Login:
Heslo:
 
Navigace: Holešovská výzva > Připojte se k výzvě > Připojte se 3 - PIŠTE NYNÍ SEM

Připojte se 3 - PIŠTE NYNÍ SEM

Komentáře

Strana:1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
[104]Ten DoleVloženo 28.03.2012 10:51
[82] ... PLNĚ SOUHLASÍM a doplňuji:

nejen vládnoucí strany nám v minulosti VNUCOVALY pomocí bilbordů někdy až trapná, či výsměšná sdělení typu "VÍME JAK NA TO" (jak to kam dopracovali i my víme) ... pomalu na kdejakém rohu (proti čemu se běžně nemůžeme bránit),

a KDYŽ si pak někdo "DOVOLÍ" VYJÁDŘIT (nejen) SVŮJ NÁZOR na ony (kolikrát i komedianty ...) v podstatě jen pouhým domalováním tykadýlek, TAK JE Z TOHO HNED SOUDNÍ PROCES ... HANBA TAKOVÉ "demokracii"
- MŮŽOU BÝT RÁDI, ŽE NEJSOU STŘÍLENI "NA POTKÁNÍ" (s takovým řešením sice nesouhlasím, i když NEJEN "VYKOUPÁNÍ VE VLTAVĚ" BY SI UŽ DÁVNO ZASLOUŽILI (TI VINÍCI průběžné devastace republiky)

PROTO šiřme co nejvíce myšlenku HV, ABY NÁS BYLO CO NEJVÍCE proti takovým, kteří jen kritizují, hanobí myšlenku HV, čím ODRAZUJÍ ty, kteří HV věří, CHTĚJÍ co nejdříve NÁPRAVU současného i morálního "SVRABU" ...
[105]LáďaVloženo 28.03.2012 12:53
Plně podporuji HV.Účastnil jsem se demonstrace 15.3. v Praze společně se svým bratrem a chystáme se i na tu dubnovou.Jen pár postřehů nebo možná návrhů. Mezi městy kde se akce konají mi chybí celý liberecký kraj.Jsem ze Semil a v našem regionu se neobjevil ani jeden jediný plakát nebo oznámení o chystané demonstraci.Lidé, kteří nemají přístup na internet, a v našem chudém regionu kde není práce ani peníze takových asi nebude málo, se tak o chystané akci neměli možnost dozvědět.Liberecký kraj zatím jakoby spal, nebo se chystá zahájení činnosti KC i zde?? Další věc:se situací v zemi jsou nespokojeni hlavně občané patřící mezi sociálně slabší.My s bráchou jsme podnikli cestu do Prahy dlouhou asi 100 km. Výdaje na autobus, vlak, metro na cestu tam i zpátky 300-400 Kč.Já sám jsem momentálně bez práce takže i když bych se rád zúčastnil i demonstrací které se konaly v dalších dnech, nemohl jsem si z finančních důvodů další cestu do Prahy dovolit.Tím chci jen říct, že hodně lidí třeba z vesnice se nemůže akcí účastnit i z těchto důvodů.I proto jsem pro vzájemnou koordinaci akcí s odbory které mají přece jen více finančních možností včetně poskytnutí autobusů atd.
[106]standaVloženo 28.03.2012 15:30
Lidi jak dlouho si necham takhle smolit do tvaře??Tahle tlupa mafianu a korupčniku nam budoucnou akorat pose... Jak to tady někdo už psal vidle do ruk a jdem to vyhazet:D
[107]JosefVloženo 28.03.2012 16:41
Už jsem dal souhlas ale nevím kde se zeptat proč není zapojen do demonstrací sever republiky?Hlavně U.n Labem?
reakce: [131]
[111]Lucie Vloženo 28.03.2012 20:43
Koukněte se ne situaci ted smutné že??A jaký to budou mít lidě jako já ,ještě ani ne mladiství ,no to bude horor,uvažuju jestli vůbec v mě milováné ČR zůstanu :(
[112]HenryVloženo 28.03.2012 22:04
Souhlas, největší lhář, který se snaží všechno zametat pod koberec a mlžit, je premiér Nečas. S ministrem Drábkem vytvářejí systematicky levnou pracovní sílu pro veřejné práce a ještě z ušetřených mzdových nákladů vyplácejí svým známým statisícové odměny.
[113]standaVloženo 28.03.2012 23:45
Henry naprostej souhlas a to ještě ten slavne Nečas a jemu podobni to řikaji stakovou aroganci sobě vlastni. všeci do jednoho co tam jsou, po skončeni tehle zlodějske akce,ktere řikaji reformy by měli mit doživotni zakaz se objevovat na jake koli kanditatce kterekoli strany!!!!!! Ale ruku na srdce po čertu anděl nepřijde.
[116]LiborVloženo 29.03.2012 02:29
I jase pripojuji a plne podporuji Holesovickou vyzvu !!!!Ještě jedno zdražení a bude Řecké tažení. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
15.4 NEBUDU SLAVIT NAROZENINY BUDU PROTESTOVAT !!!!
[117]Martin LudackaVloženo 29.03.2012 03:52
Zajimava teorie ze by stat nasadil armadu na pomoc. Na odbory bych nezasel, nic dobreho neudelaly, pan Zavadil muze bejt koupenej pozor na to. Nikdo kdo tohle porada nesmi byt uplatny a tady mam obavy. Jestlize Kalousek tvrdi ze HV jsou fasisti tak se boji. Trval bych na 15.4.2012
[118]TalyVloženo 29.03.2012 08:51
Fandíme vám a jednoznačně souhlasíme s Holešovskou výzvou.
Je důležité aby se na na demostracích v jeden den spojilo co nejvíc protivládních iniciativ, zároveň ale pozor na osoby, které svými názory a projevy mohou spoustu lidí odradit od vaší podpory.
Myslím, že jedním z nich je Ziggy Horváth. Zajímalo by mne jaké postavení má v Holešovické výzvě, neboť on sám sebe prezentuje do vůdčí role v této iniciativě.
Bohužel je to fanatik, který obdivuje a propaguje činy skupiny bratrů Mašínů.
[119]Markéta JelínkováVloženo 29.03.2012 09:17
Zdravím všechny, kteří souhlasí a podporují HV. Je potřeba, aby nás bylo co nejvíce, protože V JEDNOTĚ JE SÍLA! NENÍ SPRÁVNÉ, že v čele tohoto státu sedí osoba, která stát dostala do takovýchto konců a to o sobě tvrdí, že je ekonom! NENÍ SPRÁVNÉ, že lidi nemají práci, protože zmizely veškeré podniky a továrny! NENÍ SPRÁVNÉ, že důchodci, kteří poctivě pracovali celý život, nemají ani na léky! NENÍ SPRÁVNÉ, že mladí lidé si nemohou pořídit rodinu, protože není v jejich silách jí zabezpečit! NENÍ SPRÁVNÉ, aby lidi chodili do důchodu déle jak v 60-ti! NENÍ SPRÁVNÉ, aby lidi měli každý den strach, co se zase zdraží! NENÍ SPRÁVNÉ, aby lidi žili nespokojeni ve vlastní zemi jako levná pracovní síla bez jakýchkoliv práv na slušný život! A je toho mnoho, co bych tu mohla ještě vypsat, co vše v této zemi NENÍ SPRÁVNÉ především od toho "sametového okamžiku 89". NENÍ SPRÁVNÉ, že dětem a mladým lidem je opět vštěpováno, jak to tu za doby komunismu bylo strašně špatné a že od převratu je vše v naprostém pořádku! NENÍ TO PRAVDA! A proto je nutné, aby vše vzal do rukou obyčejný LID - masy lidí a konečně se začalo měnit vše k lepšímu ku prospěchu VSĚCH lidí, žijících v této zemi, aby všichni měli stejné podmínky a stejná práva, aby naše země konečně začala vzkvétat a ne uvadat! Aby opět ČR obnovila továrny a podniky, které budou lidem dávat práci a které budou živit tuto zemi! A bude dobře VŠEM a to BUDE SPRÁVNÉ! Všechny zdravím a lidičky, ničeho se nebojte, chce to jen trochu kuráže!
[120]VašekVloženo 29.03.2012 12:15
Opět se nám snaží zacpat ústa . Tentokrát schválením obecného referenda. Za podmínek ,které sami stále nenežraní politici stanovili,vlastně o žádné referendum nejde.Pokud se občané nebudou moci vyjádřit ke kvalitě demokracie v naší zemi, ke kvalitě práce politiků ,a nebudou mít možnost referendem ovlivnit sestavu naší vládnoucí garnitury,není o čem hovořit. Nehledě na to,že poslední slovo k vyhlášení referenda budou mít opět naši mocipáni.Opět jdou cestou, kde se vlk nažere a koza zůstane celá. Tento návrh nic neřeší. Vlastně řeší - pro politiky zůstanou vyhřátá a lukrativní místečka pěkně
v bezpečí.
[121]Lenka Vloženo 29.03.2012 13:34
Jsem pro, aby si každý kdo souhlasí s demisí vlády a odvoláním prezidenta, vyvěsil do oken leták "Stydím se za vládu a prezidenta...."
[122]Marek Wdowka, Aut.tech.Vloženo 29.03.2012 16:52
Dobrý den, spolu s kamarády držíme pěsti, ať to 15.4. vyjde a pochopitelně budeme přítomni, finanční dary pro dobrou věc jsme zaslali. Jen doufáme, že čistka v prohnilých politických kruzích a větších podnicích úřadech a institucích bude důkladná a opravdu nemilosrdně vyměníte min. 95% zlodějů za lidi s lepším úmyslem. Jinak je to k ničemu. Je skvělé, že je Holešovská výzva a dokazuje, že český národ má svou hranici do kdy se po něm dá šlapat a ještě lepší bude když ukáže, že za to umí i trestat. Konečně budeme moci být opět hrdí. Pokud 15.4. bude mít Holešovská výzva lepší organizaci demonstrace a hlavně v programu a před médii vystoupí zdatný řečník, půjdeme domů s pocitem, že nás čeká nadějná budoucnost. Pak hned specifikovat seznam viníků, jejich přečinů a nemilosrdně trestat. Občana chtějí za přečin trestat téměř smrtí a zproněvera množství finančních prostředků se dá obmlžit?! Měli by být trestáni za zklamání důvěry národa, úmyslnou dezinformaci veřejnosti a cílené ohrožení ekonomické a kulturní úrovně státu. Nedostatečné podpory na Václavském náměstí se není třeba bát, jdeme všichni. Jen nespackejte úroveň demonstrace, její organizace a programu, zbytek zařídíme svou přítomností my, dav! Děkuji organizátorům Holešovské výzvy za jejich myšlenku, odhodlání a výdrž. Cesta až sem byla nelehká, ale za ušlechtilými cíli se nekráčí po červeném koberci.
[123]GiňováVloženo 29.03.2012 20:02
Vše,co se děje v tomhle státě je nehoráznost.Tohle rabování našeho státu začalo už slavnou privatizací.O demokracii se nedá mluvit,spíše otrokářský řád.Připojuji se k Holešovské výzvě.Určitě přijedu.
[33]
[124]Antonín JizbaVloženo 29.03.2012 20:07
jenom takový nápad . Pro všechny ,kteří podporují HV a mají automobil. Vylepte si za zadní okno Logo " Stydím se za vládu atd." Čím více nás bude ,kdo to tam bude mít ,tím více se bude o HV vědět. Sami jistě víte ,že pokud za někým jedete a má tam nějakou samolepku ,tak jste sami zvědavi co to tam vlasně má napsáno? Využijme lidskou zvědavost.
[125]Jirka-veteránVloženo 29.03.2012 21:45
Souhlasím s tím co se ve výzvě požaduje.Politici by měli mít platy takové jaká je ekonomická situace ve státě.Nesouhlasím s tím aby neměli žádnou!!!zodpovědnost za to jak "dělají" práci ke které jsme je volili.To už není demokracie ,kterou jsme si představovali a chtěli po roce 1989.Určitě se zůčastním demonstrace 15.4.2012 v Ostravě!!!!!Na kterém náměstí bude???Také chci vládu odborníků,jaká byla za vlády pana FIŠERA.
[126]ZbyněkVloženo 29.03.2012 23:22
V České Lípě jsme se dnes sešli i v tom hnusným počasí. Pokoušeli jsme se pozvání pověsit na tyto stránky ale bezvýsledně. Pro ty kteří nemají peníze na cestu do Prahy svoláváme na 15. 4. shromáždění na náměstí TGM od 17.00 hod.
[127]sarkaVloženo 30.03.2012 08:07
Dobrý den, bylo by to fajn kdyby šli všechny strany do háje, slibovala se demokracie, svoboda, a co tady je- bordel, arogance, lumpové se maj líp než pracující, diktuje NÁM všechno EU, děti maj pomalu větší pravomoce než rodiče, jak to vypadá venku - ani facku a jezděj do škol SE ZBRANĚMA, chování arogantní, v práci se bojíte něco říct, aby Vás nevyhodili- držíte hubu a krok a snášíse arogantní a povýšené chování nadřízených, co si myslej že jsou něco, tak se tu změnilo co? nic dále si necháváme diktovat co máme dělat, kolik toho máme jíst, ještě by mi mohli nařídit kolik mám dýchat vzduchu, a stoupá tu nehorázná agorance, slušnost je vzácná(jaká vláda, takový lid?), DÁ SE S TÍM NĚCO UDĚLAT UŽ?
[129]BlackmooreVloženo 30.03.2012 09:58
souhlasím s HV, ale měli by jste hovořit spíše o tom,jak po pádu vlády budou lidé žít, doufám,že ne v těch drahých nákladech na bydlení- drahé nájmy,energie,benzín,telefon,
nedostatečné podpory a soc.zajištění,jak potrestat učinně úředníka,který kryje rúzné machinace a činnost zkorumpované měst.policie,říct lidem o výrobě našich potravin a obnovení průmyslu-jakého?, zlevnění stavby silnic atd,to vše by zvýšilo zaměstnanost u nás,, zavést tresty za neplacení faktur v podnikatelské sféře,nebot neplatičství je jed na podnikání a na zaměstnanost a odvody daní,spousta lidí už o demokracii nechci nic slyšet,pokud lidi nemají na bydlení a nebo berou podporu za kterou se neuživí,,,,zavedením opravdové spravedlnosti a tresty za její porušení napovídá tomu, že se odlehčí soudům a nebude nutné se kuli každé blbosti soudit,,čili, nebude potřeba tak velkých a nákladných soudních budov a dojde k omezení počtů soudců,a jejich úř. aparátu,pane Popelko, vyberte ze svých řad někoho,kdo umí mluvit, při vší úctě k Vám, vy to neumíte ,ikdyž kdo vám chce rozumět, ten Vám rozumí,,ale nepropagujte nikde ,,povinné volby,, díky,, hovořte spíš o tom, co jsem psal o ulehčení a zlevnění života pracujícím lidem z ČR,,tohle chtějí slyšet,, díky jdem do toho a ztrestáme tu postkomunistickou šlechtu
[130]Radek LaňkaVloženo 30.03.2012 10:59
Chtěl bych poděkovat především těm, kteří tuto záležitost nastartovali. Přijdeme Vás podpořit! Díky
[131]KarlosVloženo 30.03.2012 14:16
[100],[107] Ani nic nenajdete. To naše Ústí n.L. je opravdu zvláštní. Všichni nadávají a ve volbách dají pravidelně hlasy největším zlodějům. Místní koalice ČSSD a ODS je vyhlášená svojí příkladnou spoluprací při rozkrádání státních zakázek prostřednictvím různých figur,které vlastně ani neexistují protože nikde nefigurují, ale zato jsou poradním orgánem rozhodovacích komisí, rad a úřadů. Snažil jsem se něco dát dohromady, ale bohužel narážím na nezájem a nepochopení. Jak už jsem jednou psal HV a tím i její příznivci jsou označováni za komunistické pohrobky. Asi se tu(na Ústecku)máme všichni dobře a region jen vzkvétá.Ta apatie je opravdu děsivá.Třeba to tu lidem dojde až jim zavřou nejenom onkologii!!!!!
[132]ZdenaVloženo 30.03.2012 14:58
Že je současný stav naší země a lidí v něm více než ubohý, už velmi mnoho lidí ví. Že je potřebná změna, s tím už značné procento lidí souhlasí. Ale ptám se sama sebe, co pak dál?
/z jiného soudku, ale výstižné - sebelepší kuchařka neuvaří oběd, pokud má zcela prázdnou spíž/.
Připustím-li tedy, že vláda i prezident odstoupí, nebo budou přinuceni odstoupit ... co dál? Odkud začít, jak se z té ekonomické i morální břečky začít vyhrabávat? Co nám dovolí a co nedovolí svázanost s EU? Kdo a podle jakých kritérií vybere na slovo vzaté odborníky, kteří budou patřičně vzdělaní, inteligentní, budou mít morální kredit, nebudou se bránit ani používání zdravého selského rozumu?
Jsem důchodkyně, i já na tom náměstí kdysi zvonila klíčemi. Dlouho, hodně dlouho se už stydím za to, že jsem napomohla tomu, kam až to v naší zemi došlo. Stydím se nejen sama před sebou, ale hlavně před svými dětmi a vnuky.
[133]standaVloženo 30.03.2012 18:28
Dalši a dalši odposlechy!!! To je spolek mladych techniku, kteři zjistili jak funguje nahravani. at už ta sebranka jde k šipku. chce se mi zvracet!!! žadna demise, ale defenestrace a pěkně hubou na dlažbu at si ju nabijo. LIDI JAK DLOUHO JEŠTĚ????????? A kolik toho snesem???? Klacky do ruky a hnat to za humna dacany.
[134]Milan NosekVloženo 30.03.2012 19:19
Podporuji změny v této zemi. Jen by to chtělo ty demonstrace udělat častěji a ne jednou za měsíc. Navíc bez neomezené generální stávky se ničeho nedosahne. Zarazilo mne, že HV půjde do voleb.
[135]Zbyněk ČESKÁ LÍPAVloženo 30.03.2012 19:55
K 128 Admin ! Vše zaslané na tuto meil aadresu se vrací jako nedoručitelné.
[136]DušanVloženo 30.03.2012 20:34
Já nechci demonstraci,ale defenestraci.Ať si z důchodco už nikdo nědělá legraci.To už zapoměli že mi sme jim dluhy nenadělali.
[137]LubošVloženo 31.03.2012 01:24
Souhlasím.Tato vládnoucí mafie nemá žadné právo rozhodovat o našich životech a životech našich dětí.Jestli konec světa byl omyl,tak pod vlajkou těchto lumpů se skutečně blýží.Nedovolme to.Oni si nezaslouží rozhodovat o ničem.spustošili už všechno.
[138]LubošVloženo 31.03.2012 01:25
Souhlasím.Tato vládnoucí mafie nemá žadné právo rozhodovat o našich životech a životech našich dětí.Jestli konec světa byl omyl,tak pod vlajkou těchto lumpů se skutečně blýží.Nedovolme to.Oni si nezaslouží rozhodovat o ničem.spustošili už všechno.
[139]LubošVloženo 31.03.2012 01:26
Souhlasím.Tato vládnoucí mafie nemá žadné právo rozhodovat o našich životech a životech našich dětí.Jestli konec světa byl omyl,tak pod vlajkou těchto lumpů se skutečně blýží.Nedovolme to.Oni si nezaslouží rozhodovat o ničem.spustošili už všechno.
 
© www.holesovskavyzvasp.cz - vytvořte si také své webové stránky