Login:
Heslo:
 
Navigace: Holešovská výzva > Připojte se k výzvě > Připojte se 3 - PIŠTE NYNÍ SEM

Připojte se 3 - PIŠTE NYNÍ SEM

Komentáře

Strana:1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
[38]VladimírVloženo 24.03.2012 15:38
Vláda chce propouštět vězně,snižuje počty policistů, přilepšuje na platu vojsku, Kalousek převádí svůj majetek na jiné lidi .... Není vám na tom všem něco divného ?!!! Mám obavy, že se proti českému národu chystá těžký podraz. Mějme se na pozoru !!!!!

[20]
reakce: [53]
[39]KarlosVloženo 24.03.2012 15:58
[26] Naprosto souhlasím.Je třeba najít hodnoty,které jsou společné,blízké,nebo vlastní co nejširšímu spektru slušných lidí. Bohužel z vlastní zkušenosti vím, že si spousta lidí neuvědomuje vážnost situace díky své současné ekonomické situaci a tudíž jsme pro ně komunističtí pohrobci. Otázka je jak dlouho jim ta situace vydrží. Podle ekonomické situace firem se kterými spolupracuji vidím jak se od začátku roku den ode dne zhoršuje platební morálka. A to jsem si předloni a vloni myslel, že už to hoší být nemůže. Může!!! Jak tedy přesvědčit ty nevěřící?Rozhodně by to chtělo stihnout dřív než se napnou plachty stranám a týpkům, kteří se chtějí na téhle vlně nechat vynést k novým korytům. Dnes mne pobavil zejména p.Paroubek a Benda se svojí superstranou. Ti už se svojí letákovou kampaní a vyjádřením čestných úmyslů odrazili od břehu. ČSSD a hlavní bosové odborů zatím stále nastavují plachty a nemohou nalézt příznivý vítr. Takže pozor, buďme ve střehu a držme se toho co nás spojuje. A to je amorálnost ekonomickopolitického prostředí naší vlasti a nevymahatelnost práva.
[40]JanaVloženo 24.03.2012 19:16
Myslím si, že by bylo dobré, aby se všechny tyto protivládní organizace sjednotily (např. i organizace ProAlt) a domluvily na jednotném postupu a demonstracích. Pokud se jednotlivé iniciativy tříští, každá na "svém písečku" nebo neplánovitě zasahují ti, kteří by neměli (byla např. plánovaná dnešní demonstrace v Praze?), ztrácí odpor účinek. Jinak samozřejmě vždycky podporuji a je pravda, že by už lidé měli vzít hole, vidle, cepy a vtrhnout tam na ty nastrojené panáky.
reakce: [53]
[41]KarlosVloženo 24.03.2012 19:17
[1] Měli bychom sborově poděkovat vládnoucí elitě za náměty k demonstracím. Myslím tím kmotra Janouška. Je to typická ukázka arogance moci a toho, že jsme jim všichni volní. Jinak by už museli pochopit, že nás tím všechny jen stmelují. Díky
[42]LukášVloženo 24.03.2012 19:42
Nikde není kolonka kde by se mohl navrhnou schopný člověk do budoucího vedení státu.V zemědělství bych doporučoval zkušeného člověka Františka Čubu.Najděte si o něm na internetu informace a videa z různých seminářů a třeba i dokument Slušovický zázrak.Je to opravdu moc schopný člověk který pracoval proto aby budoval.
reakce: [53]
[43]MilenaVloženo 24.03.2012 22:44
Česká Lípa dne 29.3 2012 v 17.00. Budeme opět podepisovat petice. Děkujeme
[44]pavelhVloženo 24.03.2012 23:40
V Plzni vznikla po všech událostech okolo HV iniciativa Občané za reformu společnosti www.ozr.webnode.cz , kde se zájemci sympatizující s HV mohou dočíst již náznak konkrétního dalšího postupu ohledně skutečného přechodu do nového prostředí nové společnosti. Jen toto má význam. Mám dojem, že dostat se do područí odborů a potažmo ČSSD by bylo obrovskou chybou a nic by to opět nevyřešilo. Myslím, že HV má v současné době větší sílu, než odbory a proto se k nim nenechme přetáhnout a pracujme na své koncepci přchodu na bezúročnou ekonomiku s průběžným volebním systémeme, který jde ještě dál, než přímá demokracie. Nyní je třeba sílu občanů v ulicích přetransformovat v naději a tlačit na média, které se již pod tlakem stávají přístupnější, aby daly prostor lidem, kteří opravdu vědí, jak pokračovat dále.
[45]dosilVloženo 25.03.2012 00:37
Holešovská výzvo,to že vás budou urážet,špinit a napadat,to se dalo čekat,ale že zrovna komunisti,, tak od těch to teda sedí,po pádu vlády,je musíme postavit mimo zákon,,,ti tu vše zavinili a ještě budou vystrkovat rypák, jsou to kamoši Havla a Klause,soudr.Šálgovič by byl na Livii hrdý,kam to dceruška dotáhla s tim svým Vencou,nedejme se oklamat, bojujme dál,HV,by se měla takovým nařčením bránit a ke článku od toho Dalib. Špidli vyjádřit,,,vydržme, pak bude líp
[46]dosilVloženo 25.03.2012 00:37
Holešovská výzvo,to že vás budou urážet,špinit a napadat,to se dalo čekat,ale že zrovna komunisti,, tak od těch to teda sedí,po pádu vlády,je musíme postavit mimo zákon,,,ti tu vše zavinili a ještě budou vystrkovat rypák, jsou to kamoši Havla a Klause,soudr.Šálgovič by byl na Livii hrdý,kam to dceruška dotáhla s tim svým Vencou,nedejme se oklamat, bojujme dál,HV,by se měla takovým nařčením bránit a ke článku od toho Dalib. Špidli vyjádřit,,,vydržme, pak bude líp
[47]Jiří NedavaškaVloženo 25.03.2012 01:00
Souhlasím s vámi a přidávám se.
[48]FrantišekVloženo 25.03.2012 09:07
Již bylo nutné zvednout hlavu, sebevědomí a skutečně pracovat pro budoucnost příštích generací a napravit škody.Plná podpora ode mne.
[49]Jan KaletaVloženo 25.03.2012 11:16
Ad 19: všechny tyto problémy jsou způsobené tím, že a) stát nemá kontrolu nad vlastní měnou, ale půjčuje si ji od bank,
b) peníze jsou považovány za zboží a dávno ztratily svůj původní smysl. Dokud bude systém nastaven takto, pak vždy se najde někdo, kdo když získá moc, bude exploatovat ty, kteří moc nemají.
Systém je třeba nastavit tak, aby chamtivost neměla smysl, a naopak zapřáhnout lidskou chamtivost do práce pro celou společnost. Jinak žádná změna nebude mít smysl.
Ad 29: Moc je třeba rozdělit tak aby definitivní slovo mělo slovo lidu. Dokud malá skupina lidí bude ovládat většinu, pak toto není žádná demokracie, ale plutokracie, neboli demokratura. Vláda by měla automaticky, pokud jde o zásadní rozhodování využívat referenda. Tím má krytá záda a nikdo nemůže říct, že vládne špatně.
dnes není problém zařídit unikátní ID každému voliči a nechat lidi hlasovat kdekoli, v kavárnách, z domovů, z práce... jenom by se muselo chtít, že? Vláda, která se neptá lidu, je podle mne špatná vláda. Jsou to lidé odtrženi od reality, kteří ze svého úhlu pohledu nevidí věci v komplexních souvislostech, protože ani nemohou...
Jsou chyceni ve svém iluzorním světě, který je naprosto někde jinde, než svět bezdomovce, nebo řadového zaměstnance, vydělávajícího minimální mzdu.
[50]NaďaVloženo 25.03.2012 14:38
Taky se velmi ráda připojím k výzvě.Na tu dubnovou schúzku se určitě chystám,minule jsem byla nemocná.Zachytila jsem v televizi v týdnu od 19 do 24 rozhovor mám dojem na ČT 24 rozhovor o této výzvě.Na závěr se ptali moderátoří v ulicích občanů na názor a šokovalo mě že samých mladých a pochopitelně reakce byla k výzvě negativní.Proč se nezeptá někdo lidí před důchodem a nezaměstnaných na názor.Takže nashledanou na náměstí 15.4.Naďa
[51]NaďaVloženo 25.03.2012 14:40
Taky se velmi ráda připojím k výzvě.Na tu dubnovou schúzku se určitě chystám,minule jsem byla nemocná.Zachytila jsem v televizi v týdnu od 19 do 24 rozhovor mám dojem na ČT 24 rozhovor o této výzvě.Na závěr se ptali moderátoří v ulicích občanů na názor a šokovalo mě že samých mladých a pochopitelně reakce byla k výzvě negativní.Proč se nezeptá někdo lidí před důchodem a nezaměstnaných na názor.Takže nashledanou na náměstí 15.4.Naďa
[52]ProcházkaVloženo 25.03.2012 14:45
Byl jsem na čtvrteční demonstraci na náměstí Svobody, kde nás bylo bohužel žalostně málo. Zajímalo mne, jak a zda vůbec na demonstraci bude reagovat náš tisk. V páteční Rovnosti byl článek, který kupodivu docela pravdivě a objektivně akci popisuje. Nedalo mi to a článek vám předkládám v plném znění, abyste měli o celé akci informace z médií, a chci poděkovat novináři se značkou (ZN), který článek napsal.

Brno – Česká vláda je jeden velký tunel a na jeho konci je světlo. Toto světlo přináší Holešovská výzva. Na brněnském náměstí Svobody to hlásá do megafonu jeden z pořadatelů včerejšího setkání. Lidé přešlapující před ním mají připnuté žluté placky s nápisem Stydím se za vládu a prezidenta České republiky a chci jejich demisi. „Jsme tady proto, že se nám nelíbí současné vedení státu. Hlavně mi vadí chystané zavedení školného na vysokých školách,“ říká jedna z demonstrantek studentka Hana Rakovská. Na akci ale přišli především lidé středního věku a důchodci. „Přišli jsme, protože chceme, aby tenhle binec zmizel. Nechceme, aby nám politici mazali med kolem huby. Na důchod jsem si vydělala sama a nechci, aby mi ho někdo vzal.“ svěřila se Marie Králová. U megafonu se střídají řečníci. „Nechceme tuhle vládu. Děkujeme všem, co využili možnosti shromažďovat se, nezůstali doma u televize. Nebojte se, věznice jsou plné, všechny nás zavřít nemůžou,“ hřímá řečník. Starší muž zvedá do náruče psa. I on má na obojku žlutou placku. Asi sedmileté děvče nadšeně výská. „Co se tu děje?“ ptá se starší muž procházející kolem. Pak se rozzlobí. „Svrhnout prezidenta? To přece nejde. Leda pro vlastizradu. A vůbec, mají vládu, jakou chtěli. Neměli si je volit,“ hřímá muž. Eva Recová z iniciativy Holešovská výzva je spokojená. „Protivládní petici dnes zatím podepsalo dvě stě lidí. Počítám, že jich ještě přibude,“ říká. (zn)
[53]Ten DoleVloženo 25.03.2012 14:47
[2] ANO ... nevšiml jsem si, že by kdy pan Takáč TAK DŮSLEDNĚ VYŽADOVAL KONKRÉTNÍ odpovědi POLITIKŮ &spol na dotazy diváků !!!
- jen místo nevyspalosti stačilo říct, že tak NAHONEM (po výzvě v předchozím večeru v ČT) není sjednaným "TISKOVÝM mluvčím" HV
- PLNNĚ SOUHLASÍM s celým příspěvkem

[3] ANO, "VEŘEJNOPRÁVNÍ televizi ČT bohužel DŮVĚŘOVAT NEMŮŽEME ...
- AŽ PLNÁ náměstí teprve můžou "TRKNOUT" nejen politiky, ČT, a ostatní váhavce mezi námi ...

[5] , [6] , [7] , [26] , [30] , [31] , [37] ANO !!!

[8] taky nevím ...

připomínám mé /9/

[15] , [35] , [40] místo násilí BY MĚL stačit internet (SMS) a odvislá naše JEDNOTA, aby z toho nebyla "občanská válka" jen mezi námi a politici (se svými posluhovači) by byli "VYSMÁTÍ" ...

[23] odvisle by se měly přidat i organizace ...
a KDE JSOU HERCI, UMĚLCI (a milionářští sportovci) ... (těm je ASI "HEJ" ...)

[29] (obdobně [36] ) a [38] ... PRÁVĚ PROTO POZOR NA "ODBORY" /potažmo celou dobu "přihlížely", nezaznamenal jsem, že by AKTIVNĚ (ne jen FORMÁLNĚ, KDYŽ UŽ něco ...) v podnicích BURCOVALY ...

[31] , [42] ... jsem stejného názoru
[54]Ten DoleVloženo 25.03.2012 14:53
... ten můj předchozí příspěvek s číslem /53/ by měla být softwarová chyba od chvíle, kdy jsem začal psát (po /43/) do chvíle odeslání příspěvku, tedy nemohlo mne předběhnout tolik lidí a zároveň, že by byli hned automaticky smazáni, pokud to nebyly jen vůlgární příspěvky ...
[55]JandováVloženo 25.03.2012 15:39
Vážení přátelé Holešovské výzvy,
byla jsem na předposlední i poslední demonstraci na nám. Svobody a je mi upřímně líto, že se nás sešlo tak málo. Ne, že by lidé neměli zájem přijít. Těch, co s výzvou souhlasí, je tolik, že by zaplnili několik náměstí a ještě by se nevešli. Problém je v něčem jiném. Je to totální neinformovanost našich přátel. V celém Brně se neobjevil ani jeden plakát nebo leták, který by informoval, kdy a kde se sejdeme. To je závažný nedostatek! Pokud svoláváme shromáždění, musí o tom být naši příznivci informování, aby se mohli zúčastnit. Jinak budeme jen pro smích. Se 150 lidmi na demonstraci vládu k odstoupení nedonutíme. Je třeba zajistit na příští akci dostatečnou informovanost Brňanů a o účast bude postaráno. Plakáty, letáky, výzvy a informace v našich rádiích – Petrov, Čas, Krokodýl, to nám zajistí, že nás bude na náměstí opravdu síla a o to nám všem přece jde.
[56]ProcházkaVloženo 25.03.2012 15:48
Na odborářských internetových stránkách jsem se dočetl o jejich demonstraci 21. 4. Oslovili také naše vedení s návrhem na spoluúčast s tím, že oslovují také studenty. Údajně by měli zájem o to, aby se všechny protivládní aktivity spojily pod jejich vedení. Chtěl bych znát váš názor na to, jestli se necháme řídit ve svých aktivitách odbory, nebo ne. Já osobně jsem pro to, abychom jejich demonstraci podpořili svou účastí, ale nenechali se vmanipulovat do toho, aby nám pak vnucovali, co a jak máme dělat dál. Uchovejme si i nadále své přesvědčení o nutnosti realizovat Holešovskou výzvu.
Prosil bych paní Evu Recovou, aby se mnou vstoupila do kontaktu na těchto stránkách.
reakce: [59]
[57]JandováVloženo 25.03.2012 15:50
V neděli byl v pořadu Partie na Primě pan Zeman. Proč by v příští Partii nemohl být náš lídr, např. pan Popelka? Zkusme to!
[58]unknowVloženo 25.03.2012 17:10
musi byt vice demonstraci a vice lidi,pokud se my vsichni spojime tak zvladneme vsechno,musi o nas byt vic slyset,jinak to nepujde,spousty lidi situace v zemi pekne stve,jenze s tim ani nic nedelaji,to je ten problem,musime je dokopat k tomu,aby dali otevrene najevo svuj nazor,verim ze to zvladneme,podporuji Holesovskou vyzvu.
[59]KarlosVloženo 25.03.2012 17:35
[56] Mám jednu poznámku k odborům.Pokud budu mít jako podnikatel a zaměstnavatel dlouhodobě záporný hospodářský výsledek, mám ze zákona povinost podat na sebe insolvenčí návrh a rozhodně nemohu zaměstnancům přidat. Jinak je tomu však u Českých drah. Ty jsou permanentně 20let v mínusu, dostanou dotaci od státu a jejich odbory stále vyhrožují stávkou kvůli vyšším příjmům. Z toho mi vyplývá, že jejich odborářští předáci jsou buď populisti jak řemen a nebo neumějí počítat. A proto bych byl při případné spolupráci velmi, velmi opatrný.
[60]josefVloženo 25.03.2012 19:08
dnes už všichni víme co dokáže modrá mafie!!!naše součastná mafianská a skorumpovaná vláda podporovaná největším tunelářem z hradu musí co nejdříve skončit i za cenu generálních stávek!!!nutností jsou předčasné volby!!!to co se dneska u nás děje je už za hranou a absolutně neúnosné!vyházet je všechny z oken ať už konečně přestanou lidi ožebračovat a krást!!!DO NÍCH!
[61]ProcházkaVloženo 25.03.2012 19:10
Svěřil jsem se vám už se svými poznatky z demonstrací. Opomněl jsem ale důležitý prvek. Byli jsme „pomáháni a chráněni.“ Na náměstí nás chránilo několik dvojic policistů. Stáli a nezasahovali proti naší demonstraci. Možná že i oni patří k našim příznivcům, ale služební povinnost jim velí udržet profesionální image. Domnívám se ale, že bychom mohli oslovit i tuto bezpečnostní ozbrojenou složku: Přátelé buďte na náměstí s námi. Chraňte nás před těmi, kteří by chtěli narušovat pořádek na naších shromážděních a nedej bože chtěli ublížit našim lídrům, kteří hovoří k shromážděným lidem. Děláte svou práci dobře a my vás na svých akcích rádi uvidíme. Neschovávejte se ale v průjezdech, přijďte mezi nás, postavte se blízko řečníků a tleskejte jim spolu s námi.
[62]LukášVloženo 25.03.2012 20:17
Ahoj napadla mě myšlenka, která by více vystihovala, o co nám vlastně jde, měli by se začít tisknout trička v barvě žluté. Na prsou by stálo, stydím se za vlády od r 1948-2012,popřípadě od roku 89 a po současné vládě a jejího prezidenta žádáme demisi.Jde mi o to aby výzvu nikdo nespojoval s nějakou politickou stranou. Na zádech by byl text, který všechno, co se týče dnešní situace specifikoval a to.
Provolání k národu

Po listopadu 1989 jsme se plni nadějí dívali do budoucnosti, věřili jsme v lepší budoucnost svou i našich dětí. Po dvou desetiletích, které od té doby uplynuly, zde stojí náš národ ožebračený,zadlužený, morálně zdevastovaný. Ty země, které jsme po pádu komunismu začali považovat za přátele a vzor a o kterých jsme se domnívali, že nám pomohou k prosperitě, svobodě a lepšímu životu, však zřejmě měly jiné cíle. Potřebovaly najít nová odbytiště pro své výrobky. Chtěly získat levnou, disciplinovanou a kvalifikovanou pracovní sílu pro své pobočky. Toužily po tom zničit nebezpečnou konkurenci našich podniků, hlavně strojírenských a zbrojařských a prosperujícího zemědělství. /nepodporujeme výrobu zbraní, ale tyto podniky šlo přetransformovat na jiný typ výroby/.
Dnes jsou tři čtvrtiny velkých firem v ČR v rukou cizinců. Patří jim banky, pojišťovny a mnohá další, pro chod státu životně důležitá odvětví. Dokonce jim patří i významná část sdělovacích prostředků. Cizinci jsou dnes už majiteli mnoha tisíců hektarů naší půdy .
Mnohá unijní direktiva a kvóty, pro naši zemi extrémně nevýhodně vyjednané, brzdí chod většiny, často z posledních sil fungujících odvětví naší ekonomiky.
Začíná být zřejmé, že náš národ je už poněkolikáté ve své dlouhé a pohnuté historii vystaven pokusu o ovládnutí a pravděpodobně i snahám o jeho postupnou likvidaci.

Země je rozprodaná, těžce zadlužená. K státnímu dluhu ještě přistupuje zadluženost firem, měst a obcí i našich domácností. Ty samotné dluží bankám více jak bilion korun.
Situace začíná být kritická, je nutno co nejdříve hledat a přijmout řešení, která by tento nepříznivý stav obrátila.

Přestaňme kupovat zboží cizího původu, především ze států, které se na devastaci naší ekonomiky nejvíce podílely/ které to jsou ponechávám vašemu posouzení/. Dávejme tam, kde je to jen trochu možné, přednost našim výrobkům. Pomozme tím posílit národní sebevědomí, zkusme zachytit dobrý pocit z toho, že jsme něco udělali pro rozvoj své země.
Je nutno začít se bránit těm unijním předpisům a direktivám, které jsou v rozporu se zdravým rozumem /např. zákaz pěstování a používání léčivých bylin/ a těm, které jsou pro naši zemi extrémně nevýhodné.
Je nezbytné začít uvažovat a jednat i o takovém zásadním kroku, jako je vystoupení z EU a požadavku náhrady škody za likvidaci značné části naší ekonomiky.
Z vedení státu je nutno co nejdříve odstranit ty politiky, kteří mají největší podíl zodpovědnosti za výprodej národního bohatství a na úpadku našeho národa. /Asi bude nutno vyměnit 95 % z nich/. Dále je nezbytné začít postupně obnovovat soběstačnost naší země v produkci potravin, začít v našich podnicích znovu vyrábět to zboží, které jsme schopni vyrobit ve srovnatelné kvalitě a cenách v porovnání se zahraniční produkcí. Bude nezbytné provést i některé další kroky, které budou v našich textech popsány později.
Náš národ byl už vícekrát vystaven snahám o likvidaci jeho národní svébytnosti.
Vždy odolal. Tentokrát je tato snaha o to nebezpečnější, že je prováděna postupně, skrytě a za pomoci domácích zaprodanců.

Věřím v tento národ, v jeho velkou vnitřní sílu a moudrost. Věřím tomu, že se těmto snahám i tentokrát dokáže postavit a ubránit se jim.

Přeji této zemi i vám vše dobré

Slávek Popelka
[63]stastnyVloženo 25.03.2012 23:55
Již po druhé píšu,že plně podporuji HV.Jen také vážně upozorňuji na velký pozor při spúolupráci s odbory.Čssd má toiž velmi blízko k odborům.No a jak dopadlo Zemanovo vítězství,kdy vyhrála levice na jeho populistickou kampaň čisté ruky ,víme.Ještě dnes mám jeho mydélka a skutek utek.
[64]CtiradVloženo 26.03.2012 00:03
Soulasím a připojuji se ze všech sil ale potřeboval bych opravit v novém letáku slovo soudci(je tam S O U C I ).A potom všichni co můžete tiskněte a šiřte letáky třeba do vozíků u nákupních center,čekáren na nádraží nebo u lékaře,když je to možné také na pracovištích a na svých oblíbených místech a hospůdkách.
[66]V.W.Vloženo 26.03.2012 12:16
Jsem přívržencem té části Holešovské výzvy, která žádám demisi vlády a prezidenta.Jsem proti duchu nacionalismu a útokům na evropskou unii. Na strunu nacionalismus a podkopávání EU hraje pan Klaus, který položil základy současné krize ve společnosti.
Máí hlavní podíl na tunelování bank a podniků, díky kterým přišel tento stál přibližně o stejnou částku peněz, jakou činí současný státní dluh. Jako bývalý ministr financí měl tunelovvání pod doihledem a sám z něj v nemalém měřítku težil.
Za účelem legalizace a snadného rozkrádání státem vlastněného majetku založil organizační strukturu pod hlavičkou politické strany, kterou řidí dodes. Koupením hlasů v prezidwntských volbách získal doživotní beztrestnost a vliv na bankovním sektorem a soudy. Jeho útoky proti vyšší integraci EU pramení z obavy, že by byl omezen jeho vliv na chodu této společnosti
podle systému, který dvacet let budoval. Když Václav Havel litoval, že příliš důvěřoval ekonomům, měl na mysli právě Klause.
Zjistil bohužel příliš pozdě, že dopomohl k moci samolibému, bezcharakternímu hrabivému kariéristovi. Tyto jeho vlastnosti
se potvrzují právě nyní, kky vyšlo najevo, jakým způsobem se stal
prezidentem. Každý člověk, ve kterém je alespoň za mák smyslu
pro morálku by v dané situaci rezignoval. Ne tak Klaus. Ten nerezignuje dokud nebude zbaven moci. Z uvedenéhio důvodu by bylo žádoucí podat na něj žalobu pro škody, které občanům této společnosti zupůsobil, když při výkonu svých funkci nekonal
ač konat měl. Součástí žaloby by měl být návrh na obstavení a následné propadnutí jeho majetku u nás i v cizině. Obdobně by mělo být přistupováno ke všem politikům, napříč politickým spektrem, kteří za posledních dvacet let zísdkali majetek neodpovídající jejich příjmům. Holešovská výzva by měla být
doplněna o program, který zaručoval zamezení účasti současných
politických stran ve volbách vzhledem ke korupci, která se nevyhnula žádné z nich. Volby by měly mít charakter přímé demokracie. Za tím účelem je zapotřebí vybrat skupinu erudovaných
lidí,nemajících vazby na současné poitické struktury.
[67]miky vlastenecVloženo 26.03.2012 12:42
Jsem s vámi akorát by to chtělo protesty psát víc dopředu abych se mohl připravit a v neděli mužu protestovat leda v autobuse neb v patej jezdim do prahy ale když budou protesty od pondělí do čtvrtka tak se pridám a pár lidí se mnou
[68]JayneVloženo 26.03.2012 12:46
Lidičky já nevím,zda bude stačit chodit jen něco vykřikovat do ulic, Nečas je naprosto arogantní sebestředný lump, rodiči vykovaný komunista,leč přišla změna a změnil pláštík a je z něj pravičáček,který musí vědět o tom co jsou ODS za svi... a jak to tam chodí,a přesto řekl,že neodstoupí, tak co potom, nemůžeme přeci čekat další dva roky až jim vyprší mandát, to už z téhle země nezůstane opravdu nic...to co teď vylezlo za svinské kostlivce, Bém, Janoušek, tunelování VZP avypadá to, že s tím opět nikdo nehne....já bych byla pro je vynést třeba v zubech,protože ti co přijdou po nich si musí být vědomi zodpovědnosti a trestu
 
© www.holesovskavyzvasp.cz - vytvořte si také své webové stránky