Login:
Heslo:
 
Navigace: Holešovská výzva > Připojte se k výzvě > Připojte se 3 - PIŠTE NYNÍ SEM

Připojte se 3 - PIŠTE NYNÍ SEM

Komentáře

Strana:1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
[238]dosilVloženo 03.05.2012 19:31
martine,,,nevol žádnou stranu která tam byla od r,90,a pozor na nové strany, který vzkly pod jiným názvem, jsou to odnože těchto stran, to poznáš podle toho, koho propagují do vlády,Karolina peacke, ted založila str,,,LIDEM,,Klausuv syn má str, Evropští demokrati,, nebo tak nějak,,a podobně,,, raděj se porad s někým, kdo se vyzná, a má odpor k těmhle těm stranám,,,
[239]dosilVloženo 03.05.2012 21:58
podle předvol.průzkumu by prý vyhrála ČSSD aKSČM,,

LIDI NEVĚŘTE TĚMHLE PRŮZKUMŮM, národ od r.89 nesnáší všechny parl.strany které nám vládli, vědí, že Sobotka na bezbranný národ vymyslel a poslal stádo soukr.exekutorů, tuneloval banky, a kradl v mostecké uhelné,komouši volili Klause,nebot si ho tam dosadili po takzv,samet.Havlově revoluci, nebot má za úkol to tu položit a předat opět moc KSČM a ti se klidně spojí i s Čínou, jen aby tu měli ochránce jako kdysy měli SSSR,
[240]Ten DoleVloženo 04.05.2012 09:15
[237] (Smutný 03.05.2012 15:24)

K tomu celému textu za slovy: "... jak jedni, tak druzí, kolikátí"
bych já přidal i ty, kteří jsou spokojeni se svým platem, ale z obav ze ztráty (tak "skvělého") zaměstnání, či prostě jen pod vlivem osobního nezájmu o ty druhé s obhajobou sebe: "každý je strůjcem svého štěstí", tedy proč se starat o druhé (...),

tedy i vůči nim považuji za podstatná ona slova, že jestli oni jsou v pohodě, tak ve zbytku jestli jim je jedno, v jakém stavu je republika
a že vlastně onou neochotou třeba aspoň přijít na to náměstí, (svou troškou) podpořit ostatní a ukázat těm "nahoře" (Kalouskům, Nečasům & spol), že nás tam není "hrstka",
že vlastně nahrávají těm všem (nejen Kalouskům, ale i mocenským zlořádům).

PROTO je třeba se spojit (my "dole") a odstranit ten dosavadní negativní, škodlivý, ničící mocenský systém,
a začít (každý svou troškou) dělat vytvářet "lidský" styl řízení státu na všech úrovních ve všech institucích (od obce a po prezidenta) včetně přístupů zaměstnavatele vůči zaměstnanci ...
reakce: [245]
[241]JosefVloženo 04.05.2012 21:23
Už jsem to někde psal.Je potřeba velice poděkovat HV za vše co tu dokázala.To že odbory začaly pracovat je jen díky HV,Odbory zaspaly a když viděly,že HV dostala do ulic tisíce lidí tak se přidaly.Nejvíce mi mrzí že se k HV veřejně nepřihlásily.
[242]Dana Vloženo 04.05.2012 21:34
V Brně už není žádné koordinační centrum? Kdy zde bude nějaká další akce? Tahle vláda těch nejsprostších zlodějů, korupčníků a grázlů v žádném případě NESMÍ vládnout ještě další dva roky!!!
Tato samozvaná a samozvolená vláda nemá legimitu, vždyť si důvěru odhlasovali zloději a přeběhlíci sami sobě! 90% lidí je nechce!
To, co si dnes dovolila říct ta sprostá nadřazená Pecková o důchodcích, je vrchol arogance a příklad politiky TOPky a celého toho slepeného spolku zkorumpovaných zločinců.
Defenestrace je nevyhnutelná, po dobrém to s nimi nepůjde!
Nevzdávejte to...!
[244]petrVloženo 05.05.2012 08:07
Pokud se HV bude prezentovat jako Občanské fórum II a spojí se s dalšími např Vratte nám stát atd, má to smysl, jinak ne.
[245]KarlosVloženo 05.05.2012 09:16
[240] Soudruzi chtěli mít vše pod kontrolou a proto byla zapotřebí všeobjímající strana. Tím se dá s celou masou perfektně manipulovat. Dnes je naopak zapotřebí co největší roztříštěnost a rozdíly. To je předpoklad pro co nejmenší jednotu. Každá platová třída si dnes žije ve svém limitovaném světě a osobní ambice brání jakékoliv empatii. Pro saučasný styl vlády je ideální zaměstnat všechny u nadnárodních společností a eliminovat všechny drobné aktivity. Tedy vládu jedné strany nahradit vládou několika elit a firem. Bohužel naše vlastní zaslepenost a hlad po okamžitém zisku vedla k ideálnímu prostředí pro tento záměr. Tohle vše je krize morálky, kterou propagují 23 let všechny vlády s podporou médií!
[247]HanaVloženo 05.05.2012 23:20
Je neuvěřitelné, co vše si tato vláda k lidem už dovolí. Mají nás za lůzu, přirovnávají nás k malíři pokojů z Německa, chtějí po nás, abychom se bídou vrátili do dob válečných, sami přitom korupčí, podvádí, rozkradli a zadlužili nás až do třetí generace a my jim za toto vše ještě platíme statisíce. Stále nás poučují, jak je zodpovědné šetřit kůli závratnému našemu dluhu. Proč ale vůbec neřeší, kdo ten dluh způsobil. Každý nese odpovědnost za své činy, milá vládo, a to platí i pro vás. My, lidé jsme zemi nezadlužili, tak se konečně přestaňte chovat arogantně a pochopte, že vás lidé už mají plné zuby, nejste žádoucí a koukejte vrátit, o co jste vy nás okradli. Lidé, nebuďme hloupí, podívejte se, jaký dluh zde byl DO roku 89 a kam nás dovedla tato garnitura po 23 letech???!!! Kdo nás dovedl do této katastrofy a ještě nás uráží??? Vládo, byli jste zvoleni pro lid a přitom nás nyní ignorujete a ještě se nám vysmíváte??? BĚŽTE UŽ KONEČNĚ DO HÁJE A ZODPOVÍDEJTE SE ZA SVÉ ČINY A HNED BUDE STÁTNÍ KASA PLNÁ!!!!!!!!!
[249]JandováVloženo 06.05.2012 19:37
Plně se ztotožňuji s články 242 paní Dany a 247 paní Hany. Je vidět, že naše příspěvky lidé čtou a své vlastní názory se nebojí zveřejnit. Jen víc takových pro věc zapálených lidí a snad se nám podaří korytáře z jejich teplých místeček dostat a dohnat je k odpovědnosti za to, kam dovedli tento stát a jeho občany.
[252]RadkaVloženo 08.05.2012 08:34
Současní mocipání říkají: "vám se to nelíbí, ale jak to tedy chcete dělat?" Myslím, že máme dost schopných lidí, kteří jednotlivé nešvary v praxi vidí a měli by i návrhy řešení. Co tak jim dát možnost na speciálních stránkách: problém - navrhované řešení. Vytřídíte hlouposti a s tím, co bude dobré sestavit volební program.
Např.3tve vás zneužívání sociálních dávek? A jak to chcete zařídit? A třeba někdo napíše - zavést strop na soc. dávky do výše 80% dvou minimálních mezd (2 pracující rodiče) a komu to nestačí (pokud se nejedná o mimořádný případ např. zdravotního postižení) může ZAŽÁDAT o náhradní dávky, což bude prakticky lístkový system jako za války a minimum peněz v hotovosti (150Kč/měsíc/osoba + lístky na máslo, mléko, olej, mouku,1 zimní boty /dítě/rok, l jarní boty/dospělý /2roky... - prostě jen na základní věci, co je nutno platit bude posílat přímo soc. odbor. Pořídil sis nadpočetnou rodinu, o kterou se nejsi schopen postarat? Pracuj, a s těmi dávkami tak budeš mít víc peněz.
Nebo: pořád jsme podváděni nekvalitním zbožím? DTest bude státní instituce a výsledky bude zveřejńovat nikoliv za peníze spotřebitelů, nýbrž prodejců. Povinné čitelné údaje o výrobcích a potravinách, kontroly bez předchozího ohlášení a mastné pokuty.
Nebo: dřete od rána do večera a nevyděláte si? Bodové ohodnocení profesí (podobně jako u chorob při hodnocení posudkovou komisí), stanovení aktuální hodnoty bodu a z toho vyplývající přiměřené mzdy, určení rozptylu +/- a kontroly na to, kde to přesáhne hranici dolůnebo nahoru kontroly a znepříjemňující opatření. Nemůžem mýt všichni stejný plat - ale ohodnocení by mělo být přiměřené - je snad v pořádku, aby prácník bez jakékoliv odpovědnosti měl plat 5 a vícekrát větší, než učitel nebo inženýr? Aby vedení podniku mělo královské odměny, zatímco řadoví zaměstnanci dřou za almužnu?)

Myslím, že změna je možná jen konkrétními věcmi.
Tou hlavní je POŘÁDEK .
[255]ProcházkaVloženo 13.05.2012 09:52
Uvítal bych, aby si účastníci diskuse Holešovské výzvy uvědomili, že tato platforma neslouží k vyřizování osobních problémů lidí, kteří své osobní záležitosti řeší pomocí tohoto serveru. Viz pan Dosil, Karlos atd. Diskuse není o osobních problémech, ale o tom, co bude dál. Holešovská výzva očekává od svých příznivců podnětné názory k diskusím o tématu, co podnikneme dál, když 100 000 lidí na Václavském náměstí nepohnulo s naší vládou. Navrhuji revoluční řešení, kdy tuto vládu svrhneme pomocí mírných donucovacích prostředků a donutíme ji k tomu, aby se zodpovídala ze svých zločinů proti tomuto státu a jeho lidu.
reakce: [279]
[256]dosilVloženo 13.05.2012 14:51
co se stalo s p.Popelkou???
[257]dosilVloženo 14.05.2012 09:40
p.Procházko, neplet si pojmy s dojmy, svý problémy si v realu řeším sám, sem píšu proto, abych informoval lidi, né abych si tu léčil mindráky, které nemám, jinak s váma ve včem co píčete souhlasím,vše v dobrém,,, znovu upozornuju lidi,,, na zákeřnost ČSSD aKSČM, a Zemana obvzlášt hlavně jim nenalete , na odvážný keci, jsou jedni z nich, navzájem se ochrání proti lidu,,,,o Karolině PEAKE - co je to zač jsem už psal,viz čl.225, já jen chci aby lidi neusnuli vč. HV nebot vize, že budou tito ilumáti potrestáni a zbaveni majetků, mě drží v dobré náladě
[260]JirkaVloženo 14.05.2012 23:32
Občane ! Jak volit !! Dva návrhy !!
Po internetu je šířený návod, jak elegantně dosáhnout u voleb změny dosavadního řádu. Tento text je na níže uvedené stránce. Tato rada je naopak cestou do pekel a pokus udržet dosavadní vládní garnituru ještě v dalším období. Návod nabádá vhazovat do volebních uren prázdné lístky. Pokud vhodí dnešních 80% nespokojených občanů prázdný lístek, je to totéž jako kdyby nepřišli k volbám. Zvítězí 20% spokojených ODS a TOP 09. Tito k volbám půjdou a prázdné lístky házet nebudou, aby neztratili své dobré posty a pozice. Přáním dosavadní vládní garnitury je znechutit lidem jít k volbám. Roztříštit nespokojené do 50 různých VV stran, aby v nové koalici z malých stran, hrála ODS zase rozhodující roli. Poctivě si musíme říci, že za tyto rozštěpené hlasy a rozpolcenost výsledků může zmanipulovaný volič. Každý občan má spoustu svých vlasinách pracovních, finančních a zdravotních starostí. Před volbami se dovídá z medií, koho má volit. Slyší jak ODS slibuje tisícovku, jak má přemluvit bábu a dědu a jak je stranou rozpočtové odpovědnosti. K tomu vždy uslyší nějakou hrůznou kauzu, jako byl Kubiceho horror. Zmatený volič hodí hlas ODS a ta se směje celé 4 roky demonstrantům a korupce bují a bují, už po miliardách. Chudý lid zaplatí vše co chybí v DPH.

Demokracie je vláda lidu a nikoliv vláda kmotrů a mafiánských bohatých finančních skupin, kteří jako žáby na prameni okrádají celý stát. Manipulují s politiky tak, aby zákony a policie byla proti korupci bezzubá. Nepřejí si zákon o přiznání majetků a zrušení anonymních akcií apod. Lid požaduje nový řád a zákony, které znemožní činnost těchto parazitů. Jinak bude stát stále chudý a zadlužený! Lid už nechce být podváděn a okrádán zrádci a lháři bez morálních zábran. Chce opravdovou očistu demokratického systému.
Je ostudou, že v době technického pokroku, kdy automaty chrlí tisíce výrobků, jsou bez práce miliony občanů a stále více občanů bez přístřeší. Občané dostávají radu, aby utahovali opasky a zůstávali ve své chudobě, na kterou jsou zvyklí z dob německé a ruské okupace. Miliardáři si na menší než miliónové měsíční platy už zvyknou nemohou. Mnoho důchodců má 6000Kč a vláda na nich chce ještě ušetřit 1/3 valorizace. Proti vládě, její korupci a nespravedlivým reformám demonstrovalo 120 tisíc občanů z různých sfér našeho národa. Premiér Nečas svou protilidovou reformu „zajistil“ partou přeběhlíků. Na Václavském nám. také demonstrovali občané Holešovské výzvy. Ty smetl pan Kalousek slovy, že jde o narušitele demokratického systému, protože nejsou žádnou parlamentní stranou. Nejpočetnější straně, která problémy demonstrantů chápe a má programové řešení, je zabráněno, několika přeběhlíky, zoufalým lidem po právu vyhovět. Po 4 léta se stal pan Nečas neomezeným vládcem a dané sliby plní pouze svým kmotrům napojených na bohaté finanční skupiny.

Pozor občane!
Změna je nyní skutečně reálná a lze ji uskutečnit, elegantně a téměř sametově. Demokracie je vláda lidu a ve které rozhoduje lid-volič, který přijde k volbám.
V nadějích lepšího řádu, zaplnil lid v roce 1968 a v roce 1989 všechny ulice a náměstí. V následujících volbách je potřeba stoprocentně se dostavit a zaplnit volební místnosti. Bájnými Blanickými rytíři, kteří zachrání tuto Husovu českou zem, se stanou občané voliči, kteří vyrukují svorně k volebním urnám a zvolí jedinou parlamentní stranu lidu, která zoufalé požadavky demonstrantů chápe a má pro ně řešení. Nastane požadovaná změna řádu. Na Slovensku tak učinili a jednobarevná vláda musí nyní konat a nemůže se vymlouvat na nějaké neshody v koalici. ČSSD má v programu zpětnou vazbu na podněty občanů po volbách a nemůže se stát, že by sliby nebyly plněny.
Bude přijat zákon o majetkovém přiznání a zrušení anonymních akcií. Bude končit korupce. Co se korupcí ukradlo, to se do státní pokladny zase vrátí. To je správná změna!

Níže uvedený návod jak volit je doporučen jen stranám ODS a Top09


Došlo e-mailem 6.2. a celkem dobrý nápa
[262]dosilVloženo 17.05.2012 10:32
V České republice probíhá americký experiment
Víte, že žijete v zemi, která byla skupinou amerických investorů vybrána jako experiment, kam až jsou Češi ochotni klesnout bez odporu a až čemu jsou ochotni se podvolit? Tento experiment byl sjednán s Václavem Klausem hned po revoluci, proto tak vystřelil raketově... nahoru v jeho kariéře. Zaplatili mu dokonce i psychology a poradce a to vše proto, aby vytvořil co nejefektněji tu nejmocnější konzervativní stranu typu fašistky Tacherové a uchopil moc v zemi a začal zavádět to, co se nepodařilo v Británii. Češi byli vybráni z důvodu nízké schopnosti fyzického odporu, což bylo pro americké investory, kteří si tento pokus objednali, rozhodující. Bylo nutné vybrat národ, který nebude příliš agresivní v poslední fázi experimentu při očekávaných sociálních nepokojích. Češi byli vybráni také proto, že jejich vlastnost zaprodat za vlastní loajalitu svého bližního, je nebývale silná. Najde se u každé národnosti , ale Češi jsou individualisté s nízkou soudržností. Navíc po nadvládě silně autoritativního socialistického státu měli američtí investoři do tohoto experimentu jistotu, že se národ ani po 10 letech neoklepe a nezačne svorně novou "revoluci". Mezitím se totiž vytvořily sociálně vyhraněné skupiny, které jsou ochotny "střílet do vlastních řad" a rovněž se využilo setrvačnosti Čechů v boji proti komunismu, který bylo odhadováno vydrží 15 - 20 let. Zatím se české stádo chová dokonce nad očekávání zadavatelů tohoto pokusu. V Česku je vláda připravena zajít až na hranici, kterou si ani židoameričtí finančníci nedokázali představit. De facto očekávali, že se experiment nedožije ani dnešních podmínek. Postoj Čechů ale prokázal, že jsou ochotni se podvolit systematické propagandě a ještě daleko hrubší selekci společnosti a jsou schopni se přizpůsobit i sociálně nemyslitelným podmínkám. Například jsou ochotni se sestěhovat s příbuznými a vlastní byt pronajímat.

to je nám podobný,, pak se tu má něco změnit,, musíme táhnout za jeden provaz, jinak to nepůjde
[263]ZdenkaVloženo 17.05.2012 22:28
pane Jirko,
to si děláte legraci nebo ne?
Já doufám ,že ano!
Nevěřím vlastním očím, zase chcete lézt do chomoutu s ČSSD?
[265]BlackmooreVloženo 20.05.2012 10:05
Ten Dole,,,,,,,kvalita je v poho-- efekt žádnej,,,, musíme je odtamtud asi vymlátit,,
reakce: [266] [267]
[266]Ten DoleVloženo 20.05.2012 23:49
[265]
No, právě že, aby se konečně něco účinného dalo dělat, je třeba "vykristalizovat" se vzájemně mezi sebou, ujasnit si co jak chceme (vzít "vítr z plachet" schazovačným kritizantům)
a pak teprve můžeme "vyrazit" ...
[267]Ten DoleVloženo 21.05.2012 23:15
[265]
(NE "Ten Dole" na Facebooku, ale prostě jeden z těch "dole" proti těm "nahoře")

Blackmoore, jak píšete, že musíme JE (rozumím minimálně politiky, vládu, V. Klause) "ASI VYMLÁTIT" ...

- o to právě jde, že přednostně (Holešovskou výzvou) se zvolilo to SLUŠŇEJŠÍ řešení, zatím bez onoho kýženého efektu (ti "nahoře s hroší kůží svá koryta" zjevně dobrovolně uvědoměle neopustí),

takže i v mém okolí (kromě těch, co jsou "ticho", lhostejní) se u všech setkávám s názorem na "RAZANTNĚJŠÍ" řešení, ale od nikoho jsem se nedozvěděl (ani na webech, ještě jsem nezkoumal DSSS),
JAK KONKRÉTNĚ udělat ten "razantnější" způsob ("vyhnání, vymlácení, defenestrace 2012") ???

Tedy, má-li někdo jakýkoliv nápad (slušnější, nebo neslušnější) varianty "JAK NA NĚ", tak pište !!!

Častokrát se mluví o CHYTRÉM českém národu, prý se kolikrát v Česku (zahraničními zájemci) "předhodí" něco na prozkoumání, jestli to něco (nějaký systém) je "odolné", nebo napadnutelné,

tak to by bylo, aby jsme si nedovedli PORADIT (s těmi "neřády"), jenom CHTÍT, nebýt pohodlní ...
reakce: [269]
[268]dosilVloženo 23.05.2012 10:01
na netu se dá dohledat od lidí,,, Holešovská Výzvo,,VRAT SE,,
,,myslím že,čím dřív,tím líp, lidi čekají na někoho, kdo je povede,vaše hvězda ještě nezhasla, tak pokračujte, lidi za váma pújdou,,
reakce: [278]
[269]Ten DoleVloženo 24.05.2012 02:10
[267]
Tak nevím, jestli nás (nejen zhruba 100 000 lidí na Václaváku 21.4.2012) "zástupci odborů" (ti "nahoře") nehodili "PŘES PALUBU" ???

Že PRÝ 500 000 odborářů nechce generální stávku,
nevím, kolik nás (odborářů) celkem je,
ale mne se nikdo neptal!, že bych byl jediný ??? (koho se neptali)

Vláda, politici, prezident nás IGNORUJÍ (v tom, co po nich chceme ...),
na "VEŘEJNOPRÁVNÍ" ČT (její nestrannost atd.) se spolehnout NEMŮŽEME!,
a "odbory" začínají zjevně "couvat" ...
[nechtějí změnu volebního zákona pro možnost volení jednotlivců (odborníků), k nimž bychom měli důvěru, mohli je případně včas odvolat ...],

tak mne napadá, že nakonec ti "nahoře", ať si tedy "pindají" co chtějí,
MY "DOLE" občané ČR bychom si měli zřídit internetový (stínový) "LIDOVÝ PARLAMENT" ...
[ na jednom centrálním webu, nebo krajských?, kdo (důvěryhodný) se toho TRANSPARENTNĚ ujme ???]

Na takovém webu by se soustředily jednotlivé návrhy a transparentním hlasováním vybraly, odsouhlasily nejvíce žádané cíle (potřeby lidu), které by se uplatňovaly vůči těm "nahoře",
a když by konečně byl vidět tolik potřebný vysoký zájem (nás dole, hlasujících), kterým by se argumentovalo ve smyslu převahy (většiny) hlasujících PRO, o to spíš by se dalo protiargumentovat vůči těm NAHOŘE !!!

CO VY NA TO ?
reakce: [277]
[270]LADAVloženo 24.05.2012 09:29
Tak jsem moc zklamaná....a vypadá to,že se opravdu Odbory s Kradousem pěkně dohodly a nebude z těch jejich slibů nic....Pletou se do všeho,ale nakonec z toho nebude nic - v květnu,červnu,pak možná - prý něco v září,nebo v říjnu.....! - A STÁVKY NEBUDOU! Bylo by třeba je otravovat stále!!!
Já už jsem stará (57 let) a unavená,moc vám asi nepomohu, ale měli by politici dostat za vyučenou!!!Nevim ovšem,jak se jich zbavit,oni se navzájem opět zvolí a budou tam i nadále překážet!
Tak nám všem slušným lidem, přeji hodně sil do boje s těmi parazity!!!
[272]MartinVloženo 25.05.2012 15:52
Byl jsem se podívat na dlouho připravovanou akci Českomoravské komory odborových svazů - pana Zavadila - 22.5.2012 pochod před úřad vlády. Asi po hodině jsem to vzdal, protože to byla nechutná komedie v ve spolupráci odborářských a vládních mafiánů.... Vpředu jelo auto ze kterého nějaká paní vyvolávala hesla proti vládě, všichni uvnitř se tomu vychechtávali, pouštěli do toho Matušku a jinou hudbu. Samozřejmě, že to uspořádali ve všední den okolo poledne, aby se toho zúčastnilo co nejmíň lidí, den předem o tom v televizi nebyla ani zmínka - no prostě komedie v režii odborářských a vládních mafiánů. A kde byl ve stejnou dobu největší nepřítel vlády, pan Zavadil ? Na obědě s Nečasem ? Kalouskem nebo Klausem? kdo ví....
[273]AlešVloženo 25.05.2012 23:14
Dobrý večer,
rád bych se vyjádřil heslem našich speciálních jednotek DUM SPIRO SPERO, máte podporu celého národa, ale lidé mají strach ze strany státu. DOST!!!! co, kde, a JAK?
[274]ProcházkaVloženo 26.05.2012 11:48
Četl jsem na našich stránkách: ,,část našich příznivců se rozhodla usilovat o změnu poměrů v naší zemi k lepšímu cestou účastí ve volbách.“
Laicky jsem z toho vyvodil, že se Holešovská výzva hodlá prosadit do budoucí vlády. Na to by ale musela být politickou stranou a to dosud není. Další možností je, že by naši lídři kandidovali za nezávislé. Nemám v tom jasno, chybí mi informace a určitě nejsem sám. Prosím proto, aby nás vedení informovalo o chystaných krocích a umožnilo případně o tom diskutovat. Tak nějak se mi zdá, že naše vedení nás čím dál méně informuje o jednáních a aktivitách, které provádí nebo zamýšlí provést.
reakce: [278]
[275]Marta KavkováVloženo 26.05.2012 22:59
Studenti a mladí lidé se dokážou zorganizovat a dohodnout i s ozvučenou technikou! Fandím jim!
V Brně dne 26.5.2012 proběhla demonstrace na Moravském náměstí,pak se dali na pochod Brnem přes hlavní třídu Renneskou a ul. Poříčí,kolem výstaviště a akci ukončili v Pisárkách u Antroposu. Tato protestní akce mládeže se zaměřila na zadluženost státu a nás občanů od kojenců až po seniory. Samozřejmě média taktně mlčí a kalí vodu.
[276]plkonnVloženo 27.05.2012 12:25
ukrást domy a pozemky!


Před časem byl (evidentně na základě "objednávky" realitních bossů) schválen
zákon, který může v nedaleké budoucnosti znamenat pro většinu občanů
existenční katastrofu. Je příznačné, že kolem tohoto nového zákona se
rozhostilo "ticho po pěšině", skoro se zdá, že je před lidmi držen v
tajnosti. Z hlediska mafiánských struktur, které ho vymyslely a pomocí
korupce i prosadily, se není čemu divit - právě na neinformovanosti lidí je
celý tento zločinný záměr založen. Oč jde? Jestliže má někdo dům, pozemek či
jiný majetek podobného charakteru, pak se za důkaz jeho vlastnictví považuje
zápis v katastru nemovitostí, resp. evidenční číslo parcely. Donedávna to
bylo tak, že o tato svá vlastnická práva nemohl nikdo přijít. Po schválení
výše zmíněného zákona však již tomu tak není a každý z nás může vbrzku
přijít o pole, zahradu či dokonce střechu nad hlavou - a to nikoli
kriminálním činem, ale zákonným postupem! Tento plán z dílny jistých
realitních kanceláří je geniálně jednoduchý a spočívá v následujícím
:

Jestliže v zápisech v katastru nemovitostí došlo k nějakému pochybení,
nemělo to dosud žádný vliv na vlastnická práva a to bez ohledu na to, jak
dlouho tento chybný údaj existoval. Pokud např. na základě úřední chyby si
někdo koupil od realitní kanceláře něčí dům, aniž by jeho majitel cokoli
tušil, koupě byla neplatná a poškozený se nemusel obávat, že o svůj dům
přijde. Podle nové zákonné úpravy je to však nyní tak, že pokud tato doba
nesprávné evidence překročí 3 roky a vlastník na tuto skutečnost včas
nezareaguje, může být jeho dům (pole, zahrada...) zcela legálně prodán,
protože nový zákon říká, že po těchto třech letech se chybný údaj stává
platným! Pokud tedy lidé minimálně jednou za 3 roky nezkontrolují správnost
údajů v katastru nemovitostí, protože logicky předpokládají, že přece není
možné, aby jim někdo ukradl jejich dům, mohou být nemile překvapeni, až
zjistí, že podle našeho "právního" ne(řádu) to možné je. Tento kmotrovský
zákon má ještě jeden důsledek, a to enormní tlak na pracovníky katastrálních
úřadů za účelem jejich korumpování. Zatímco doposud neměl úředník ze svého
pochybení žádný profit, nyní si za úmyslnou "chybu" může přijít na obrovské peníze. Je jasné, od koho... Zdá se, že v celém tomto podvodu "jedou" i
média. Jak jinak si totiž vysvětlit fakt, že o zákonu, který je pro občany
této země časovanou bombou, se nikde nepíše. Jedinou zmínku spojenou s
varováním lidí před možným zneužitím této novely jsem zaznamenal asi před
půl rokem v Hospodářských novinách. Doporučuji všem, aby se s tímto zákonem
seznámili a včas si zjistili, zda třeba právě v jejich zápisu v katastru
nemovitostí neudělal nějaký úředník (samozřejmě "náhodou" a "nedopatřením")
nějakou "chybu"...

Jan Hofírek
reakce: [277]
[277]Ten doleVloženo 30.05.2012 01:03
[276]
Nejsem odborník, ale obávám se, že takový zákon (o katastrálních úřadech?, kdo asi za to lobboval? ...)
je ukázkou přístupu BEZOHLEDNOSTI, AROGANCE, NEÚCTY, NADŘAZENÉ MOCI atd. (těch, kdo takový zákon schválí, za to lobbují ...)
vládní MOCI vůči obyčejným lidem (mnohdy ani netušícím všelijakých PODRAZŮ ...),
kteří se většinou neumí (a finančně NEMŮŽOU) BRÁNIT PROTI oněm všelijakým PODRAZÁKŮM (pro koho jiného takový a mnohé jiné zákony vznikly ??? !!!)

Myslím si, že (mimo jiné) I TOTO JE PŘÍKLADEM, DŮVODEM, ABY KONEČNĚ LID SE "PROBUDIL", ZAČAL VÍCE PŘEMÝŠLET, SJEDNOCOVAT SE, NAVRHOVAT SVÉ NÁVRHY ŘEŠENÍ ŘÍZENÍ A HOSPODAŘENÍ NAŠÍ ZEMĚ apod.

CO VY NA TO ???

PROTO jsem navrhoval (v [269]) onen jakýsi "LIDOVÝ PARLAMENT", v rámci něhož by se navrhovaly a odhlasovávaly jednotlivé návrhy (zjednodušených konkrétních JEDNOZNAČNÝCH zákonů, požadavky CO JAK uspořádat (...),

CO BY pak bylo JASNÝM slovem, požadavkem vůči těm všem "nahoře" (od prezidenta ČR až po starosty obcí) pro vypsání jednotlivých (i místních) referend a odvisle vydání příslušných zákonů, předpisů ...

TAK si já představuji "VLÁDU LIDU" ...
UKAŽME JIM (těm "NEŘÁDŮM" nahoře),
ŽE NEJSME ŽÁDNÁ LŮZA,
ŽE MÁME PRÁVO NA SPRAVEDLIVÉ SLUŠNÉ DŮSTOJNÉ ZACHÁZENÍ S NÁMI,
NA OCHRANU NAŠICH PRÁV A ŽIVOTŮ ... !!!
[278]KarlosVloženo 30.05.2012 14:00
[268]
[274] Informace a opora nechybí jen Vám. Bohužel proklamovaná reakce na krok DSSS s ukradením názvu nepřišla. Byť to mohl být poměrně silný námět pro další demonstraci po 15.4.Že je v naší zemi nefunkční právní prostředí je zbytečné komentovat. V momentě podpásového úderu nás mělo vedení HV všechny pěkně rozpálit a vyhlásit další termín demonstrace. Místo toho vše zamrzlo. Výsledkem je několik ( možná desítek ) občanských iniciativ, které nejsou schopny se domluvit. Jediným současným problémem je snaha prosadit se a celé to vést. BOHUŽEL!!!! Nikdo z těch kdo se o to snaží, nedokáže oslovit větší množství příznivců než má jeho místní klub.
A nedokáže nabídnout silný etický základ na, kterém by se dalo stavět. Jediné co za něco stálo byla zatím opravdu jen Holešovská výzva. Chybí mi od vedení HV jasné stanovisko pro nás, jejich stoupence. Pokud je HV potažmo p.Popelka zadlužen prokazatelnými náklady na propagaci iniciativ HV a je tím ohrožena další aktivita a existence Holešovské výzvy, je na nás všech aby jsme mu z toho pomohli. Počítám, že na všech demonstracích 15.dubna mohlo být dohromady cca 20.000 lidí. Pokud je dluh v tiskárně 35.000Kč tak na každého zůčastněného to vychází 1,75Kč. To se však blbě posílá, tak pošleme každý 2Kč a zbyde i na další aktivity. Vše to má jedinou podmínku, že opravdu chceme změnu. Pokud ne, je úplně zbytečné sem psát jakékoliv příspěvky. O vánocích už však můžeme jen vzpomínat jak jsme něco chtěli, ale nic jsme pro to neudělali.
[279]KarlosVloženo 30.05.2012 19:52
[255]
Vážený pane Procházko,
posypal jsem si hlavu popelem a zpětně si přečetl všechny svoje příspěvky v tomto fóru. Nenašel jsem však ani jeden kde bych si nějakým způsobem řešil svoje problémy. Svoje příspěvky píšu zásadně proto, že mi vadí plýtvání energií a nadšením lidí, kteří se v HV nějakým způsobem angažují nebo angažovali a jejich úsilí přichází vniveč. Je však pravda,že mám osobní zájem na tom aby v tomhle státě konečně platilo stejné právo a povinnosti pro všechny. Tedy i pro stát, který má být garantem dodržování a vymahatelnosti práva.
 
© www.holesovskavyzvasp.cz - vytvořte si také své webové stránky