Login:
Heslo:
 
Navigace: Holešovská výzva > Připojte se k výzvě > STOP komentáře -Připojte se k výzvě 2

Připojte se k výzvě 2

Komentáře

Strana:. . .4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
[636]Alois Toman IngVloženo 14.03.2012 14:57
Z celé duše vám držím palce a připojuji se k výzvě.
Arogance těch pitomců nahoře už bere dech. Úplně
zapomněli, že jsou také jen obyčejní lidi. Většinou
jsou to dlouholetí političtí úředníci (Nečas, Kalousek,
Benda, atd.)a potřebují dostat přes čenich. Jako můj pejsek, když má roupy !!!
[639]VáclavVloženo 14.03.2012 16:24
Souhlasím s Holešovickou vyzvou. Je třeba už konečně postavit prvního po převratového ministra financí toho smolibého frajera před soud aby se konečně zodpovídal za defraudaci celé republiky. Kdyby místo našich rádoby ekonomů nastoupili staří sedláci s holinama od hnoje tak by naše republika nebyla tam kde je. Je třeba křičet místo "máme holé ruce raději máme klacky v ruce!
[640]LubošVloženo 14.03.2012 20:22
Otevřený dopis - Promopro alias Vondra Dobrý den, prosím odpovězte mi jednoduše, krátce, logicky, tak abych to pochopil i já, obyčejný pracující "otrok", této "svobodné" země a rukojmí této vládnoucí arogantní garnitury. Když já, jako občan, způsobím komukoli, ať státu, nebo soukromé osobě škodu nad 5 tisíc, jde o trestný čin a budu se zodpovídat před soudem. Pokud poslanec, politik, ministr způsobí státu škodu víc jak půl miliardy, stačí se mu omluvit a všechno je v pořádku? Mluvím o tom arogantním nadčlověku Vondrovi a korupci s firmou Promopro. Protože dělám ve stejném oboru jako jsou poskytované služby promoprem, mohu konstatovat, že zakázka byla minimálně 10x předražená. Pro mne a většinu svéprávných lidí je na první pohled jasné že utekly stovky milionů v době, kdy údajně vládě záleží na každé koruně a ždímá bezcitně peníze i z těch nejchudších... Vysvětlete mi, jak je vůbec možné, že člověk, který má pohádkový plat taky za to, že zodpovídá za určitý resort a dojde k takovému průseru, že vůbec může setrvat ve své funkci a to nemyslím ze své vůle, ale že nemá hodinovou výpověď, jakou by dostal v každé soukromé firmě, kdyby prošustroval on nebo jeho podřízení jen zlomek z částky o které je řeč. Jak je vůbec možné a jaké to máme zákony, že takový člověk vůbec ještě má přístup do parlamentu, vlády, že pobírá plat a další ministerské výhody??? Za co má svůj plat a výhody??? Odpovězte ať to pochopím já další miliony voličů a občanů, kteří si kladou stejnou otázku! Proč lidé ve vládě, poslanci a ti co mají moc, mohou okrádat stát, tedy nás všechny, proč potom vůbec platíme daně, na co, komu?? Aby jste měli na své zlodějny, tunely, podvody, korupce? Kolik z toho rozkradeného bilionu korun za posledních 10 let se vyšetřilo, objasnilo a kolik lidí za to bylo exemplárně odsouzeno, byl jim zabaven majetek a obstaveny konta? Proč nehledáte peníze tam kde jsou, na těch tajných kontech zkorumpovaných politiků, tam jsou ty stovky miliard!!! Proč je chcete tahat z kapes lidí kteří žijí od výplaty k výplatě se strachem jestli koncem měsíce budou mít na nájem? Je směšná vaše důchodová reforma a hledání 2 miliard na platy lékařů v době kdy díky korupce mizí stovky miliard. Jak bychom se měli dobře i bez reforem, kdyby jste pánové politici vystačili se svým nemalým platem a dělali jen svou práci. A nebo je účel toho teátru opět nasrat slušné lidi, kterých je pořád většina do té míry, že zase vyjdou do ulic, protože je tam vyžene pocit bezmoci stejně jako před 20ti lety?
Myslím, že dnes by byla revoluce možná oprávněnější než tehdy, většina těch, co cinkala klíčema, měli tenkrát vyšší životní úroveň než dnes a o sociálních jistotách ani nemluvím!!! Proč se korupce neposuzuje a netrestá jako vlastizrada výjimečnými tresty? Vždyť jde o vlastizradu, jde o ten nejhorší čin po vraždě, vždyť vraždíte národ jako takový! Nebo se řídíte heslem Stalina, že když zemře /trpí/ jeden člověk, je to tragédie, ale když zemřou /trpí/ tisíce, je to statistika??? To co se v této zemi děje, je tragédie i když trpí miliony. Je to nepochopitelné, neomluvitelné a bohužel naprosto beznadějné. Jako občan už naprosto ničemu nevěřím, ani v lepší budoucnost, ani ve spravedlnost, v nic. Zůstává jen hořká příchuť beznaděje a bezmoci... A toho jste pánové dosáhli po 20 letech od revoluce. GRATULUJI. Musíte být na sebe, jako politici opravdu pyšní. Uzavřu to moudrým a pravdivým konstatováním: KOMUNISTI NÁS 40 LET VEDLI DO PRDELE, ALE VY JSTE NAŠLI ZKRATKU !!! Bezmocný rukojmí teto nekompetentní, bezpáteřní anarchistické vlády / i těch předchozích/. TŠ Já bych k tomu dodal toto:
nejsme bezmocní, my jsme jejich živitelé, ne oni naši! To oni jsou našimi zaměstnanci, ne my jejich. V současné době je přeci úplně jasné, že tady nikdo minimálně dvacet let pro nás nejen nic nedělá, ale vyloženě nám škodí! Kdo by trpěl takové zaměstnance? Legální postup je dát jim prostě výpověď (a to bez udání důvodu, přesně tak, jak je to v jejich v návrhu nového pracovního zákona) Pokud ji nep
[641]Seligová M.Vloženo 14.03.2012 22:17
Souhlasím s HV a budu ji podporovat
[642]Iveta HeimováVloženo 14.03.2012 23:55
Přátelé,

zde Vám posílám předběžný ,,plán budoucnosti", který by se mi líbil pro ,,nový svět":

1) Amnestie dluhů republiky i amnestie republik světa. Každý by přispěl a nebo zaplatil tolik kolik by si mohl dovolit.
2) Amnestie lidí(vězňů a dětí z ústavu)- všichni jsme lidé. Když vyřešíme peníze a sexuální otázku, která byla vždy problémem už v historii- tak vyřešíme vše. Věřím tomu, že když dáme dobré podmínky vězňům, tak se nebude zneužívat dobro.

Otázka peněz:
- Nejnižší životní minimum, aby bylo 25 000 Kč pro každého bez rozdílů
- Věřím v lámání chleba- přerozdělení peněz v republice, ve světě
- Dobrovolná činnost každého z nás aspoň 1x týdně
- Změny možná ne skokem, ale rychle
-Podmínky k tomu, abychom nemuseli dělat přestupky a ,,zločiny"
-Nestyďme se šetřit
-Ušetřit v lékařství.
-Měli bychom omezit až skoro vymezit svou ,,rozežranost lidí a zábavu" a celkově udělat plán (aspoň na nějaký čas, uvidíme na jak dlouho).
Naučit se být rozumně soutěživí a nejlépe vyhrávat všichni.
Zrušit vysoké odměny nejen v soutěžích a různých reality show.

Jedná z možností celkové úspory by bylo pro někoho ,,absurdní řešení", že by lidé pracovali a vzdělávali se hlavně doma asi po dobu 1-2 let a výjimečně by chodili např. do školy. Ušetřili bychom takto za učitele, úředníky a provoz budov. Nebojte se nezaměstnanosti a propuštění z práce. Nebojte se toho, když jste nezaměstnaní nebo propuštěni z práce. Vidím v tom i větší význam v sepětí rodiny. Věřím tomu, že bychom dokázali zařídit, aby byly základní potřeby zdarma jako je základní jídlo, ubytování a oblečení (jídlo, které by se dováželo až domů k zákazníkům). Nyní v tomto mezidobí telefonování i doprava (cestování i do zahraničí- větší poznání jiných kultur, styk se světem). Také na nějakou dobu omezit výrobu aut, letadel, PC, mobilních telefonů. Jestli bude zapotřebí tak i kol. Přeprava na koních (?) Bylo by rozumné kdybychom měli každý kousek pole a oživili tak řemesla, která byla před 100 lety a jsou dodnes v oblasti Banát v Rumunsku u Čechů. Návrat k přírodě a odchýlení od techniky (ROBOTŮ) aspoň na nějakou dobu v rámci úspor. Viz knihy o mladé Anastázii, která žije se svým dítětem v taize, její muž je Moskevský novinář. Více se věnovat přírodním zdrojům jako vodě a solární energií.

Návrh rychlého řešení bezdomovců:
Po vzoru Bratislavy, která roku 2006 vytvořila organizaci DEPAUL, která zajistila ubytovnu blízko letiště v Bratislavě, tam zaplatila laskavou a hodnou ochranku. Pozor- do této ubytovny brali všechny bezdomovce bez ohledu na to zda byli podnapilí nebo i více opilí nebo pod jiným vlivem omamných látek. Vyřešili vši a svraby, dále si jí už nemohli dovolit (ochranku), pro větší příchod bezdomovců, ochranku museli propustit z finančích důvodu. I bez ochranky se to uřídilo vcelku v klidu, od té doby Slovensko nehlásí ani jednoho umrzlého bezdomovce na rozdíl od ČR, Polska, Ukrajiny,...Ještě na Slovensku zařídili útulek sv. Ludmily opět pro bezdomovce, kde přiváželi z nemocnic choré bezdomovce, kteří se nemohli z finančích důvoů doléčit v nemocnici. Věřím tomu, že kdybychom se na nějakou dobu uskromnili, ostatní státy by jistě rády přiložily ruku k dílů. Jako např Finsko, které je na tom ekonomicky velmi dobře, to by nám mohlo v mezidobí pomoc ve školství. Školství Finska patří mezi jedno k nejlepším na světě. Vznikl nedávno projekt Ema, kdy 20 ředitelů ČR odjelo do Helsinek, aby se inspirovalo školstvím Finska. Myslím, že bychom měli mít odvahu požádat Finsko o pomoc v oblasti školství.

Finsko a jeho školství
Má zdarma školství na všech typech škol, včetně obědů a dopravy (nad 5 km). Žák není zkoušen, ale klade otázky konzultantovi (učiteli). Žák si dělá své hodnocení sám i si sám vypracovává studijní plán, konzultant žáka jen usměrňuje a všímá si jeho individuality, které plně podporuje. Žáci si volí předměty sami a je zajímavé, že nemusí mít střední školu, aby mohl nastoupit na vysokou školu, je možnost různých kombinací. Není zapotřebí posloup
[644]Kateřina HorákováVloženo 14.03.2012 23:57
Plně souhlasím a připojuji se k HV.
[645]LavierVloženo 15.03.2012 01:01
Pevně věřím, že dnes nezůstane "JEN" u tiché podpory. SOUHLASÍM A PŘIPOJUJI SE K HOLEŠOVSKÉ VÝZVĚ. Zdravý rozum musí zvítězit!
[646]líba BinkováVloženo 15.03.2012 08:39
Souhlasím,přpojuji se k výzvě,zasílám finanční dar a určitě vás dnes přijedu podpořit.
[647]ArnoštVloženo 15.03.2012 09:11
Dobrý den,s Vaší výzvou souhlasím,ale nelíbí se mi že u nás na severu žádná propagace neni plakáty ,auta,atd.Všechno se motá kolem moravy.Včera jste můj příspěvek neuveřejnily-že by demokratická cenzura?
[648]MonikaVloženo 15.03.2012 10:18
Souhlasím a připojuji se k výzvě.
[649]Jana GeciováVloženo 15.03.2012 10:30
Souhlasím s výzvou a jen mě mrzí , že kvůli nemocným kolenům nemohu jet do Prahy.Moc bych si přála, aby se povedla náprava chyb v naší republice. Držím nám všem palce a organizátorům přeji hodně sil v nelehkém úkolu.
[650]Ing. Vít OramVloženo 15.03.2012 10:41
Přátelé, plně souhlasím s výzvou, je už nejvyšší čas pro zásadní změnu - nedávno jsem se dozvěděl, že banky za 2011 vydělaly na čistém zisku zhruba 200 mld Kč (!!) - a o zdanění těchto snadných peněz se nikde nemluví! odtékají do zahraničí! Podaří se nám odseknout propojení nadnárodních financí? pak máme po všech problémech. škoda, že dnešní meeting není ve FMm, rád bych se přidal! Díky
[651]Meluzínová M.Vloženo 15.03.2012 10:59
Připojuji se k výzvě o sesazení této vlády a to s okamžitou platností a žádám tímto, aby všechny škody, které způsobila na našich životech a životech našich blízkých byly s okamžitou platností učiněny takové nápravy, které by nedovolily nikomu prosperovat z práce jiných lidí. Tzn.nepodporovat takové aktivity, které se tu tváří jako firemní a přitom nás tu obírají o miliony a ohrožují zdraví nás všech. Je třeba změnit celý systém vládních usnesení.Nechť je respektována listina práv a svobod.Nechť je respektována původní ústava ČR, bez dodatků ke každému bodu. Základní pravdy platí v každé společnosti a vždy. Není třeba je opatřovat zákony za podmínek, že každý z občanů respektuje přísná etická pravidla soužití! Pak nemůže docházet k různým výkladům zákonů. Prostě vám fandíme a lidičky mějte se rádi a pomáhejte si vzájemně.
[652]Jíra K. P.Vloženo 15.03.2012 11:43
V požadavcích sice není (kromě referenda) nic zázračného pro cestu k nápravě současného stavu a prostředí, ale pokračovat dál do propasti beze změny by byla věc jistá. Je však mizivá naděje, že časem budou mít v dalších a dalších volbách vyhlášených referendem šanci nějaké nové věrohodné politické subjekty se smysluplnějším programem a odhodlaných skutečně dotáhnout různé kauzy a proto výzvu podepisuji. V bodě 4 možná stačí dodatek možnosti vyřadit případné nesprávné restituční případy, možná i přehodnotit výši částek vzhledem k současné dlouhodobější krizi či stagnaci (nová politika to třeba zase umožní zvýšit) a umožnit vstup v dobrém duchu do svatostánků zdarma.
[653]Miloslav BílýVloženo 15.03.2012 12:22
Souhlasím a připojuji se k Vaší výzvě, musíme s těmi lumpi, kteří rozkradli republiku a ožebračili celý národ tvrdě zatočit!
[655]Imrich ŽecVloženo 15.03.2012 14:05
Plně suhlasím s HV.Rád pomůžu!
[667]Ludvík JungVloženo 15.03.2012 19:08
Připojuji se tímto k Holešovické výzvě bez výhrad
[669]Vloženo 15.03.2012 19:20
Plne podporuji vyzvu a pripojuji se k ni.
[670]Lubomír MajorVloženo 15.03.2012 19:55
Ne čtyři, ale přes dvacet let v prdeli, bohatí bohatnou a chudí chudnou. Kvůli tomu jsem kdysi na náměstí klíči necinkal. Je to prostě jeden velký hnus. Svým chováním a jednáním patří náš národ kamsi na Balkán, možná do Somálska. Vše se rozkrade. I já se stydím za představitele této země a připojuji se k této výzvě.
[671]MiroslavaVloženo 15.03.2012 19:56
Souhlasím s touto výzvou a pripojuji se,slibovali,jak se budeme mít dobře,ale co za těch 22 let dokázali-zrušili spoustu českých fabrik,lidi nemají praci,zlatý komunisti
[672]Roháčkovi Z.a M.Vloženo 15.03.2012 19:56
Naprosto souhlasíme.
[673]Viktorie ProchazkovaVloženo 15.03.2012 20:03
[41] Souhlasim s tim, ze system, ktery kryje podvody a rozkradani neni mozne podporovat. Potrebuje primejsi demokracii, klidne s prvkama monarchie. V dnesni dobe jsme jak dojne kravy, ci nosnice v nejakem prumyslovem masokombinate. Vyzdimat za náa co nejvic a co nejrychleji vse! A kdyz nas vydoji a nadelaji karbanatky, kdo je z toho ziv, komu to prinasi blaho. Kdo je prezrany az praska? .. Obcan kdyz udela chybu, musi platit pokuty a dostava tresty, navic plati odskodne .. proc obcan je menecenny tvor, nez clen vlady, ktery si muze delat lautr kde jaky nesmysl, pred ocima krast a nic ani ten verejny pranyr mu nehrozi! To musi skoncit. TO SKONCI!!
[674]Viktorie ProchazkovaVloženo 15.03.2012 20:03
[41] Souhlasim s tim, ze system, ktery kryje podvody a rozkradani neni mozne podporovat. Potrebuje primejsi demokracii, klidne s prvkama monarchie. V dnesni dobe jsme jak dojne kravy, ci nosnice v nejakem prumyslovem masokombinate. Vyzdimat za náa co nejvic a co nejrychleji vse! A kdyz nas vydoji a nadelaji karbanatky, kdo je z toho ziv, komu to prinasi blaho. Kdo je prezrany az praska? .. Obcan kdyz udela chybu, musi platit pokuty a dostava tresty, navic plati odskodne .. proc obcan je menecenny tvor, nez clen vlady, ktery si muze delat lautr kde jaky nesmysl, pred ocima krast a nic ani ten verejny pranyr mu nehrozi! To musi skoncit. TO SKONCI!!
[675]MiroslavaVloženo 15.03.2012 20:05
[583] jsem take zamestnanec České pošty a nestačím se divit,co se děje,to už nemá s poštou nic společného co na nás pořád vymýšlejí
[676]Roman BlažekVloženo 15.03.2012 20:14
Tak jsme se vrátili před rok 1989 - bolševik alespoň informoval o srocení protistátních živlů na Václavském nám. ČT1 a Nova nepustila ani štěk o srocení tisíců nespokojených občanů ve městech...Souhlasím a plně podporuji Holešovskou výzvu!!!
[677]Tomáš SuchánekVloženo 15.03.2012 20:17
Souhlasím s Holešovskou Výzvou.
Spousta uvedených dobrých názorů.PROČ máme 200 poslanců se spoustou placených "poradců" na tak malý stát je jich 100 až moc.To co předvádí při zasedáních svědčí o jejich morálních kvalitách a jejich potřebnosti.Senát - další zbytečnost.Pan Kalousek stále hledá kde ušetřit výdaje státu,tato MOŽNOST jej "zatím" nenapadla.
Radši bude ubírat důchodcům,invalidům,studentům atd.
Platy, odměny,náhrady atd. všech těchto vládnoucích garnitur jsou při deficitním rozpočtu neodůvodnitelné.
Jedná se pouze o řízené ROZKRÁDÁNÍ tohoto státu.
Všichni,napříč politickým spektrem, co se podíleli na "tvorbě" státního dluhu za posledních dvacet let,musí být voláni k uhrazení tohoto dluhu ze svých "rychle" nabytých majetků ať jsou kdekoliv na světě.
[678]Njahuská HelenaVloženo 15.03.2012 20:20
Plně souhlasím, pryč s touto vládou, žádám demisi
[679]Petr BohuslavVloženo 15.03.2012 20:23
Bez výhrad se připojuji k Holešovické výzvě. Politici, kteří bez studu tunelují tuto republiku, okrádají bezbranné a ještě se za to odměňují MUSÍ "z kola ven"!!! Děkuji Vám.
[680]Petra VojtováVloženo 15.03.2012 20:25
Plně souhlasím a připojuji se k Holešovské výzvě.
Škoda, že jsem se o této aktivitě dozvěděla na Seznamu až dnes večer, médii je tato zcela zásadní událost ignorována.
[681]Ivana ZelenkováVloženo 15.03.2012 20:28
Souhlasím a připojuji se .Arogance moci už vrcholí.
 
© www.holesovskavyzvasp.cz - vytvořte si také své webové stránky