Login:
Heslo:
 
Reklama: Bezpečnostní schránka Co to je bezpečnostní schránka.
Navigace: Holešovská výzva > Napsali jste nám > Připravujeme

Připravujeme

Rychlost.cz - poptávka připojení

 

Určeno pro paní Šabatovou - Neprávní stát.

Dnes v 17:04 | Jiří Wolf |  Clanky jinych autoru

V České republice neplatí zákony pro všechny občany stejně. I když zákon jasně stanoví, že se občané na veřejnosti nesmí zahalovat a tím zakrývat svou pravou identitu, to v severních Čechách tento zákon pro někoho prostě neplatí. Ba, dá se říci, že tento zákon pohrdavě ignoruje! "Vaše zákony nás nezajímají!" To jsou jejich odpovědi na položené všetečné otázky, proč v České hostitelské zemi ignorují řád. Muslimské ženy z Arabských Emirátů chodí cele zahalené do černého, a malé děti se jich na ulici bojí a hystericky řvou. "Mamí to je bubák, je mám strach," a poté se utíkají do náručí svých matek, kde hledají bezpečí!
 
Jedna moje známá byla na návštěvé na Arabském poloostrově. Mimo hotelu si na veřejném tržišti nevědomky sundala šátek z hlavy a odkryla ramena. Bylo jí horko, ale to nikoho nezajímalo! A už u ní byla morální - náboženská policie s rákoskou v ruce. Po dvou bolestivých ranách přes záda byla donucena zahalit svá nahá ramena a vzít si šátek na hlavu. A přitom bylo zjevné, že se jednalo o cizinku- blond turistku. V těchto zemích je nutností ctít přísné zvyklosti, mravy morálku i když se nám mohou zdát sebeabsurdní!
 
To v České republice neplatí! V honbě za ziskem je cizincům povoleno vše! Jen když se kšefty hejbou! Říkají o nás, že jsme prodejní a něco na tom pravdy přece jenom bude! Pokud je v České republice umožněno cizincům porušovat platné zákony a policie jen blahovolně přihlíží - ku plné spokojenosti ochránkyni lidských práv paní Šabatové- je něco v naší malé zemi špatné.
 
Takže, pokusím se v sobotu odpoledne vyjít do Pražských ulic, scela zahaleou tváří, a jako dobrý Boží bojovník vyzkoušet, zda k občanovi České národnosti budou naši ochránci - policisté také tak benevolentní, jako se tomu děje v severních Čechách. Kdo bude mít zájem, může dobrého křesťana podpořit. V jednu hodinu odpoledne u koně sv. Václava. Stačí si jen přes hlavu přihodit prostěradlo, udělat do něj dvě díry na oči a můžeme se takto projít po Václaváku. Ať svatý Václav vidí, že je stále ještě dost pravověrných Čechů. Protože budu mluvit jménem Hospodina a našeho pána J. Krista, nebudeme od Prahy 1 potřebovat povolení ke korzu.

Jiří Wolf, opravdový bojovník za lidská práva, stále platný člen SVS.

 

Někdy se můžeme poučit i od Rusů....

4. února, 2013, Vladimir Putin, ruský prezident, oslovil Dumu, (ruský parlament), a přednesl projev o napětí s menšinami v Rusku: "V Rusku žijí Rusové. Kdokoliv menšinový, odkudkoliv, chce-li žít v Rusku, pracovat a jíst v Rusku, by měli mluvit rusky, a měl by respektovat ruské zákony. Pokud upřednostuje Shari'ya zákon, pak doporučujeme, aby šli tam, kde to je to právo země. Rusko nepotřebuje menšiny!!! Menšiny potřebují Rusko a my jim nebudeme poskytovat zvláštní výsady, nebo se snažit změnit naše zákony, aby vyhověly jejich touhám, bez ohledu na to, jak hlasitě křičí "diskriminace". Měli bychom se poučit od sebevražd Ameriky, Anglie, Holandska a Francie , pokud chceme přežít jako národ. Ruské tradice a zvyky nejsou kompatibilní s nedostatkem kultury nebo primitivními způsoby většiny menšin. Když tento zákonodárný orgán myslí na tvorbu nových zákonů, měl by mít na paměti národní zájmy první, se zřetelem na to, že menšiny nejsou Rusové".

Bouřlivé ovace polslanců v Dumě trvaly pět minut!

Tak tomuto člověku se dá věřit. Mám stejné zprávy přímo z Ukrajiny.Ani jeden policista nikoho nezastřelil, neměli žádné zbraně.

Přes 150 policistů je těžce zraněno v nemocnicích, někteří zemřeli.

Vraždili účastníci Majdanu, vycvičení a zorganizovaní,najatí a výborně zaplacení.

Bylo třeba ukázat "zločinnost" vlády a převzít moc.

To se povedlo.
Účastníci Majdanu dostávali celou dobu jídlo a mnozí i peníze.

Vždyť USA i EU přiznali, že je to stálo miliardy... žebříčku konkurenceschopnosti WEF propadla ČR za poslední 2 roky z 31. na 46.místo na světě!  


- ČR, která je počtem obyvatelstva 48 x menší než celá EU, má 6 x více heren a kasin než zbytek EU dohromady !

- zahraniční kapitál vlastní cca 80 % klíčových firem a je kontrolován ze 40 % z daňových rájů!

- 56 tun českého zlata bylo po roce 1989 vyměněno za dluhopisy.

Německo má stav zlatých rezerv 3 396 tun, ČR pouhých 12 tun a dále "tak zvané zlaté žíly u obyvatelstva" .

- hospodářské škody vzniklé na území ČSR PO 2. SVĚTOVÉ VÁLCE byly vyčísleny (v dnešních cenách) na 1 bilion 351 miliard Kč.

Zmizelé národní jmění od r. 1989 představuje téměř 4 násobek hospodářské ztráty ČSR za druhé svět. války !!!

---------------------------------------------

Kriminálníci, psychopati a exhibicionisti,kteří uchvátili moc
z rukou protagonistů sametové revoluce, dovedli zemi na pokraj krachu jak ekonomického,. tak i duchovního.Nacpali si peněženky,zabezpečili své potomky a své kamarády,kterým byli zavázání za to,že se vyhoupli do politiky.Zkorumpovali soudce, pokřivili zákony,poctivou práci znevážili a vypěstovali zde armádu flákačů.
Každá revoluce, která zvítězila,byla úspěšná jen proto, že byla důsledná!!!Že nejen nastolila nové principy,ale že i důsledně zabránila tomu,aby nevládly ty staré principy.Bohužel se to lépe dařilo revolucím bolševického typu,než revolucím demokratickým.Pokud se chceme poučit z dějin a zvítězit,musíme chtě nechtě studovat i revoluce, které nevedly k pokroku,
ale byly velmi úspěšné pro své strůjce.
Je špatné jít,zabíjet,osnovat hromadné vojenské soudy,způsobit genocidu.Je však správné pohnat k osobní zodpovědnosti všechny,kteří se podíleli na rozkradení země, a to bez aplikace určitého druhu moci nelze.Uvědomte si, že moc drží v rukou ti,co nás devastují,my jsme jen nositelem myšlenky.Ale máme tu výhodu, že je nás daleko víc.
Revoluce na Islandu byla úspěšná.A proč?Protože se přestalo klábosit u piva a spravedlivý
hněv lidí se transformoval ve správně cílenou akci.Zvolili prostředky, přesně ušité na míru
stavu a momentální situaci.A hlavně – ustavili následně takové mechanismy,které účinně zabránily tomu,aby se to,co jejich povstání předcházelo, už neopakovalo!!!A do čela si postavili správné lidi,mravně čisté a zapálené pro spravedlnost.
Soudím,že je účelné ukázat lidem nové ikony,vymýšlet nové hymny,provolávat nová hesla.
Ale pozor!!! Vše může být rozmělněno již ve svém počátku, pokud cíl a prostředky nebudou
jasně definovány.A hlavně – a to mějme na paměti,jaké lidi pustíme do čela celé akce.To je velmi důležité.Buďte si jisti,že už dnes je zorganizovaná celá armáda gaunerů, kteří čekají jen na to,aby se znovu infiltrovali na nejvyšší posty.Ale nejsou viděni, protože viděni být nemají.Ale to se v Čechách stává,bohužel, dost často.Plácat do vody umíme dobře,
s plaváním je to už horší.
Takže teď je nutné racionálně a rychle jednat,méně rozhazovat a už vůbec není dobře vykřikovat prázdné slogany.Méně emocí znamená více úspěchu.
Musí se stanovitt jasně správný cíl, a to se národu, jehož oči a uši jsou cíleně
zalepeny konzumem a bulvárem,bude prezentovat velmi obtížně.
Jednejme,dokud je čas!!!!
Totiž až odejdeme,mohou nastat jen dvě možnosti.Buď zemřeme na slamníku, vycpaném nakradenými penězi, nebo nám budou nosit na hrob květiny celé generace vděčných
a šťastných lidí.

Přeposílám,

Pokud náhodou uvidíte dítě, které pláče a křičí, že se ztratilo a ví adresu
( může ji mít napsanou třeba na lístečku, který Vám ukáže),
Nikam prosím nechoďte !!!!!!!!
Zavolejte policii, ať pomůže ona.
V žádném případě neveďte dítě na uvedenou adresu. Můžete se stát obětí
únosu.
Je tu nová mezinárodní, dobře organizovaná mafiánská skupina, která unáší
lidi za výkupné, nebo na orgány, přičemž používá tento trik!!!! 

-------------------------------------

Pěkný rok Vám všem...
Na co všichni nadáváme ? Stát řídí neumětelové a zločinci vzájemně provázaní systémem kšeftů, se vším. Nápravou je změna výběru těchto vládnoucích, na čele - obcí, měst, státu - vybíraných dosud stranickou věrchuškou, změnit to lze prostřednictvím přímé volby - starostů, hejtmanů, poslanců. Je to běh na dlouhou trať - z nejlepších starostů mohou být v budoucnu vybráni hejtmani, poslanci... Strany si dosadí zase jen poslušné papoušky (bohužel tak v min. volbách učinil i Úsvit - vybral lídry a nikoli volil !!). Tedy ne celostátní referendum je to nejpodstatnější, přímá volba prezidenta, ale přímá volba starostů je to, co tu do budoucna může změnit vedení státu - a obrovský úspěch by byl toto prosadit už v letošních komunálních volbách. Vždyť proto drtivě tyto volby vyhrávají nezávislí...

--------------------------------                                                                                                  Eda S.

Přátelé, nenechte se zmást. Idea multikulturalismu je uměle vytvořena jako součást globalizAčního úsilí Nadnárodních koncernů a jejich vlastníků.
Nenechme si vnutit něco, co rozvrátilo již Francii, Holandsko a Anglii. Zákonodárství těchto zemí s s tím neví rAdy. Jarda

-------------

Myslím, že bychom se měli podívat co se děje na východ od nás. Ono se nás to týká víc než si většina z nás myslí. Doporučuji se podívat na: leva-net.webnode.cz. Článek: K událostem posledního týdne. Když si prohlédnete další články uděláte si možná obrázek v jakém srabu jsme. Doporučte to všem soudným přátelům a známým. Zdravím. Mac.

----------------------

Rozkradená a zaprodaná republika není schopna čelit krizi, naše ekonomika je nyní nejhorší v Evropě, média lidem lžou, že ekonomika již nepadá, ale ona padá. Lžou o tom že máme nezaměstnanost 7,5%, přičemž obratem řeknou, že nezaměstnaných je cca 600 000 z 3 500 000 pracujících. Z toho lze vypočítat, že nezaměstnanost je cca 17% a to nemluvím o 1 000 000 živnostníků z kterých je na dlažbě minimálně 400 000. Dále informují, tak nějak nahodile, že roste počet sebevražd, ale neřeknou proč, že tu máme ročně na 1 000 000 exekucí, již pátým rokem, tudíž téměř 5 000 000 a že kvůli tomu již spáchalo cca 10 000 lidí sebevraždu, z exekuovaných nám roste armáda bezdomovců a neplatičů daní, roste také armáda psychicky zlomených dětí, právě dětí těchto exekuovaných...

Toto má na svědomí neústupnost cizáckých bank a finančních společností, které hromadně likvidují české obyvatelstvo nacházející se v dluhových pastích. Trvá to již pátým rokem, přitom by stačilo málo: ulevit v měsíčních splátkách na polovinu či třetinu, jen na dobu krize, z které bychom se pak rychle vyhrabali. Vždyť na tom mají velký podíl, lichvářsky nás zadlužili při přechodu na kapitalismus.

Na lidech v dluhových pastích profitují komanda soukromých inkasních agentur a exekutorů - hordy kolaborantů, kterým kolaborantští politici, bez nás o nás, uzákonili ve světě nevídané pravomoci. Nemá cenu se zmiňovat o páchaných psychoterorech a nehorázných pokutách, které zpožďujícího se plátce půjček v dluhové pasti rychle dorazí.

I já, menší sezónní živnostníček, jsem již pátým rokem v dluhohé pasti, díky krizi vydělávám pouze třetinu běžných výdělků z období 2000 až 2009 a tuto zimu svedu nejspíš poslední boj, protože ekonomika stále padá, není práce ani v sezóně a v zimních měsících nebu mít z čeho splácet hypotéku a úvěry. Raifka mi dokonce zvedla po ukončení fixace úroku měsíční splátku o 3 500,- Kč.

O dluhových pastích jsem psal dopisy Rusnokově vládě ČR, neodepsal mi. Psal jsem o tom prezidentovi ČR, odepsal, že si je toho vědom, že prý mají jen omezené páky na soukromé podnikatele - banky a že mě spasí dotační program Zelená úsporám. Odepsal jsem tedy dotaz, zda použijí nějaké ty páky, již neodepsal. Psal jsem poslancům a senátorům parlamentu ČR, někteří odepsali, dva si mě pozvali na jednání a že se pokusí v tom něco dělat... (dopisy jsou k mání na www.exilovenoviny.cz rubrika TOP zprávy).

Co s tím, pokorně sklopit uši a nechat se před Vánocema vykostit exekutorama? Jít bydlet se ženou třemi dětmi a rodiči pod most? Přidat se k těm 10 000 sebevrahům? Mám se doma zabarikádovat a střílet po exekutorech ze své pušky ráže 12,7 mm? Nyní můžete radit, pro chytráky co vidí spásu v konsolidacích půjček, smůla jsem již díky opožďování v platbách ocejchován a vyvržen z takových možností, osobní bankrot - na ten nemám příjmy či podobná hovadina, která mě stejně uvrhne pod ten most, ne.

Vytvoříme společný odboj? pište na frcekt@seznam.cz.

-----------------------------------------------

http://www.novinky.cz/finance/316966-voda-z-kohoutku-opet-zdrazi.html
Ceny nejvíce navyšuje ta manažerská nenažranost. Ty milionové platy... To legalizované okrádání občanů... Správně by stát měl tyto služby zajišťovat sám a za rozumný peníz pro své daňové poplatníky, jako službu. Nikoli aby na tom parazitovala pouze úzká skupina hajzlů. Pokud chce jakékoli společenství přežít jako celek a to lze vidět u včelstev, mravenců, termitů a dalších, kteří nám toto ukazují již i miliony let, musí se zbavit parazitů !!! A musí se zbavit parazitů nelítostně a jednou pro vždy !!! Zdravím, Milan Hudec,
Nymburk

V EVROPĚ existují tři modely vymáhání dluhů: německý,švýcarsko-britský a
český.

> NĚMECKO
> Dluh např. 1020 Kč
> Soudní poplatek 576Kč
> Náklady právního zastoupení v nalézacím řízení 744Kč
> Náklady právního zastoupení v exekučním řízení 372Kč
> Odměna exekutora 595 Kč
> CELKEM 3307 Kč
> (v přepočtu)
> Německý model funguje třeba v Polsku
>
> POLSKO
> Dluh např. 1020 Kč
> Soudní poplatek 180 Kč
> Náklady právního zastoupení v nalézacím řízení 360Kč
> Náklady právního zastoupení v exekučním řízení 423Kč
> Odměna exekutora 530 Kč
> CELKEM 2473


Švýcarsko-britský model
Dluh např. 1020 Kč
Soudní poplatek 292-710 Kč
Náklady právního zastoupení v nalézacím řízení 0 Kč

Náklady právního zastoupení v exekučním řízení 0 Kč (přiznává se až od
určitévýše dluhu, v Británii150 000 Kč)
Odměna exekutora 420-835 Kč
CELKEM 2565 Kč

A teď ČESKÁ REPUBLIKA
Dluh např. 1020 Kč
Soudní poplatek 400Kč
náklady právního zastoupení v nalézacím řízení 5220Kč
Náklady právního zastoupení v exekučním řízení 2920Kč
Odměna exekutora 7800
CELKEM 17 360 Kč

Daniel Hůle z organizace Člověk v tísni: "Každý rok musejí lidé na vymáhání
zaplatit 40-60 miliard korun. To je astronomická částka, která jde advokátní
lobby. V září 2011 jsem na jednání sezástupci ministerstva spravedlnosti
prezentoval, jak náš systém vymáhání pohledávek funguje. Přítomný švýcarský
expert řekl, že vůbec nevěří, že je něco takového v Evropě možné." Proč o
tom v médiích vůbec nic není? Média včetně veřejnoprávních tu nejsou , aby
hájila zájmy lidí. Systém úvěrů, model exekucí, Kalouskova snaha mít deset
heren v každé ulici, vliv médií na společnost, to vše ruinuje statisíce
jednotlivců i rodin. V čím větších problémech lidi jsou, tím jsou
manipulovatelnější. O to tu běží. Dokud lidem nedojde, jaká je role médií,
všechno se bude jenom horšit....
>

Předseda ČSSD Bohuslav Sobotka se vyjádřil, že podobné akce, jako byla 

nedělní demonstrace, nahrávají spíš vládnoucí koalici, že návrhy 
iniciativ jsou nerealistické. Dělá si patent na řešení, ale na to měla 
ČSSD dost času a nepamatuju se, že by za její vlády k nějakým nápravám 
došlo. To věřím, že se mu nelíbí, když by se místo zprofanovaných 
politických stran volily nezávislé osobnosti a nezávislé iniciativy. 
Návrhy jsou nerealistické možná pro ně. Ony totiž ty návrhy realistické 
jsou, ale v civilizovaných státech. Doufám, že stále víc lidí i u nás 
začíná chápat, že volit stále dokola ODS a ČSSD vůbec k ničemu 
pozitivnímu nevede. Ono to jde. Zlín je jediné větší město, kde v radě 
města Zlína není ani jeden člen ODS a ani jeden člen ČSSD. Všichni jsou 
v opozici. Byla to reakce voličů na to, že kmotři obou velkých stran si 
vzájemně kryli záda prostřednictvím ztv. velké koalice v oblasti 
korupce. Ale i zde už nastupuje zuřivý odpor stran odstavených od vemene 
dojné krávy. Chce to ve Zlíně vydržet a všude jinde napodobit. Ale čáru 
přes rozpočet alespoň částečné spravedlnosti udělal václav klaus tou 
jeho nehoráznou amnestií. Odsouzený kmotr Janečka za ČSSD byl osvobozen. 
Co je ale trestuhodné úplně stejně, je fakt, že žádný ještě povedenější 

 

Proč nás sprejují?

http://www.youtube.com/watch?v=gsOBc3L9S1k

-------------------------------------------------------

Na závěr žádám ekonomy o úvahu, jak alternativně řešit takové situace, jako je nyní na Kypru. Je nezbytné jako jediné možné brát oficiální řešení, kdy jsou do státního mechanismu nalévány za cenu dluhů další a další miliardy - jen aby víceméně protekly k bankám a různým fondům jako k věřitelům?

Nebylo by prospěšnější zbankrotovat, znárodnit banky i další finanční instituce a reorganizovat je na neziskovém a ryze servisním principu se zákazem velkých odměn managerů a zlatých padáků, ale i spekulování na světových i domácích kapitálových trzích?

Jako laik prosím o vysvětlení profesionály!!

P.K..

--------------------------------

Dobrý den,

 
před nedávnem jsem narazil na webu na stránky "Holešovské výzvy", kde jsem se mimo jiné dočetl, že se chystá začátkem dubna, tohoto roku, velká demonstrace na Václ. náměstí. Plně s tímto souhlasím, protože Česká republika je v žalostném stavu a na pokraji krachu a je třeba s tím konečně něco udělat. 
 
Je tu však jedna z dalších znepokujících věcí, které byste měli také nějakým způsobem urychleně řešit.
 
Jedná se o problematiku tzv. "Chemtrails".
Vím o tomto již dost dlouho, ale z počátku jsem  tomu nevěnoval tolik pozornosti, jako nyní, protože je web doslova zaplněn tímto problémem i s dost přesvědčivými důkazy. Dokonce i významné světové Televizní společnosti vysílají projevy politiků s výzvami, aby toto bylo okamžitě zastaveno, protože to celé nasvědčuje tomu, že je na nic netušících lidech po celé Zemi pácháno zlo, jestliže jsou z letadel vypoutěny chemikálie s těžkými kovy, jako je hlavně hliník, měď, barium a mangan. Tyto toxické látky jsou několik let denně vypouštěny z vojenských, ale i civilních letadel po celé Zemi.
 
Pravý důvod tohoto "postřiku" přesně nikdo nezná, spekuluje se o tom, že by to mělo mít něco společného s globálním oteplováním.
Nicméně jsou lidé tímto nedobrovolně vystavovány toxickým látkám, které způsobují těžké zdravotní problémy. včetně rakoviny.
 
Některé státy již toto "práškování" považují za genocidu na lidech a všemožně proti tomuto vystupují.
 
Myslím, že loňského roku byla k vůli tomuto demonstrace v Olomouci, kde se po častém "práškování" nad městem vytvoří jakýsi mlžný, šedý opar.
 
Toto může mít na lidi katastrofální následek a je třeba s tímto něco urychleně dělat, protože se k tomuto "práškování" vyjádřili i někteří vysoce postavení lidé ( armáda, CIA atd. ), takže se v žádném případě nemůže jednat o HOAX.
 
Jak piloti vojenských, tak civilních letadel o tomto moc dobře ví, akorát nechápu to, že to shazují vlastně i na svoje rodiny a vlastně po přistání jsou tomu vystaveni taktéž. 
 
Kdyby to "práškování" bylo v naprostém pořádku, tak by o tom lidé měli vědět a ne být nedobrovolně vystaveny těmto vysoce toxickým látkám.
Z utajování těchto činů však vyplývá, že se něco velmi vážného děje. 
 
Proto je se tím třeba urychleně zabývat, dukud je čas. ZASTAVTE TO, máte za sebou velkou spoustu občanů, mluvte o tom, jako jeden celek - jednotlivec nezmůže absolutně nic.
 
Jestliže budete chtít, tak si dám tu práci a dohledám ty zmiňované televizní projevy státníků, kteří bojují za zastavení této věci.
 
Držím vám palce a tento závažný problém by měl být urychleně řešen. Kým ? Určitě ale ne těmi, kteří rozkradli republiku a lidké osudy je nezajímají. Jenomže oni jsou tak sobečtí a hloupý, že si ani neuvědomují, že se jich to týká stejně tak, jako každého dalšího.
 
S pozdravem J. Adámek
 

 

Počet naštvaných se množí geometrickou řadou .....

 

 

Páni politici pokračujte dál v tomhle stylu a kdo ví, jak to s vámi dopadne.

 

 

 

 

 

Jsme toho plný a tak to musí ven. Nedávno jsem si přečetl v novinách
srovnání platů v Česku, Německu a Rakousku. I když
velice nenápadně a bez velkých titulků. Dočetl jsem se tam, že naši sousedé
si vydělají minimálně čtyřikrát více než my. Pořád se nemohu zbavit otázky, proč?

 

 

Po více než 20 letech jsme se k nim v tomhle nepřiblížili ano o píď.

 

 

O morálních hodnotách raději ani nemluvit.

 

 

 

 

 

Spousta lidí v tomhle Absurdistánu dře jako koně. Ne osm hodin denně,
ale deset, dvanáct i šestnáct hodin (mimochodem takovéto směny nařídil svým
zaměstnancům podnikatel roku pan Bláha z Liberce. Lidi u něj dřou bez
přestávek a zajištěného stravování za pár šupů a žádná inspekce práce na něj
nemá, protože papírově je čistej. Taky proč by se měla nějaká inspekce zajímat
o pracovní podmínky takovýchto dnešních otroků? A novodobých otrokářů je
v tom našem slzavém údolí spousta. Zákony tvořené v době největší síly ODS
v čele s panem Klausem byly takto úmyslně tvořeny. Je absurdní, že člověk,
který má největší zásluhu na devastaci našeho hospodářství, klidně
dřepěl řadu let na Hradě a v dobách největší slávy hrál roli směšného všeználka, nad kterého není.

 

 

Ptám se sám sebe, jak je možné, že 
člověk, který způsobí újmu na majetku nebo zdraví druhému,

 

 

nenese žádnou odpovědnost. Samozřejmě, nebyl na to sám. Podíl na devastaci naší země
mají všichni, co zasedli po takzvané sametové do svých politických pelíšků.

 

 

Německo, zem, která prohrála světovou válku, se za dvacet let vypracovala
na skvěle prosperující ekonomickou velmoc. Máme rozkradené hospodářství,
všichni jsme zadluženi po uši a jezdíme po rozbombardovaných silnicích.
Páni politici udělali za dvacet let naší zemi takové škody, kterým se
nevyrovnají ani škody vzniklé nacistickou okupací. Země zničené válkou dostaly
retribuce. A co dostaneme my? Další daňové zatížení a ožebračení nás i
naší "milované vlasti". A ti, co za to vše nesou plnou odpovědnost, se nám jen
smějí a vesele kradou dál. Ptám se: Proč mám já platit za prohrané
arbitráže, za rozkradené miliardy, za devastaci svého života? Já chci a
mám na to právo, aby zaplatil skutečný viník. A na viníka není těžké ukázat.


Musí se ale chtít a já, jako malý človíček tohle nezvládnu. Ti, co by to
měli dělat, to nedělají, protože mají strach, nebo jsou také zkorumpovaní mocí.
Mám na mysli naše ubohé novináře a sdělovací prostředky vůbec. Místo, aby
takovéto otázky kladli odpovědným, zabývají se bulvárem a nicotnostmi.
Stačí si otevřít kterékoli noviny nebo si pustit TV zpravodajství. Nikde
nenajdu ani zmínku o škodách způsobených naší politickou garniturou. Kecy o naší
nízké produktivitě neberu. Málokdo dře tak jako my! Nikdo se nezajímá,
proč dřeme jen za stravu (a to ještě mizernou) a byt. Vždyť kolik z nás má víc
než patnáct tisíc čistého? To opravdu stačí jen na to žrádlo a ubytovnu.
Páni novináři totálně zklamali. Jsou zbabělí a zkorumpovaní. To už dnes vím.
Ostatně korupce je v našem českém údolí beztrestná, protože nikdo nikomu nic
nedokáže a každý na každého něco ví. Jak se potom pohnout z místa?
Aroganci státní moci cítím jako obrovskou zvůli a nespravedlnost, jako naprostou
devalvaci a devastaci své práce a dřiny. Ptám se, proč se páni novináři
zajímají o to, kolik lidí ve skutečnosti dělá a kolik lemplů musí živit.
Vždyť je to tak jednoduché. Produktivních lidí není ani milion. Tak každý
z nás musí živit dalších devět lidí. No a to aby se jeden udřel. Když si
jdu koupit po celodenní dřině do Globusu chleba, něco málo na něj a jedno
pivo, protože na víc mi nezbude, může mě čert, když vidím u kasy naše cikánské
spoluobčany, jak se vesele baví u vozíků narvaných uzenými kýtami,
kartony a dalšího luxusního zboží. To mám potom rudo před očima. A říkám si.
Dokud budou jezdit cikáni s plnými vozíky a já jen s poloprázdným košíkem,
tak vím, že si nemohu dělat žádné iluze. Až to bude obráceně, já potáhnu
narvaný vozík a venku bude žebrat vyhublý cigoš, tak budu vědět, že
strana a vláda udělaly vše pro to, aby má práce byla odměněna po zásluze a ti, co
dělat nechtějí a nebudou, pískali kudlu. Ale to je asi těžká naivita, že?
Tak páni novináři, co vy na to? Proč se nezabývat ptákovinami. To žádnou
práci nedá, že? No nic. Mám toho ještě v sobě tolik, že by to vydalo na
román. A myslím, že takových jako jsem já, je spousta. Náš problém je v tom,
že o tom neumíme mluvit, a když už, tak nás nikdo neposlouchá. Proto si to
pojďme alespoň psát a třeba se nám podaří cestou mailů a dalších
vymožeností dnešní doby obejít ty zkorumpovaný grázly a najít cestu řešení toho
svinstva. Když to dokážou Arabové, tak proč bychom to nemohli dokázat my?
Vždyť jde o jediné. Zbavit moci škůdce a nechat je uhradit veškeré škody, které tady napáchali.


PS. Strašně si přeju žít normální život. Nic víc. Pokud s mým názorem
nesouhlasíš, smaž to. Pokud ano, pošli dál a přidej i svůj názor.

Vašek Říha.

-Není co dodat. Lap


-Je co dodat! Chce to znova do ulic, ale ne s klíčema!!! Fanouš

-Přesně tak. Jen je škoda, že se český národ neumí sjednotit a rozsekat tu bandu zlodějů na kaši! Jana

 

-S tímhle národem nic nehne. Vždyť kolik se podobnými nářky a vzlyky popsalo papíru. Nějak jsme se podivně zakonzervovali a ven z ulit se nám nechce ani náhodou. Píno

 

 
© www.holesovskavyzvasp.cz - vytvořte si také své webové stránky zdarma