Login:
Heslo:
 
Reklama: Wifi Analyzer Užitečná aplikace pro Androida
Navigace: Holešovská výzva > Aktuální dění

Aktuální dění

stále aktuální
Víceré proroctví a věštby mluví o tom, že náš národ má mít ve světě budoucnosti velmi významné postavení....

Slávek Popelka: Co sdělují staré knihy

 
 
22.9.2023 
 
Další nástroj k zotročení lidí. 
 
 
21.9.2023
 
 
 
Výzva
 
 
 
 
 Jak se zbavit EU
-------------------
 20.9.2023
 
Projev předsedy Českého svazu letectví Václava Vaška fialovou bandu vyděsil: Pieta letců RAF v Žatci vejde do dějin. Černochová s Fialou vedou válku za cizí zájmy. Sluhové NATO požadují opatření. Kdo další jim řekne pravdu?

 

https://protiproud.info/politika/7444-projev-predsedy-ceskeho-svazu-letectvi-vaclava-vaska-fialovou-bandu-vydesil-pieta-letcu-raf-v-zatci-vejde-do-dejin-cernochova-s-fialou-vedou-valku-za-cizi-zajmy-sluhove-nato-pozaduji-opatreni-kdo-dalsi-jim-rekne-pravdu.htm

 Z Vašich příspěvků

Moudrost přichází s věkem. Někdy však věk přijde sám.

Průměrná mzda v roce 2022 byla 40.353,- Průměrný důchod 18.061,-. Počet pracujících 5.1 milionu. Počet důchodců 2.8 milionu. Za rok vybráno na důchodovém pojištěni 40.353x0.28x12x5.1=691.5 miliard, Vyplaceno na důchodech 18.061x12x2,8=606.8 miliard. Zisk důchodového pojištěni 84,7 miliard. Údaje jsou veřejně přístupné. Přátelé, těch 28% z odvodu se skutečně jmenuje důchodové pojištěni. Tedy se z něho mají platit důchody. Jaká je přiměřená marže státu, že s těmi penězi hospodaří? Ted je to přes 12% z vybrané částky. Pro méně chápající. Stát vybere na jednoho důchodce 20.580 a dá mu 18.061 a to ještě s blbejma kecama, kolik, že ho ti důchodci stoji. A nebo pohled ze strany pracujících. Na stávající důchody by mohlo stačit důchodové pojištěni 25%. Tedy by pracujícím zůstalo o 3% víc čistého, tj cca 1.200 měsíčné.To tak jenom aby, až bude zase debata, jak ten "chudák stát" doplácí na důchodce. Jestli to naopak není tak, že všichni doplácíme na nenažraný stát 

 

19.9.2023
 
18.9.2023
Orbán a Carlson Tohle musíte slyšet
https://www.facebook.com/…170
 
 
-----------------------------
 
Dva v jednom: Fiala a spol. v Mošnově pod zbraněmi NATO. Rajchl a spol. na Václaváku volají po míru. "Ulice" se vrací do hry. Co je nejvyšší společný jmenovatel? Co EU a NATO? A co Babiš? A co Okamura? Je to málo, nebo dost?
 
 
Neuvěřitelné se stává skutečností
 
Podle současné české legislativy výrobci už mohou přidávat hmyz do potravin.

Vladimír Kapal ve svém "Svobodném rádiu" v pořadu s názvem "2023-09-11 - Studio Beta - Nad dopisy posluchačů s interakcí" upozorňuje posluchače na přidávání hmyzu do potravin.
Toto upozornění si můžete poslechnout v příloze nebo přímo z vysílaného pořadu, kde se dozvíte ještě další neuvěřitelné skutečnosti.
https://youtu.be/Ttu-CH_jOBM?t=1044

Farma na Třebícku již prodává svůj sušený hmyz v potravinách.
https://www.grig.cz/suseny-hmyz/
 
 
 

Ani ve snu by mě nenapadlo, že proces zániku státu budu moci sledovat na vlastní oči.

 
 
Ladislav Vrábel: SAMI STRKÁTE HLAVU DO OPRÁTKY


https://rumble.com/v3htals-ladislav-vrbel-sami-strkte-hlavu-do-oprtky.html

 
16.9.2023
 
 15.9.2023
Jaký je náš vztah k vlastenectví? Proč se snaží vlastenectví zdiskreditovat? Jaké jsou naše zkušenosti s východem a západem? Jaký je vývoj světových organizací? Jaké otázky se pokládat v souvislosti s vývojem společnosti? Jaký je vývoj politické kultury?
 

https://www.youtube.com/…33s

 
 
14.9.2023
Přepadovka kurátorů z Washingtonu v Kyjevě: Revize kvůli Kolomojskému? Zato praní špinavých peněz Bidenem na Ukrajině je OK. Zlodějny v USA se však oligarchovi mohou vymstít. Použije stvořitel Zelenského kompro ze šuplíku?

 

https://protiproud.info/politika/7434-prepadovka-kuratoru-z-washingtonu-v-kyjeve-revize-kvuli-kolomojskemu-zato-prani-spinavych-penez-bidenem-na-ukrajine-je-ok-zlodejny-v-usa-se-vsak-oligarchovi-mohou-vymstit-pouzije-stvoritel-zelenskeho-kompro-ze-supliku.htm

 

 
Dobrý deň, na stránke Bádateľ práve vyšiel nový článok:
Poslúchnite alebo trpte: Uršuľa von der Leyenová vyzýva na zavedenie globálneho digitálneho ID
 Zdraví
Velmi příznivě ho mohou ovlivnit solfeggio frekvence. Dají se najít na you tube.
Např.
 Z Vašich příspěvků
 13.9.2023
Myslíte, že to utahování smyček kolem krku od voleb 2021 je jen tak nic z ničeho?Opravdu si myslíte, penzisté a starobní důchodci, že není na nás opatrně a pozvolna připraveno opatření podobné těm židovským v Německu před II světovou?Mezi politiky již padly některé návrhy:- senior starší 70-ti let už nemůže řídit auto
- senior starší 75 let už nemá právo volit
- senioři šetřící si k důchodu si nebudou moci celou hotovost vybrat najednou- seniorům valorizovat důchody v zákonné výši se nebudou, valorizaci krátit o třetinu (zatím)
- seniorům budou muset přispívat na doplnění životní úrovně jejich děti, a senioři bezdětní mají smůlu
- senioři nad 75 let nemají právo demonstrovat (stejné jako s volbami)
- senioři obývající nadměrné byty (i koupené) je musí uvolnit pro rodiny a imigranty. Náhradou obdrží ubytování
Takže milí senioři - teď už chybí jen ta nášivka. Co myslíte, že na ni bude
A jaké vagóny a do jakých lágrů nás budou odvážet?
 
 Zdraví
Voda neznamená vždy život, ale stále častěji i smrt. Zejména pokud se požadavek WHO (ve spolupráci s farmaceutickým průmyslem) po globální fluoridaci pitné vody stane realitou. Je dost špatné, že si čistíte zuby tím jedem na krysy a přijímáte ho v jídle. Studie ukazují, že fluor z vás dělá hloupé a způsobuje rakovinu.
Ve skutečnosti fluorid byl a je prostředkem kontroly populace.
Bylo prokázáno, že chronický příjem fluoridů způsobuje pokles IQ a vede k vážným onemocněním, jako je buněčná proliferace, známá také jako rakovina. Fluor poškozuje a zabíjí buňky.
Fluorid je čistý jed. Fluorid je vedlejším produktem při zpracování uhlí, pražení rud a sklářském a keramickém průmyslu. Fluoridy se také používají jako přísady v mnoha dalších průmyslových procesech, například při výrobě oceli, hliníku, berylia, zpracování uranu atd.
Fluoridy se přidávají do pitné vody, kuchyňské soli a většiny zubních past – tomu se říká fluoridace.
Chronický příjem zejména malého množství syntetického fluoru vede k otravě, která se projevuje poškozením kostry, zubů, plicních funkcí, kůže a metabolickými poruchami.
 
 12.9.2023
Napsali jste nám
dovolil bych si dát, na vědomí,
jednohodinovou generální stávku,
 dnes,  v úterý 12.9. 2023 13:00 - 14:00.
------------
 Zdraví
 

ASPARTAM JE JED !

 
Z Vašich příspěvků
Stojíme proti všehoschopným psychopatickým zrůdám ! 
Další velmi podivné podrobnosti o požárech na HAWAI na ostrově MAUI…

https://m.facebook.com/…308
 
 
 Viceprezidentka USA a Sorosova loutka Harrisová se přeřekla a řekla co si skutečně myslí a co zločinné satanistické globální elity plánují, depopulaci světa a nahrazení lidí roboty a umělou inteligencí. Boj proti změně klimatu je jen jednou ze záminek, o nic více nejde. Ale satanisté budou poraženi, Kolektivní západ se postupně dostává do mezinárodní izolace, zbytek světa už nechce být koloniemi a platit dolarem, jedna země za druhou se osvobozuje, což v poslední době vidíme zejména v Africe a západní mocnosti už nemají sílu, aby neposlušné státy vybombardovaly jako Irák či Lybii. Kvůli blížícímu se pádu dolaru a nedostatku levných surovin z Ruska a rozvojových zemí přijdou ekonomické problémy západních zemí a nakonec proti těmto vládnoucím satanistům povstanou i obyvatelé vlastních zemí a oni budou svrženi a potrestáni za své zločiny. Tento den se blíží.
 
 
 Německo nám dluží 14 bilionů korun za poválečné reparace. Proč je vláda nevymáhá? Jak se díky nim můžeme stát energetickou velmocí? ·
Zastropování cen elektrické energie byl mimořádně špatný krok vlády nerespektující dopady na celou českou ekonomiku.
Taková je realita.  Je potřeba aby pro neschopnost skončila.
https://paralelne.cz/2023/09/07/nemecko-nam-dluzi-15-bilionu-korun-za-povalecne-reparace-proc-je-vlada-nevymaha-jak-se-diky-nim-muzeme-stat-energetickou-velmoci/

 

Ukrajina uzavře hranice pro „mobilizované ženy“

Všechny ženy s lékařským nebo farmaceutickým vzděláním se nyní budou muset přihlásit k vojenské službě.

 
 8.9.2023
Napsali jste nám
 Německo podalo žalobu na Zelenského.  Přátelé, včera mi syn, který žije v Německu řekl, že Německo před třemi 3 dny podalo žalobu na Zelenského pro zpronevěru státních peněz a válečné zločiny. Prý to tam ve velkém propírají, u nás samozřejmě ticho po pěšině. Takže to vypadá, že se váhaví Němci, kteří od počátku konfliktu na Uk přešlapovali na místě a takticky vyčkávali,  konečně rozhodli. Svým rozhodnutím se postavili proti USA. A není se co divit. USA budou (už jsou) v bitvě o světovou hegemonii (a světovou rezervní měnu) poraženi a k poraženým se obvykle hrdě hlásí jen blbec, kterému nedochází, že je mimo  Kéž by došlo i těm našim "inteligentům", že USA už jsou za zenitem a že už není co zachraňovat. Ukrajina je jen jejich hřiště, víme, čí je to ve skutečnosti záležitost.  Každopádně Němci dělají všechno pro to, aby bez plynu a elektřiny v zimě nezůstali. Jejich pud sebezáchovy je zdá se mnohem silnější než ten český. A za německý fašismus se stydí už víc jak 70 let, takže nejsou tak benevolentní k hákovým křížům jako ti naši, hýřící svou velkorysostí vůči ukáčkám, samozřejmě na

Soubory ke stažení

OznačeníVelikostDatum
4.4.2013.docx15,2 kB04.04.2013 12:30
 
© www.holesovskavyzvasp.cz - vytvořte si také své webové stránky zdarma