Login:
Heslo:
 
Navigace: Holešovská výzva > Aktuální dění

Aktuální dění

21.9. 2021
Čachry s počasím
 
20.9. 2021
NATO se hroutí
 
 
Kde najít zakázaná videa
 
 
19.9. 2021
19.09.2021 - Delta Force zatkla Chelsea Clinton (dceru popravené Hillary
R. Clinton a k doživotí odsouzeného Billa Clintona) https://realrawnews.com
 
17.09.2021 - Data ze sčítání lidu - Databáze CDC odhalila neočkované 
 
15.09.2021 - Bill Gates vězněný v zařízení GITMO (Guantanámo) se
brání rozsudku smrti (má být oběšen 05.10.2021)
 
14.09.2021 - Dr. Fauci: " Sakra, ne, nebyl jsem očkován vakcínou!"
 
 
18.9. 2021
víte, proč jsou Smlouvy s Pfizer tajné? protože státy museli ručit v případě porušení smlouvy - neodebrání všech dávek. a čím??? "Pfizer uvedl, že dohoda podepsaná podle podmínek Trans Pacific Partnership umožňuje farmaceutické společnosti nárokovat si vojenskou základnu podobnou dohodám podepsaným po celém světě, včetně mnoha jihoamerických zemí." https://www.ezfka.com/2021/09/13/pfizer-seizes-hmas-stirling-naval-base-after-morrison-fails-to-meet-vaccination-targets/?fbclid=IwAR3LEyB3_xzwmbfAHPJocDjAXgQ9HSwOHeO5f88AX3CLjRIlOzluq2yPQ0s
---------------------------------
OČKOVANÉ OVCE NA COVID TO UŽ MAJÍ SPOČÍTANÉ
 
 
17.9. 2021
O co se dnes jedná
 
 ---------------------
 -------------------
 
Jiří Kobza o předvolebním boji.
https://svobodne-radio.cz/2021-09-16-studio-beta-jiri-kobza-o-predvolebnim-boji/

 
 
16.9. 2021
Napsali jste nám
 Pokud by chteli lidi nasilne "ockovat" rozumej utratit, tak budou mrtvi CR neni Australie ci Novy Zeland. Situace ve svete ohldene moznehorozpoutani valky je vice nez napjata.Vcerejsi hospitalizace Zemana a nahodou i hospitalizace Klause v UVN,kde je super vybaveny protijaderny kryt nebude nahoda, jako"samoizolace" prezidenta Putina, ktery se selizolovat do sveho noveho jaderneho bunkru s velitelskym stanovistem v oblasti Soci....Astrologove jiz z jara 2020 upozornovali, ze v zari v horoskopu CR jakostatu je umtri vysokeho ustatvnih cinitele,coz nemusi byt jenprezident....
Vyhášení protektorátu Čechy a Morava
15.9. 2021
: "Skvělá" zpráva !Český energetický gigant ČEZ a americká firma Westinghouse Electric podepsaly dohodu v hodnotě několika miliard korun o modernizaci řídicích a kontrolních systémů v jaderné elektrárně Temelín. V tiskové zprávě to uvedl mluvčí skupiny ČEZ Ladislav KříNejbližší odstávka bude v dubnu příštího roku
Zřejmě můžeme v brzké době očekávat, že Temelín bude odstaven z provozu a budeme "svítit loučemi"... Nevadí, svede se to na Rusko !L.
 
14.9. 2021
 
Taková normální česká rodinka. Pokračování
Tak brácha je také očkovaný. Ovšem protože jeho očkovaná manželka onemocněla "koviďákem", tak brácha nechodí do práce a pracuje z domova, protože v práci se ho všichni kolegové (také povětšinou očkovaní, jsou přeci uvědomělí a nejsou to žádní blázni, aby věřili takovým bludům, že očkování není to největší dobro na Zeměkouli, že jediné, co dokáže, je drasticky poškodit vlastní obranyschopnost) - se ho prostě všichni bojí. Má oficiální papír od hygieny, že ač je jeho manželka "pozitivní" a prokazatelně nemocná, on, jakožto očkovaný, není v karanténě. (TO JE SÍLA, CO?!!!)
Takže může všude chodit, úplně všude, kam zdravý neočkovaný nemůže. (My to tady musíme udržovat, tu umělou plandemii, za každou cenu, tak zněl příkaz. )
Tohle samozřejmě nemohu bráchovi říct, protože je věřící ve "svatého vira" (vir je ale opravdu skutečný bůh, také ho nikdy nikdo neviděl a skoro všichni v něj věří a obětují mu vše, co mají, včetně svých dětí) a tyhle moje bludy by stejně neposlouchal.
Dál. Na baráku po dědovi (který zemřel na jaře, týden po první dávce - rozmlouvala jsem marně) má nějakou práci instalatér, který je pochopitelně také očkovaný, jak jinak. Je třeba s ním leccos vyřizovat, ale náš milý očkovaný instalatér se nyní bojí mého očkovaného bráchy jak čert kříže, takže všechno s ním budeme vyřizovat my, naše méněcenná zdravá neočkovaná rodinka druhé kategorie. Která pochopitelně nesmí nikam, ale žádný se jí nebojí.
 
A nikdo, NIKDO z těch očkovaných tuhle absurditu nepochopí, ani si jí nepřipustí, jen se dál utvrzuje ve své moudrosti, rozumnosti, ohleduplnosti a dalších záležitostech - které jsou jim ovšem vzdálené jak let do vesmíru.
Obskurní tragická reality šou.
 
 

13.9. 2021
 
Napsali jste nám
A tak máme Andreje Babiše, dokonalý příklad nepolitické politiky v praxi. Kývne všem na všechno: v Bruselu schválí „Green deal“, který nám nejen zničí průmysl a hospodářství, ale ještě nás (zbytečně) tragicky zadluží – a připoutá k Bruselu okovy inflačních eur. Doma však vykřikuje, že elektromobily a spol. nikdy nepřipustí! Nepustí k nám také prý jediného imigranta – a současně doveze stovky potenciálních teroristů z Afghánistánu (i s rodinami). V souladu s instrukcemi globalistů vede zničující vakcinační válku proti českému národu – a současně prohlašuje, že on nic neřídí, všechno prý nechává na „expertech“ (pečlivě vybraných strašících vakcinátorech, jiní na ministerstvo zdravotnictví a do médií nesmějí). 
......................... 

A ti, kdo budou zorganizováni a připraveni k vedení skutečného (nikoli stínového) politického odboje, se stanou vůdčími elitami ze dne na den.

Budeme je potřebovat. Žádná sametová revoluce číslo 3. 

Půjde o život
12.9. 2021

 

 
11.9. 2021
EU nás chce totálně zadlužit
 
-------------------------

 
10.9. 2021
Napsali jste
Tak tohle je síla. Že se to ale stane, víme už několik měsíců. Kdy už konečně rupne ten pomyslný šroub a lidé se začnou bránit. Tady místní říkají, že absolutně, ale absolutně zklamala ta slavná "domobrana"...  A pomalu nás připravují na další vlnu "pandemie". Po volbách to vypukne...   Lovec...

 
Dobré zprávy existují
 
Město Tucson, Arizona, odvolalo vakcinační povinnost pro své zaměstnance

poté, co ministr spravedlnosti státu oznámil, že je vyžadování
vakcinační povinnosti úřadem nezákonné :)
 
 
 
9.9. 2021
Na černoších dnes záleží nejvíc
"Dějiny se obvykle opakují dvakrát: nejdříve jako drama a později jako komedie". — Karel Marx
 
 
8.9.2021
 Divná nemoc, šílená doba
Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2a00:x:x:x:x:x

Pro někoho je to lehká viróza, pro jiné ( a jejich už 4,5 miliónů) konečná. Někteří ani neví, že koronaviry mají a přenášejí. Já když měl chřipku, měl jsem horečky, klepal se zimnicí pod peřinou, vše mě bolelo a byl jsem rád, že dojdu na záchod. Stále se nemůžu zbavit dojmu, že "koronavirus z Wuchanu" pochází z Fort Detrick v Marylandu (dar rozjetému a pracovitému čínskému lidu od skutečných vládců a vlastníků Ameriky, aby tu Čínu trochu zbrzdili a zdiskreditovali ) a že to není dílo matky přírody, ale "dílko" chytrých genetických inženýrů pracujících především v Rockefellerově a Rothschildově žoldu a na jejich rozkaz. Pár chytrých lidí si to myslí rovněž a přibývají. Faktem je, že hysterie vznikla ještě v době, kdy k ní nebyl důvod. Jakoby jen někteří zasvěcení poskoci "světovládců" věděli, co se na miliardy ovcí chystá, zatímco miliardy ovcí byly zmatené, vystrašené a velmi snadno manipulovatelné.
Žijeme v šílené době, o tom nelze pochybovat. Tedy pokud nejsme na hlavu padlí nebo nepracujeme přímo v žoldu zločinců. Nažehlení zločinci se stávají těmi, kdo rozhodují o osudech miliard lidí. Pro tyto šílence a psychopaty je to jen další hra, pro miliardy ovcí jen pokorné čekání na to, jaké hrůzy přinese do jejich životů další den. Nemoci, chudobu, hlad, strádání, utrpení nebo i smrt ? Co tedy začít přemýšlet ? Pak by se konečně mohly ovce osvobodit z novodobého otroctví dluhů a úroků vytvářených z neexistujících peněz a z velmi bohatých a mocných zločinců by se konečně stala štvaná zvěř. A to zcela po zásluze.

Soubory ke stažení

OznačeníVelikostDatum
4.4.2013.docx15,2 kB04.04.2013 12:30
 
© www.holesovskavyzvasp.cz - vytvořte si také své webové stránky