky a našich státních firem zase ze strany společenství korporací a konkrétních osob, které se považují za světovou elitu a hrají si na boha nad zemí.
Probíhalo to dle plánu, který předali několika málo klíčovým lidem jako např. V.(jako Vlastizrádce)Klausovi a osobám kolem V.(..) Havla a zhaslo se probíhala privatizace. Souběžně s tím co nebylo možné vytunelovat nebo zničit bylo prodáno fondům s neprůhlednou vlastnickou strukturou(pro nezasvěcené zase jednoduše ti co měli informace a moc rozebírali si národní bohatství, firmy, peníze z bank a všechno to co se dalo prodat či skrytě ukrást). To víme téměř všichni, ale co není známo,že za tím stojí plán a že to všechno se nedělo náhodou,ale plánovitě s heslem likvidace komunismu - socialismu a plivání na bývalý režim.
Nejsem obhájce komunistů táké jsem je zažil... 
Jde o to, že jsme tehdy měli, tedy před listopadem 89, funkční obranu a ochranu ekonomiky a našich národních zájmů. Byla sice prosazovaná násilně a represivně proti rozumným zájmům vlastních obyvatel.
Polistopadová likvidace "imunity" naší ekonomiky vůči "radikálnímu" kapitalismu přinesla většině lidí chudobu a ekonomické zotročení. O mravní dehonestaci nemluvě to by bylo a zřejmě bude téma na další článek. Jak je možné, že v demokratické společnosti jsou protlačovány nedemokratické prvky a cenzurována veřejnoprávná média ?
O těch soukromých jsem se zmínil v prvním odstavcí jsou v rukou korporací jako např.
firma Monsanto která plánovitě likviduje po celém světě (začala doma v Americe) malé farmáře a zemědělské podniky a prosazuje geneticky modofikované plodiny. Je to ta samá firma, která stojí za Babišem figurkou, která na prosazování této korporace vydělává a tváří se jako "to nejlepší co nás mohlo potkat".

Ale vraťme se po tomto úvodu zpět k názvu tohoto článku "Od Socializmu k ekonomickému Komunismu".
Protože vliv toho co je zmíněno výše je zásadní bylo nutné to zahrnout do tohoto článku.
Dnes je trend politicky podporovat vstup a působení zahraničních investorů v naší zemi.
A nyní se dostáváme ke komunistům a sice Čínským najednou jsou to partneři a najednou nikomu nevadí že jsou to komunisti. Osobně nic proti číňanům nic nemám dokud jsou v Číně a nekupují si naši zem. Pro ně není problém hájit jejich ekonomické zájmy silou, kdyby nedej bože
došlo ke konfrontaci. A co nastane až se rozhodne přijet na "dovolenou" do Česka přes 10 milionů číňanů v jeden termín - pozor to je číslo naprosto reálné a kontruji co když si vezmou sebou těžkou čepici ?(Ba ne neutlučou nás my se nedáme).
Snad přeháním, ale tohle nikdo neřeší protože výkonou moc obsazují politici na základě stranické příslušnosti a ne odborníci na danou problematiku.
Čínské investice již probíhají delší dobu dnes např. :
Viz. článek v M.F. Dnes 11.3.2016 Číňané ovládnou polovinu JaT a chtějí další banku investice 980 milionů eur-27 miliard korun.
A je spousta firem, u kterých probíhá akvizice nebo jsou již prodané čínským firmám.
Např. probíhá jednání o prodeji fi. Žďas ve Žďáře nad Sázavou číňanům za cenu směšnou tj. zhruba ve velikosti jednoho ročního obratu fi. Žďas cca 2miliardy Kč.
Tedy závěrem když se Čína rozhodne skoupit ČR tak to udělá, protože jednak je tady dost hlupáků, kteří prodají půdu tomu kdo víc zaplatí a nepřemýšlejí o tom, že jsou to např. muslimové Teplicích nebo zmínění číňané po celé ČR. Horší je, že je sem politici zvou a dávají jim pobídky takové jaké zdejším podnikatelům nenabízí. 
Ptám se tedy, je to podpora návratu komunismu u nás ?
Nebo korporátní politika likvidace naší svobody ?
Kdo ochrání prostý lid, který chodí do práce a nemá čas ani pravomoce s tím něco udělat, to by měla být pravomoc volených zástupců ?
Jak dlouho potrvá ještě existence České Republiky s.r.o.?

 
© www.holesovskavyzvasp.cz - vytvořte si také své webové stránky zdarma