Login:
Heslo:
 
Navigace: Holešovská výzva > Připojte se k výzvě > Připojte se 3 - PIŠTE NYNÍ SEM

Připojte se 3 - PIŠTE NYNÍ SEM

Komentáře

Strana:1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
[208]JiříVloženo 12.04.2012 12:22
V zásadě souhlasím se vším, co je zde řečeno, ale nikde jsem nenašel konkrétnější body, či popis jak chcete dosáhnout vytyčeného cíle. Popravdě i ten vytyčený cíl je podle mě mlhavý a hodně se vyskytuje "se" - se zvolí, se vyhodnotí. Chtěl bych vědět kdo bude dělat to "se" a jaké mám záruky, že ten "se" to myslí ku prospěchu věci a že bere v potaz i celkovou situaci ve světě a celkové postavení ČR. Nezapomínejme, že nakonec je všechno o lidech. Omlouvám se, ale jsem již skeptický i co se samotných lidí v tomto státě týká. Pokud ale uvidím rozumné lidi, kteří přinesou rozumnou cestu jak ze současné situace ven, tak se rád připojím.
Díky.
reakce: [209]
[209]JiříVloženo 12.04.2012 13:06
[208] Přeju dobrý den všem. Konečně jsem našel co jsem hledal a některé otázky mi byly zodpovězené. Stále jsem sice skeptický, ale už ne tolik jako v mém předchozím přízpěvku. Jestli je to opravdu myšleno vážně, tak držím palce, i když mám stále nějaké výhrady, jedná se však v podstatě o detaily a jdu podepsat petici.
Díky a drž se výbore!
[210]standaVloženo 12.04.2012 15:36
To už je nehoraznost,tak tahle garnitura nam nemuže vladnout. banda dutych hlav,kradou ,lžou a ještě se tvaři,že se nas vlastně snaži zachranit před většim zadluženim!!!! kdo nas ale zadlužuje??? kaži vodu a chlemtaji vino!!!!! pryč sněma
[211]MichaelVloženo 12.04.2012 19:59
Ke svemu predchozimu souhlasu pripojuji dalsi komentar. Nedame si rict a asi jen z lenosti,jsme ignorovali pozvani na protestni shromazdeni, ktera se konala. A vidite??? Vlada nema stale dost oskubavani obycejnych obcanu. Budeme stale liknavi a nechame jim to prochazet??!! Na jednu stranu plnou pusu setreni, na druhou stranu rozkradani castek v radu stamilionu. Proc ne, vzdyt my, jako ta spodina to za ne zaplatime. A aby bylo jeste vubec z ceho krast, oberou nas o dalsi penize. Zvysena dan z prijmu, zdanovani duchodu atp. A verte tomu, ze pokud jim to bude stale prochazet a narod konecne razne nezareaguje, tim to neskonci. Asi to ted prezenu, ale chcete si pockat, az nebude mit co do ust a pod mostem uz pro vas na bydleni nebude misto??
[212]ViktorVloženo 12.04.2012 20:13
chtěl bych se přidat k vaší výzvě aby tato vláda konečně skončila, mám dost zkutečně poznatků ohledně Václava prvního zvaný veliký (Havel) a vzápětí Václava druhého velikého (Klaus) dále bych chtěl zdělit, že co se týče Hégra, který za komunistu žral a mlaskal v Kuvajtu, dnes nám chce utahovat opasky. Tento pán byl docela schopný lékař ale je vidět, že dnes práce lékaře mu nechutná takže je lepší okrádat lidi aby měl na svou výplatu která činí v průměru 190 000 Kč měsíčně. Je to pohodlnější než si ráno mýt ruce a oblékat si doktorský plášť a chodit pravidelně do zaměstnání. Je zcela zajímavější aby ho vozilo auto z řidičem z peněz daňových poplatníků. (V této republice již žádně obyvatelstvo není již jsou z nich pouze daňoví poplatníci.) Tato vláda si na své koryta nesáhne a z daňových poplatníků dělají jenom blbce. Byl bych rád kdybych toto mohl říct nahlas.
[213]marcelaVloženo 12.04.2012 23:01
Dobrý večer, fandím vám, zločinná vláda musí skončit. Ale nechápu jaký má smysl demonstrovat samostatně, to bude opět vládě k smíchu.V jednotě je síla, proč se nespojíte s odbory a nepřidáte se k demonstraci 21.4.2012. Vždyť nám všem jde v podstatě o stejnou věc, zastavit rozkrádání a morální bahno ve kterém jsme již po prsa.
[214]marcelaVloženo 12.04.2012 23:05
Fandím vám a souhlasím s Vámi. Nechápu jenom proč se nepřipojíte k demonstraci odborů 21.4.2012. Všem nám přece jde o stejnou věc a to je prvořadé.Lidé spojte sev jednotě je síla. Pokud bude každá "hrstka" demonstrovat zvlášť, tak se nám panstvo opět jenom vysměje.
[215]zdeninaVloženo 13.04.2012 00:13
lidi, do ulic musíme jít o lepší budoucnost se zasloužit. Doma jenom sedět a na politiky hledět to mě nebaví. Obyčejní lidé at je nahradí,Národe český , do boje vzhuru, prolomme tu smulu, uchopme se za ruce, mějme se rádi velice. Nechci se už mračit ale sama na to nebudu stačit. Chci se opět smát a s dětmi si v klidu hrát. a vím , že pro to musím něco udělat. Pujde to pomalu , zla je mnoho dobra mín, ale doufám , že alspon něco zachráním. Všichni spolu dokážeme víc, a věřte, že nám z toho bude hic. Chci mít zase čechy zpátky, všude otevřené vrátky, nikde žádní zloději- v takovou žiji naději.
[216]GeorgeRiciVloženo 13.04.2012 02:01
Za nacistů, aby člověk přežil, mohl kolaborovat !
Za bolševiků, aby člověk přežil, mohl držet hubu !
Za vlády modrých komunistů se přežít nedá, poněvadž
člověk nevyhraje ani konkurz na hovnometaře.
Za dvacetiletí devastace národních statků okamžitý odchod
prezidenta Klause, celé Nečasovy vlády a nastolení přímé
demokracie, i za cenu tradic českého národa, způsobem defenestračním ! Ihned.
[217]JosefVloženo 13.04.2012 10:55
5.let vlády mafianů Topolánka a ochránce zlodějů a skorumpovaných spolustraníků(Barták,Řebíček,Drobil Vondra) svazáka Nečase,zadlužili stát o víc než 600.miliard!!!o další stovky miliard okradli stát na veřejných zákazkách!!!rozkradli vše co se dalo a dnes nejsou peníze na nic!a kvůli jejím zlodějinám za to zaplatí nevíc důchodci,mladé rodiny s dětmi,a pracujíci s nízkymi příjmi!proto s výzvou souhlasím a zůčastním se!třeba je už konečně vyhnat i za cenu generálních stávek a neboi násilím!už ať je tu 21.4.a násady od lopat každý sebou!!!!
[218]DášaVloženo 13.04.2012 16:12
Můj tatínek říkaval:Dočkáme se toho, že budou boháči,chudáci a žebráci....A je to tady.A je to čím dál horší.Kam ta naše krásná,malá zemička dospěla?Na co tady máme být hrdi?Na to,že je tady nezaměstnanost,člověk nemá žádné jistoty.Obyčejný člověk i když má tu práci kolik si vydělá?Když zaplatí nájem a různé poplatky tak mu zůstane 3 tis. na měsíc a jak má žít.Ať to ukáže naše vláda a ostatní jak by žili s třema tis,jak by jezdili na dovolené,měli si kupovat léky,doktory,pobyt v nemocnici.A co mladí co mají malé děti!A děti rostou,kde vemou na vzdělání aby vystudovaly.Nebo to budeme mít doktory a učitele takové,kteří nemají v hlavě,ale na kontech mění?Kam to ta naše vláda dospěla a pan prezident.Pryč s něma.Ať náš národ konečně začne žít na úrovni,ať člověk nemá strachco bude dál,čeho se dožije.Ať naše děti a vnoučata nezůstanou na ulici.Proto budu podporovat HOLEŠOVSKOU VÝZVU a věřím v lepší budoucnost a jistoty pro náš národ.
[33]
[219]KarlosVloženo 13.04.2012 18:33
[100] O nějaké aktivitě ani zdání. www.holesovskavyzvaustinlabem.zacit.cz
hvustinadlabem@seznam.cz
Já to Ústí n.L a okolí opravdu sám neulítám.Čtu tu už měsíc,že tu nic není a já zase nemoho narazit na nikoho, kdo by se chtěl zapojit.To je ale bída.
Je zajímavé, jak neúčast v Ústeckém kraji přesně kopíruje chapadla mafiánské chobotnice. Děčín,Ústí,Teplice,Most,Chomutov. To zase čekáme až to za nás odedře zbytek republiky?
Dá se říct:
1) že jsme tu všichni koupení když nevidíme to svinstvo.
2) je nám to jedno
3) máme strach
Můžu si sám tisknout letáky a vylepovat je po zastávkách, ale sám toho fakt moc nestihnu.
[220]JandováVloženo 13.04.2012 19:33
Zveme všechny slušné lidi na demonstraci 15. 4. v 17. hod. Oslovujeme důchodce a studenty. Přijďte nás podpořit. Chcete snad už konečně žít v lepších podmínkách. To co prožíváme teď je vládní diktatura.
[221]dosilVloženo 26.04.2012 16:22
jsem na demonstraci odborů, nezaznělo to podstatné,akorát ta ženská mile přívitala
socdemáky a komouše,, hodná ženská,,, to že chcem svrhnout vládu, to je jasné,ale, ale ne nastolit vládu komoušů nebo socdemáků,, už žádné politické strany, zatčení soukr, exekutorů s tím, že se prověří křivdy co tu napáchali a z jejich peněz se tyto křivdy zaplatí, ,, že min. HEGR je vrah národa, zmrd, kterej jen zdražuje lidem poplatky, které podle ústavy být nesmějí, , platit si plomby s amalganu a pod,, doufám, že i na něj dojde,je toho mnoho,,,, korupce soudních znalců a soudců pod, na demonstraci mělo zaznít,, Havel a Klaus jsou největší zrádci tohoto národa od Bílé hory,jsem rád, že HV obnovile web,ted můžem aspon komunikovat,,,
[222]dosilVloženo 26.04.2012 22:37
p.Popelka,píšete,že klaus kupčil z hlasamaa nechal si platit za milosti,,, potřeboval bych vědět, kde to najdu, nebo to nějak přibližte ,, dík,, a co víte o tom, že Livie Klausová je dcera soudr,Šálgoviče, zrádce ,který podepsal zvací dopis ke vpádu varšavské smlouvy do ČSSR v r. 1968, byl to jeden z největších komunistů tehdejší doby,to by vysvětlovalo za co Klaus studoval v Americe a Livie Amsterodamu
[223]Ten DoleVloženo 26.04.2012 23:45
Dobrý den,
zdravím všechny příznivce PŮVODNÍ "Holešovské výzvy",
a souhlasím, že před příštími volbami je třeba nejdříve "Přípravu nových spravedlivých demokratických voleb, konaných na základě rovné soutěže všech v nich
zúčastněných subjektů ... teprve potom konání nových spravedlivých voleb" (jak je dnes 26.4. psáno na titulní stránce)
a mám velkou radost z dalšího textu:
"Budeme požadovat postavení všech forem lichvy a okrádání lidí mimo zákon. ... Náš cíl: odstranit vládu a zkorumpované politiky napříč celým politickým spektrem,volat k zodpovědnosti ty, co rozkradli a zadlužili naši zemi."

A jako další (podle mne hlavní) důvod pro "přemístění ... Klause na hrad Mírov ..."
navrhuji:
[ Vzhledem k ekonomickému vzdělání, zvláště, když byl (autorem?) propagátorem "privatizace", jistě již dávno poznal, měl poznat, že docházelo k výprodeji tuzemských firem do zahraničí = VLASTIZRADA, tunelování a rozkrádání většiny národního bohatství
a ani za celou dobu jeho prezidentské funkce na to nepoukazoval, nevyzýval parlament k opravě/zrušení příslušných zákonů, nepodal příslušné podněty pro prošetření případů, potrestání vyníků, čímž je spoluviníkem,
a pokud případně nemohl v tom či onom konat (nebylo náplní prezidentské funkce?),
že nevolal, nevyzýval národ k příslušné morální, hospodářské obraně státu na zachování jeho bohatství ...]

Ohledně názvu "Holešovská výzva" navrhuji používání označení "původní Holešovská výzva" a zkratku "pHV",
protože si myslím, že do podvědomí lidí (kteří ji poznali) se dost zapsala v souvislosti vize, naděje na "změny k lepšímu", jak chce lid, národ, ne politici ...

a dokud DSSS se veřejně nevzdá (včetně omluvy) oné značky, tak na symbol ("Stydím se za vládu, prezidenta ..." přidat větu (něco v tom smyslu):
"Nejsme DSSS,
jsme holesovskavyzva.zacit.cz"

a závěrem vyzývám všechny lidi:

"Lidi, PĚMÝŠLEJTE!
Nenechte se do nekonečna OBLBOVAT,
jak ti dosavadní LUMPI (politici) to s námi myslí tak moc dobře, a přitom ZA NAŠIMI ZÁDY KAM přivedli naši republiku za provizi, prospěch pro sebe ..."

AHOJ! :-)
[224]TomášVloženo 27.04.2012 07:52
Žamberk plně podporuje "Holešovskou výzvu"... Je třeba ukončit vládu prolhaných politických loutek, zlodějů, zkorumpovanců a neodborníků s falešnými VŠ tituly, kteří se drží svých politických koryt za cenu lží a mystifikací voličů !! Je mi z toho na blití, ale to asi jako mnoho dalším spoluobčanům tohoto státu. Naše politická scéna je na úrovni Kazachstánu nebo Uzbekistánu, ovšem tamní politici korupci a úplatkový lobismus nepopírají, vše je veřejně známé... naopak u nás je korupce stejná, ale státní úředníci a politici lžou, mlží a vše skrývají...navenek vystupujeme jako země, člen EU na vysoké úrovni, ale ve skutečnosti... vždyť to vidíte sami !
[225]dosilVloženo 27.04.2012 13:11
KDO JE KAROLINA PEAK??----------------------------------------
******************************************************************************************************
Předmět: čestná Karolínka zosobňuje cizí elitářské zájmy.
Ke Karolince Čestné Poctivé mi dnes přišla na mail následující informace(za
stoprocentní pravdivost tam uváděných tvrzení samozřejmě neručím, předávám tak,
jak jsem dostala. Ale na každém šprochu...): "Karolína Peake -rodina její
matky, Radky Kvačkové, rozené Šebkové, obdržela darem od maltézských rytířů
Velkopřevorský mlýn na Čertovce /Praha Malá Strana/ kde dosud bydlí. Za co???
Karolína Peake má potřebu dostat se k moci v politice. Byla členkou ODS,ale
nemohla se protlačit na přední místa /jo, naši modří kmotři tam jen tak někoho
nepustí, jen své vyvolené a posichrované, Karolína zosobňuje totiž cizí
elitářské zájmy/, takže tudy cesta nevedla, musela odejít, nechtěla být řadovou
členkou. A kdopak ji v tom přímo podporuje? Dokonce i vlastní manžel. A kdopak
je její manžel? Charles Peake, vystudoval mezinárodní management v USA,odkud je
i jeho adoptivní otec, Američan a hned měl lukrativní posty. Pro koho asi
pracoval? Pro renomovanou invest. Spol. ErnstYoung, Goldman Sachs. Pak se
najednou mladý Američan ocitl náhodou v Praze, a kde měl zabezpečené místo?
VCitybank, dál následovala Commerzbank/ netřeba dodávat, že tyto 2 banky spolu
ještě s dalšími třemi, včetně Goldman Sachs a americkým Fedem prioritně hrajou
se světem špinavou a chamtivou hru a přivedly svět na pokraj obrovské krize/.
Pak následovala spousta dalších společností, mezi nimi i vedení Unipetrolu,
odkud byl panáček Peake vyhozen, neboť pro Francouze vedl zkorumpované výběrové
řízení, ale nevydařilo se, přišlo se na to. Měl by být za mřížemi, ale pánové ve
vedení se dohodli, že budou obě strany mlčet, ale on musel opustit post. Je to
americký grázl, stejnej jako všichni lumpové v bankách, co manipulují a okrádají
celý svět!!! Karel Gott řekl že světu vládnou lóže a elity, má bohužel pravdu.
Karolína - maltézští rytíři /proto si rozumí se Schwarzenbergem a jeho
Bielderbergem/, její manžel - investiční zloděj velkého kalibru, přímo ze zdroje
- z Ameriky z band kolem GoldmanSachs!!! Tak tady máme zase další plevel, mělo
by se s tím něco udělat". Je to arogance nejhrubšího zrna.Názorná demokracie
občanské strany. Byla tato "hvězda " VeVerek volena voliči?Byla. Měla by těchto
voličů ptát,jestli jí dají mandát přepřahat za jízdy do dalšího chléva. Jim to
ani nepřipadá. Jak se dostanou ke korytu,neví kdy přestat mlaskat. Pan Baťa měl
pravdu- "Není ekonomická krize, jen a jen morální krize."

[226]ProcházkaVloženo 28.04.2012 07:59
Důvěra vládě dopadla podle očekávání a my jsme zase na začátku. Vládě nestačilo ani sto tisíc lidí na Václaváku. Jen se nám vysmívají a chtějí své reformy doprznit až do konce. Zamysleme se nad tím, proč se deset milionů lidí nechá pernamentně nasírat dvěma stovkami dacanů. Jsme potomci Jana Žižky nebo stádo dobytka? Podle mého názoru už je čas skončit s kočkováním a přejít k revoluci. Vyhnat tu bandu od jejich koryt a hnát je k odpovědnosti za to, co s tímto státem a jeho obyvateli udělali! Už je načase nechat demonstrací a stávek, vzít do rukou mírné donucovací prostředky a s tou sebrankou jednou provždy skoncovat.
[227]JandováVloženo 28.04.2012 09:10
Plně souhlasím s p. Procházkou. Tato vláda by nás terorizovala ještě další dva roky. Místo demokracie tady máme diktaturu. 200 lidí terorizuje 10 milionů. Proč si to máme nechat líbit? Oni svoje koryta neopustí dobrovolně, my je k tomu musíme donutit třeba i násilím. Demonstrace ani stávky nesplnily své poslání, aby vláda pochopila, že ji národ nechce, protože jde proti lidem a ne s nimi. Vláda, která jde proti vlastním lidem, musí zákonitě padnout. Zaplněný Václavák nestačil. Přiostřeme! Vždyť těch 200 mizerů utlučeme čepicemi, zbavme se jich, dejme dohromady údernou jednotku, která by si s korytáři poradila za použití mírného násilí. Pak by se museli zodpovídat před celým národem. Demokracie = vláda lidu.
[228]ProcházkaVloženo 28.04.2012 09:22
Žádám lídry Holešovské výzvy, aby udali další datum demonstrace v Brně. Děkuji
[229]VlastaVloženo 28.04.2012 09:56
to Dosil : kdesi jsem měl zapsáno,že soudružka klausová se jmenovala za svobodna Mištinová - a to byl taky vysoce postavený komunista.....
Je velmi úsměvné,přečíst si "životopis" soudruha podvodprezidenta...tento úžasný všeználek si pamatuje,jak jeli s rodiči a sestrou v kočárku vítat ruské osvoboditele v Praze - čekal jsem ještě,že se zmíní,že sám přispěl ke stavbě barikád....ale v dospělosti začal trpět velkou ztrátou paměti,když měl před soudem dokladovat odkud vzala Ods peníze ...
Je mi velmi líto,co se stalo z této země za rejdiště pro podvodníky jako tento ...
Zjišťovali jste někdy,jak tento bývalý bankovní úředník,přišel k vysokoškolskému titulu ???
Vše je v mlhám,nedostupné,utajené - s výsledků jeho vlády jako ministr financí a předseda vlády je patrné,že je to pouze ekonom- teoretik,se systémem pokus- omyl - šup přebytek na svůj účet....
V současné době se už nedá s těmito "nedotknutelnými nadlidmi" nedá nic vyřešit....vše si postupně tak zařídili,že majetky jsou "někde"...odvolat se nedají,potrestat se ze zákona nesmí - doopravfy budou zbývat pouze kulovnice s dobrým dioptrem....
[230]dosilVloženo 29.04.2012 11:01
Vlasta,,,Vlasto,na netu o Livii lžou,, je to dcera Šálgoviče,člena KGB a pod.jedna komunistka se jen usmála, když jsem jí řek, co napsali o ní na netu,,myslím ty lži,o tom ,jak byla chudá,,, i přesto se dostala na vys.školu a odletěla studovat do Amsterodamu,,, chudáček,, vidte
[231]KarlosVloženo 29.04.2012 20:13
[198] Navazuji na původní příspěvek z 10.4.2012. Během tohoto měsíce nám TV NOVA s velkou slávou ukázala jak jsou věznice vybavovány strojním parkem a začínají vyrábět tu nábytek, tu kuchyňské linky, tu kovoobrábění. Aktivita jistě chválihodná. ALE. Dávejte všichni pozor jaké věznice budou převedeny do soukromých rukou a kdo je zprivatizuje. Někdo si zase připravuje převzetí rozjeté firmy za hubičku. A dnešní prohlášení Drábka o předání provozování majetků Ministerstva do soukromých rukou, mne jenom utvrzuje v původním názoru. Tahle parta, až už nebude co krást, bude přemýšlet o tom co poslední zbývá k zajištění jejich blahobytu. Víte co zbývá?
[232]KarlosVloženo 29.04.2012 20:29
Stále sháníme v Ústí nad Labem příznivce původní HV.

Doufám,že 15.4. a následným krokem DSSS naše společné aktivity nekončí. Od 15.4. HV ztratila dech. Musíme všichni máknout. To byl totiž jediný cíl našich protihráčů. Myslím, že nám všem chybí aktuální ibformace o současném statutu HV, či o krocích, které jsou ze strany koordinátorů podnikány. Zbytečně ztrácíme čas a to co bylo HV započato si přivlastňují jiní.

www.holesovskavyzvaustinlabem.zacit.cz
[233]DášaVloženo 29.04.2012 23:43
A JE TICHO PO PĚŠIŇĚ....
Co to má jako být ??? Tak jsme zase opět usnuli, lide český ?
To bylo řečí s generální stávkou...
Odbory chtějí uspořádát stávku na začátku července, do té doby se schválí další šílené reformy ...
Nechápu...
Včera už bylo pozdě..
Této zemi už nepomouhou ani Vaši blaničtí..vážení, když vidí,
jak se ani nedokáží domluvit lidé mezi sebou.
[234]dosilVloženo 02.05.2012 08:41
Dášo,já myslim, že je to klid před bouří,hlavně nedopustme aby po pádu vlády,nám vládli ČSSD a KSČM,,,,ČSSD , Sobotka-vynálezce soukr.exekutorů, jejich odměn a pravomocí, to vynalezli s Paroubkem, zadlužili nám ČR, a rozkradli co mohli,o komoušech není porřeba mluvit, ti tu byly léta, bože jen to nééééé
[235]MartinVloženo 02.05.2012 10:35
Dobrý den,
Je jasné, že neni koho volit. Co tedy doporučujete?
- Nejít k volbám a nechat tak svůj hlas procentuelně rozpočítat mezi všechny strany?
- Nebo tam jít a zaškrtnout všechny kandidátky do urny, tak aby se můj hlas anuloval?
- Či snad volit nové malé strany?
Nebo mi s touto otázkou nepomůžete.. Jsem s Vámi, tak bych byl rád za pomoc- Prosím o odpověď na e-mail.
Děkuji
reakce: [236]
[236]milošVloženo 03.05.2012 14:34
[235] myslím že je lepšívolit krom nynějších a bývalích stran dle programu pro lidi a oslabit nadutost top09 ods čssd a komunistů veverky se sami znemožnili a nově liden s Peak to snad nemyslí vážně
[237]SmutnýVloženo 03.05.2012 15:24
Jsem smutný z toho, že ač (původní, jedna společná) "Holešovská výzva" měla v relativně krátké době tolik příznivců (nezvykle i na náměstích 15.3.),
a po prvních nezdarech (byť neprofesionálů = obyčejných lidí mezi námi, ale s upřímným zájmem a snahou o vyvedení země z marastu nejen hospodářského)
se někteří rovnou opovrhovačně nejen odvrátili, ale zároveň i s "chutí odplivnutím" ještě zhanobili onu "Holešovskou výzvu", jakoby to bylo něco odporného, zavrženíhodného ... hrůza!!!

Naopak já říkám "FUJ" všem těm, kteří nejen ukvapeně hodnotí podle jen dílčích nedostatků (aniž by si uvědomovali, komu obráceně svými krtizujícími opovrhujícími slovy nahrávají),
ale zvláště těm, co záměrně se snaží o destabilizaci, rozvrácení HV (i ostatních dobrých aktivit) svými odsuzovačnými, zesměšňujícími "výlevy" na webech, v médiích atd.

a to z jednoho prostého důvodu, aby si každý sám pro sebe uvědomil, snažil se pochopit:
KOMU vědomě "slouží" ti se snahou o rozvrácení a tím likvidaci HV (jen prostě jiné straně?, občanskému uskupení ač se stejnou původní myšlenkou (změny ČR k lepšímu),
nebo těm "mafianským" složkám?, parlamentním stranám atd. a jen tak pro svou radost někomu druhému uškodit?,
nebo za nějaký svůj prospěch !!!)

Mám na mysli, že jak jedni, tak druzí, třetí, kolikátí?,
PŘEMÝŠLEJTE (každý sám sebe, za svého bližního, své děti),
TO VÁM NEVADÍ ??, či dokonce VYHOVUJE ?? ten současný "MARASMUS":
že chudí, ať se klidně mají ještě hůře?, bezdomovci, důchodci, "ty vem klidně čert"?, co bych se staral o druhe ??
a republiku ??, že se nám posmívají ti zahraniční, co na nás profitují !! (myslíte, že na Vás ne?),
TO VŠE JE VÁM FUK ???

POKUD NE, tak začněme všichni jednotlivě a společně přemýšlet, JAK CO JE TŘEBA ZLEPŠIT, kde můžete sám za sebe i druhé pomoct, "přiložit ruku k dílu" (byť třeba jen ve svém okolí).

Připadá Vám jako bezvýznamné, či dokonce směšné? někdejší:
"Ten umí to a ten zas tohle ... a všichni dohromady uděláme moc!"

(jedno pod jakou "značkou", hlavně když to bude ve prospěch národa, ČR ...), ne?
 
© www.holesovskavyzvasp.cz - vytvořte si také své webové stránky