Login:
Heslo:
 
Navigace: Holešovská výzva > Aktuální dění

Aktuální dění

Ahoj všichni. Německý doktor a odborník na uhlík nedávno zveřejnil video, ve kterém sdílí zjištění, že covid vakcíny obsahují hydroxid grafenu, který funguje jako nano žiletky, které rozřezávají krevní cévy a ostatní orgány v těle. Krátce po zveřejnění jeho videa byl údajně zavražděn, jak řekla jeho partnerka ve videu o pár dní později. Prosím o sdílení tohoto důležitého videa. Pod videem najdete také video z pozorování vakcíny pod mikroskopem, kde jdou podle všeho vidět tyto „nanožiletky”.
 
 
1.12. 2021
Dnes je v Rakoiusku výstražná stávka - začátek otevřené vzpoury proti covid tyranii
 
A již se nám to rozjíždí tím správným směrem..Stávka v Rakousku proti covidové vládě a jejím nařízením!!!!!! Pak se chytne Francie ,Německo,Dánsko,Belgie,Česko.. A pokud začnou do toho střílet,tak je válka..Asi bude pěkná mela!!!!           
 
30.11. 2021
Šéf kliniky v Chemnitzu spáchal sebevraždu a napsal: „Vakcína proti COVIDu-19 je genocida“
Ve svém dopise na rozloučenou  odsuzuje očkování obyvatelstva experimentální a smrtící vakcínou proti Covid-19, která je ve skutečnosti spíše biologickým bojovým prostředkem vytvořeným a zmanipulovaným pro toto použití, než pro jakýkoli jiný známý užitek. Pro doktora Thomase Jendgese právě probíhá genocida a zločin proti lidskosti. Odkaz: ttp://svobodnenoviny.eu/sef-kliniky-v-chemnitzu-spachal-sebevrazdu-a-napsal-vakcina-proti-covidu-19-je-genocida/
------------

Lékaři se svědomím jdou do boje: Rozhoduje se o budoucnosti národa? Prudký nárůst úmrtí očkovaných zní z USA. Špička ledovce? Špinavá hra pod pláštěm medicíny. Šíření strachu všemi kanály. Přestala veškerá legrace! 

 
 

 
29.11. 2021
Z Letné
-----------------------
 
28.11. 2021
UKAŽTE VŠEM „OČKOVANÝM“ K ČEMU SE NECHALI PŘESVĚDČIT… ŠVÝCARSKÝ EXPERT UKÁZAL NA MIKROSKOPU, JAK SE LIŠÍ KREV OČKOVANÉ OSOBY OD NEOČKOVANÉ JAK OBROVSKOU SRÁŽLIVOST KRVE ZPŮSOBUJÍ COVID INJEKCE! PROČ GLOBALISTÉ CHTĚJÍ MERMOMOCÍ OČKOVAT MALÉ DĚTI!
https://cz24.news/…ov 

----------------------

Prečo sa nemusíte báť nového „omikron“ variantu, o ktorom dnes médiá besnia

2021-11-27 18:17:30 redakcia
 

(Mike Adams, naturalnews.com) – Ako ste si určite za posledné 2 dni všimli, globálne médiá hlavného prúdu započali novú fázu psychologickej operácie o príchode „nového variantu“ koronavírusu s názvom „nú“ alebo „omikron“. Opäť šalejú, strašia a besnia, že ten nový variant má vraj až 30 hrôzostrašných mutácií a môže sa šíriť rýchlejšie, než čokoľvek v histórii pred ním. Samozrejme, […]

Čítať celý článok

Dobrý den,

toto se může dít v tuto dobu také u vás a stejně jako lidé v Ostravě o tom nevíte. 

40 zastupitelů města Ostravy schválilo koncernu Veolia prodloužení o dalších 10 let postavení prodejce vody pro cca 290.000 občanů města Ostravy.

Rada města o tom "rokovala" neuvěřitelných celých 48 SEKUND. 

Co je neskutečná lumpárna, je fakt, že pro hlasovali i zástupci stran, které mají v programech, že prosadí vrácení prodeje vody do rukou měst.

Jdeme to zastavit. První krok k tomu jsme udělali a zdokumentovali jsme, co se děje a to jsme zveřejnili. Informace zde stále aktualizujeme.

Pomáhám i rozumným zastupitelům rozkrýt,  co se páchá a s občany začínáme prosazovat požadavek na revokaci výsledku tohoto pokoutného jednání.

 
 
27.11. 2021 
Hlavně pro krevní skupiny 0
 
--------------------
 
 

26.11. 2021

Černý, nebo též železný věk (kalijuga jak ho označují védské spisy), na jehož sklonku se nyní nacházíme, je m.j. charakteristický tím, že do nejvyšších pozic se dostávají ti nejhorší, nejnižší z lidí, lidská spodina (vyjímek je málo). Tito pak často i vědomě a cíleně škodí. Mnoha dnešním lidem je už zřejmé, že současné "elity" jsou zvrhlé.

Nadějí pro lidstvo je to, že jejich čas končí. Brzy začne zlatý věk, ve kterém lidskou společnost povedou moudří, nezištní a laskaví lidé. Vše se pak rychle změní k lepšímu.

To ale neznamená, že budeme na příchod lepších časů pasivně vyčkávat. Čím dříve falešné elity a jejich sluhy (současné politiky) odstavíme od moci, tím dříve se dočkáme lepších časů.

Slávek Popelka

https://www.youtube.com/…X5A

Dr. Vernon Coleman: Medicínský důkaz, že covid očkování je „vražda” (nová studie z časopisu Circulation) | Otevři svou mysl (otevrisvoumysl.cz) +


Důkazy, že covid očkování opakovaně selhává a pouze škodí | Otevři svou mysl (otevrisvoumysl.cz) +

 

25.11. 2021
Ivermectin byl zaregistrovan SUKL pod nazvem LOUTOL, registracni cislo: 10/053/20-C, SUKL kod: 0258056. Obvodni lekari mohou zachranovat covidove pacienty v pocatku onemocneni.
 
Z Vašich příspěvků
------------
 
Něco podobného říkal náš krajan ve videu z Austrálie...
 
 
24.11. 2021
Pro velkou důležitost tuto informaci uvádíme opět
--------------
 
Marek Soun: Ako môžu neočkovaní jednoducho za 10 dní povaliť vládu
2021-11-22 18:32:10 redakcia
 

Od pondelka 22.11.2021 schválila vláda sprísnenie protipandemických opatrení, ktoré dostali ľudový názov „lockdown pre nezaočkovaných“. Ich podstata spočíva v obmedzení prístupu neočkovaných do obchodov a zavedenie testovania zamestnancov na pracoviskách. Ako to už býva pri tejto neschopnej vláde zvykom, testovanie zamestnancov sa napokon odsunulo, lebo ho nestihli organizačne pripraviť. Netreba však predčasne oslavovať, nakoľko skôr či neskôr […]

Čítať celý článok »
 
 
 
 
23.11.2021
 
Vaxivražda: Ako globalisti presvedčili miliardy ľudí, aby sa dali dobrovoľne vyhubiť
2021-11-21 18:31:33 redakcia
 

(Mike Adams, Natural News) – Všetko je teraz neuveriteľne jasné. Všetko, čoho sme boli svedkami za uplynulých 20 mesiacov, bola globalistami vedená snaha presvedčiť miliardy ľudí k vyhubeniu sa bez toho, aby o tom vedeli. Viete, vedenie otvorenej vojny proti ľudstvu s klasickými zbraňami by sa stretlo s okamžitým odporom. Ľudia sa zvyknú brániť, keď sú napadnutí a vraždení guľkami […]

Čítať celý článok »
 
22
 
 
duležité rozhodnutí ustavniho soudu , doporučuji číst rychle a tisknout. 

Ústavní soud vydal dne 18. 11. 2021 průlomové rozhodnutí, ve kterém je konstatováno, že údaj o tom, jestli je někdo očkovaný či neočkovaný, je citlivým osobním údajem o zdravotním stavu osoby a nikdo nemá nárok na jeho poskytnutí, neboť by se jednalo o porušení nařízení EU o GDPR. Veškerá mimořádná opatření jsou protizákonná, neboť v základu stojí na získávání informací o zdravotním stavu osoby, na které však nikdo nemá nárok.

Přidávám toto rozhodnutí .

doplnění: dokument také zde https://stavbeznouze.cz/wp-content/uploads/2021/11/pr..

 
22.11. 2021
Druhý protest lékařů
--------------
 
 
 
21.11. 2021
-- proslov miliardáře Karla Janečka
 
Na Slovensku připravují Generální stávku
----------------------
 

 

 

Soubory ke stažení

OznačeníVelikostDatum
4.4.2013.docx15,2 kB04.04.2013 12:30
 
© www.holesovskavyzvasp.cz - vytvořte si také své webové stránky