Login:
Heslo:
 
Navigace: Holešovská výzva > Připojte se k výzvě > Stop komentáře pokračujte v ..3 !!

Stop komentáře pokračujte v ..3 !!

Komentáře

Strana:1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 . . .
[68]MgA. Petr StarkVloženo 03.01.2012 21:51
Pripojuji se k Holesovicke vyzve. Vnimam ji jako moznost.
[69]Alena LibichováVloženo 03.01.2012 21:54
Připojuji se k výzvě. Už to bezpráví občanů v naší zemi nemůžu dále snášet.Na lži politiků se už nemůžu ani podívat.Dnes jediná kladná informace je z ústavního soudu a věřme, že se doporučením ostatní soudy budou řídit a dlužníkům nebudou účtovány neúměrné náklady řízení. Tak se podaří alespoň částečně zabránit vládě a Parlamentu ČR z nás udělat otroky.
Je potřeba nejen trestat za rozkradení republiky, ale zastavit finanční otrokářství za spolupráce a podpory státních orgánů, které si platíme z našich stále vzrůstajících daní. Zejména odstranit státem podporovanou lichvu - (exekuce,vymáhání pohledávek) , která je několikanásobně vyšší než soukromá lichva formou půjček těm nejsociálnějším případům.
Volám po sjednocení a věřím, že se sjednotí hlavně slušní lidé a je jedno zda chudí nebo bohatí.Vždyť i zámožní jsou nespokojení. To je poznámka pro ty, kteří nás protestující nazývají lůzou. Už nejde jenom o lůzu. A to , že to vladní garnitura nevidí, je její chyba.Držím nám všechny palce !!!!!!!
[70]Zdeněk NutzVloženo 03.01.2012 22:02
I já se s dovolením připojuji k této "nátlakové skupině" a "rozvracečům naší fungující země bez podpálenách aut a rozbitých výloh". Jo to sme se zase dědulovi nasmáli.Teda ono to jeho ůskovo boží" bylo spíše k pláči.
[71]Vranikova alenaVloženo 03.01.2012 22:05
pripojuji se k vyzve a plne sni souhlasim .Uz se to zde neda diky nasim politikum vydrzet!!!
[73]Jiří VosáhloVloženo 03.01.2012 22:22
Řekněte mi, co a kdy mám udělat, co mám přinést s sebou, udělám to. Tohle co se tady píše, je moc pěkně sesumírováno, čtu to jedním dechem, mračím se a souhlasně pokyvuji hlavou. Něco se s tím musí dělat, když už ne kvůli sobě, tak třeba kvůli "obsahům" postýlek v dětském pokoji...

Doufám, že se začně něco dít a že tato výzva nebude jen pár "vylitých srdíček" od klávesnice počítačů.
[72]Eva NovákováVloženo 03.01.2012 22:22
Připojuji se k Holešovické výzvě,plně souhlasím s jejím zněním. Podporuji demisí vlády a prezidenta ČR!!!!!
[74]Zdeněk Jančárek, PrahaVloženo 03.01.2012 22:30
Souhlasím s Holešovskou výzvou a požaduji odstoupení vlády a prezidenta ČR a také připojuji osobní výzvu lidu ČR k tlaku na vedení bank za zrušení lichvářských poplatků z účtů, dále odstoupení všech poslanců, kteří se zpronevěřili volebním programům a žádám ukončení bezostyšného okrádání občanů např. prostřednictvím exekutorů. Též žádám osobní, politickou a příp. i trestní odpovědnost všech politiků od roku 1989, osobní odpovědnost všech úředníků, soudců a státních zástupců za svá rozhodnutí a plnou vymahatelnost práva v naší zemi.

[75]Ivan TurnovecVloženo 03.01.2012 22:33
I já se připojuji k výzvě, je nejvyšší čas se bránit.
Kritici oprávněně upozorňují na nedodržování platných zákonu a tvrdí, že požadují, aby byl náš stát právním státem. Odvolávají se při tom na zastupitelskou demokracii. Situace ale není tak jednoduchá, jak by se při této argumentaci zdálo. "V případě slova jako demokracie nejen ze neexistuje žádná definice, na níž bychom se shodli, ale každému pokusu stanovit ji se vzpírají všechny politické strany. Téměř všeobecně se pociťuje, že řekneme-li o nějaké zemi, že je demokratická, chválíme ji. Z toho plyne, ze obhájci kteréhokoli režimu tvrdí, že je
demokratický, a bojí se, že by museli přestat toto slovo používat, kdyby se omezilo na jeden přesný význam. Slova tohoto typu se často používají vědomě nepoctivě. Osoba, která je používá, má totiž svou soukromou definici, ale dopustí, aby si posluchač myslel, že má na mysli něco docela jiného. ." Z eseje Politika a anglický jazyk (1946) anglického spisovatele George Orwella.
V parlamentu zaznělo v poslední době, v souvislosti s politickou krizí mnoho slov o demokracii a zákonnosti. Někdy to ale znělo farizejsky. Země, kde občané dodržují platné zákony nemusí být vždy právním státem. Ne vždy totiž schválené zákony a postupy podporují právo, často to může být dokonce naopak. Právním státem by byla, podle podobné argumentace, od roku 1948 až dosud i Československá republika a jakákoliv další země, kde jsou zákony, které se dodržují pod diktátem (i protektorát Cechy a Morava za Heydricha měl platné zákony).
V této zemi je samozřejmě mnoho špatných věci, za které si v podstatě můžeme sami. Máme řadu nekvalitních zastupitelů, kteří byli "demokraticky“ zvoleni, jednak díky malému zájmu občanů o volby vůbec, a pak na základě klamavé reklamy, politickým předvolebním programům a slibům. Platí to pro mnohá komunální i regionální zastupitelstva, ale významně i pro parlament. Nelze se pak divit, že existují špatné vyhlášky i zákony. Náš právní řád má výrazné vady na kráse. Poslanci i jiné volené orgány prokázali mnohokrát svou neúctu k
voličům i k ústavnímu řádu. Jejich představa, že když byli zvoleni, nemá už nikdo právo po celé období cokoli od nich požadovat. Povyšují se na všeznalce a všehosoudce..
Zdá se, že v zastupitelské demokracii, jak je u nás zastupiteli chápána, a také hlásána, chybí kontrolní mechanismy. To co je v dlouhodobě fungujících demokraciích nepsaným morálním zákonem, tj. že jakékoli provinění proti etice, a dokonce i zodpovědnost za pochybení podřízených, znamená odchod politika z funkce, v České republice neplatí.
Demokracie není jen právo svobodně říkat a dělat, co se komu zlíbí, zvláště pak politikům, ale také dobrovolné podřízeni se zákonným i morálním pravidlům, která si společnost
stanovila ze svobodné vůle. Právním státem je stát kde vládne právo, nikoliv bezpráví. Ošetřena musí být i možnost obrany jednotlivců proti špatným zákonům a formálně zákonným postupům. V zemích východního bloku, mezi které stále patříme, princip "právního státu" dosud nefunguje. Proklamační odvolávání se na "nastolenou zastupitelskou demokracii", zakrývající skupinové mocenské zájmy, nemá vetší význam, než v roce 1960 Antonínem Novotným vyhlášené dosažení socialismu v Československu. Je nejvyšší čas zabývat se kontrolními mechanismy, které umožní odvolat zastupitele (na jakékoli úrovni) neplní li svou základní povinnost, kterou je služba občanům. Nelze se totiž spoléhat na dobré mravy, ani etické zákony platné ve skutečně demokratických státech. Proto Jsem pro odvolání vlády a patřím k těm, kteří chtějí co největší míru přímé demokracie.
[77]Radek MichenkaVloženo 03.01.2012 23:06
absolutně souhlasím a připojuji se do případné demonstrace. Jako administrátor serveru radek555.cz už obesílám nespokojené lidi.
[78]Jiří ŠašekVloženo 03.01.2012 23:11
Připojuji se k Holešovské výzvě. Rád se připojím svým dílem, aby u nás převzal vládu lid, podobně, jako je tomu na Islandu.
[79]JindraVloženo 03.01.2012 23:56
Připojuji se k Holešovské výzvě. Odchod celé vlády v čele s prezidentem Klausem. A zabavení veškerého majetku, všem miliardářům, kteří nikdy nemohli přijít k majetku poctivou prací. Pan Klaus dal zelenou k rozkrádání a podvodům tzv. podnikatelům.Do očí to bije, dá se tomu zabránit, proč ale, když všichni páni ve vládě z toho mají. Stydíme se za takovou vládu.
[80]Jirka JonákVloženo 04.01.2012 00:03
Připojuji se k výzvě.
[81]Miroslava MalíkováVloženo 04.01.2012 00:13
Chci,aby děti a vnuci všech Čechů žili ve svobodné zemi jako svobodní občané,ne jako otroci.Souhlasím a podporuji tuto výzvu.
[82]Jana11Vloženo 04.01.2012 00:31
Připojuji se k Holešovické výzvě.Kéž ten svcinčík v Praze nám nškdo vymetl.

Jen mám problem s diakritikou,něco píši a něco se mě objevuje.
[84]VěraVloženo 04.01.2012 00:46
Připojuji se k Holešovské výzvě.Vládne tu mafie a krutost!Zdraví invalida
[85]Ludmila TomášováVloženo 04.01.2012 01:17
PŘIPOJUJI SE K HOLEŠOVICKÉ VÝZVĚ-MÁM STEJNÉ POCITY A SMÝŠLENÍ
[86]Miroslav KorbelarVloženo 04.01.2012 01:33
Prvnim krokem je urcite demise cele vlady a prezidenta a dalsim je pohnani k zodpovednosti vsech tech, co se podileli na rozkradani a devastaci teto zeme, a to predevsim tak, ze ponesou hmotne a financni naklady (zabaveni veskereho majetku), bude jim zakazana dozivotne jakakoliv cinnost ve statnich funkcich a zakazano podnikani a pujdou si to odsedet na hodne dlouho. A pak nas vsechny ceka spousta prace hlavne sami na sobe...
[87]Daniel Poul, PrahaVloženo 04.01.2012 02:03
pripojuji se k vyzve a hlasim se do nove vlady zprvu dobrovolne zadarmo a kdyz budou lide spokojeni at mi navrhnou plat a nebo at me vyhodi.... a uvidi se jak a kdo to mysli vazne s nasi zemi a kdo si chce jen nahrabat....
[90]J. OpustilováVloženo 04.01.2012 04:03
[64] Příspěvek 64 p. J. Krejčiříka to vyjádřil za mně. K výzvě se přidávám a souhlasím s tím, že je nejvyšší čas současné politiky odvolat.
[91]Tomáš KottVloženo 04.01.2012 05:46
Připojuji se k Holešovické výzvě,protože to co se dnes děje v naší zemi už opravdu nemá obdobi!!!Za celých 22 let od té slavné revoluce se dokázalo vše jen rozkrást a zadlužit nás na několik generací!!!A hlaně i dnes kdy důchodci žijí už skoro jak žebráci a v zoufalé situaci jsou i rodiny s dětmi a vše stále zdražuje!!!Národe probud se a nenech si toto už líbit!!!!
[92]Jan WalterVloženo 04.01.2012 06:19
Připojuji se k Holešovické výzvě.
[93]Miroslav MachekVloženo 04.01.2012 06:25
Jak jsem pochopil, výzva je určena především organizátorům anti-iniciativ. Můj komentář je proto tento: buďte vstřícní a myslete v tomto na své podporovatele, kteří si přejí konec nebo lépe rychlý konec dnešního divadla s názvem demokracie. Nezavrhujte ani mnohé, již jsou veřejně činní a kteří se obávají o svoji existenci a proto nemohou otevřeně vystoupit, ale počítejte s jejich podporou.
[94]Pavel ŠimečekVloženo 04.01.2012 06:29
Připojuji se k výzvě. Prezident i celá vláda musí bezpodmínečně odstoupit a přestat s ekonomickou i morální devastací našeho národa.
[95]Václav KropáčekVloženo 04.01.2012 06:55
Nebudu to vůbec komentovat a připojuji se k této Holešovic-
ké výzvě.
Může být člověk v tomto státě na něco hrdý,o nějakém vlastenectví ani nemluvě???!!!
[96]Jiří Sámek PísekVloženo 04.01.2012 07:27
Připojuji se a k sjednocení ducha "výzvy" nabízím výboru úvahu nad sjednocením hnutí pod zkratkou KSPD.
Od samého začátku to pro mne znamenalo a znamená řešení problémů vznikajících z nedostatku kvalifikované spravedlivosti, tedy Kvalifikace a Spravedlivosti a tomu příslušejícímu dílu následující Právní Diskvalifikace.
Navíc v tomto případě doporučuji také upřesňující výklad: Koalice Svéprávných Potírajících Darebné (slušně řečeno).
Jde o to - humorně pojato - aby například pedagog souzený jako pedofil už nikdy nemohl pracovat v oboru stejně jako identifikovaný pasák se nikdy nemůže stát zpětně duchovním pastýřem a ani jím zůstat - případy pedofilních kněží.
Také jde o to, aby trestně právně souzení lidé za přesně vymezených podmínek museli jít okamžitě z politiky a třeba nesmět být ani součástí personálu správy věcí veřejných jakéhokoliv úřadu. Je tedy věcí každého na čem si svou budoucnost postaví, aniž by napřed muselo být "zhasnuto".
[97]Jiří MenšíkVloženo 04.01.2012 08:25
připojuji se k výzvě na demisi vlády a prezidenta ČR
[98]Věra HyklovaVloženo 04.01.2012 08:45
Připojuji se k Holešovické výzvě a přeji hodně štěsti.
[99]Věra HyklovaVloženo 04.01.2012 08:47
Připojuji se k Holešovicke výzvě.
[100]Josef HierzerVloženo 04.01.2012 09:09
Připojuji se k Holešovské výzvě, protože, jak napsala kolegyně v jednom z dřívějších komentářů, záleží mi na tom, v jaké zemi budou žít naše děti (a s jakým dluhem ...). Ale nejen proto. Motto webu pana Popelky "k vítězství zla stačí, aby slušní a dobří lidé nedělali nic" je, bohužel, hluboce pravdivé a je třeba začít znovu aktivovat sebe i své spoluobčany k takovýmto výzvám a akcím. Jsem za odvolatelnost politiků, a jejich trestní odpovědnost! Zabavení nakradených a podobně nelegálně nahospodařených majetků! Za zrušení soukromých exekutorů a nastolení práva v činnosti exekutorů! Žádám zavedení obecného referenda ve všech důležitých věcech od místní správy až po nejvyšší patra!
[101]František ChvátalVloženo 04.01.2012 09:31
Připojuji se k výzvě na demisi vlády a prezidenta ČR
 
© www.holesovskavyzvasp.cz - vytvořte si také své webové stránky